Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niuniaaaaa

chciałabym faceta , który by pracował

Polecane posty

niuniaaaaa Taa ;)Prawda kole w oczy;)Pozdrawiam mimo wszystko i wiem ze jak ochloniesz to zmienisz zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek - studiuję zaocznie i pracuję ... nie uważam cię za nieudacznika - jak się wczytasz to może dostrzeżesz , zrozumiesz dlaczego piszę tak jak piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaaa Pisze bo jestem sfrustrowana , ale tak naprawde mysle inaczej, no ale nie przyznam sie przeciez to tego ze palnelam glupote i racji oderdobe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyznam racji oderdobe bo oderdobe racji nie ma i nigdy mieć nie będzie - teraz to już żegnam i miłego dnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaaa ;0 wiedzialem jeszzce uparta do Tego;)..Jednym slowem wyczerpaly sie infantylne argumenty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... więc tak : post pierwszy - leciutka prowokacja-owszem , ale reszta jest prawdą i nie sposób się ze mną nie zgodzić - tak w skrócie: fajna laska ( to o mnie ;) ) marzy o fajnym facecie z którym można coś zbudować, ale każdy kolejny którego spotyka okazuje się gorszy od poprzedniego (łajdusy ,zdrajcy ,erotomani , notoryczni kłamcy itd.) w pewnym momencie stwierdza więc że chyba tak musi być, że faceci tacy są i trzeba się z tym pogodzić i jakoś dostosować więc postanawia że bedzie taka jak oni - nie będzie ich męczyć jakimiś bzdetami o miłości zaufaniu itd. i sama też nie będzie się emocjonalnie wypalać - ja się z tym godzę - dam z siebie tyle ile sama dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaaa Czyli jednak przyznałaś racje;) Specjalnie wszedłem żeby sprawdzić;) Dziękuje ślicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oderdobe - zauważyłeś że to coś do usuwania postów nie działa?? ciągle tu jesteś... :) i nie , nie przyznałam ci racji nie mówiąc już o tym że cię przecież ignoruję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznalas ;) przyznalas;) Zaczynasz sie tlumaczyc na tym topiku i pisac cos o prowokacji....Nie ignorujesz mnie ;) bo wbrew pozorom juz ci utkwilem w pamieci;) I wiedzialem ze piszac te posty bylas sfrustrowana bo po opisach niektorych tu forumowiczow byli zdziwieni Twoimi opiniami..:0 A co do usuwania moich postów;) zacznij od swoich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oderdobe nie mam do ciebie już siły ... moja frustracja się pogłębia...;) wiecie co durni marsjanie spadajcie na tą swoją planetę i dajcie nam wenusjankom święty spokój - zwichrowany podgatunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaaa [zgłoś do usunięcia] oderdobe nie mam do ciebie już siły ... moja frustracja się pogłębia... wiecie co durni marsjanie spadajcie na tą swoją planetę i dajcie nam wenusjankom święty spokój - zwichrowany podgatunek... Jestes niekonsekwentna.....za kazdym razem, piszac na tym forum....Poczawszy od pierwszego zdania.skonczywszy na tym ze mialem byc ignorowany przez Ciebie a jednak za kazdym razem dostawalem odpowiedz zwrotna.A w dodatku sfrustrowana tym że spotykasz na swojej drodze nieodpowiednich męzczyzn,..;) Wybacz słonko ale dziś masz słabszy dzień a ja ci to prostow oczy wytknąłem..Ale to dla twojego dobra, tylko i wyłacznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaaa Taaa..przeczytaj opinie uzytkownikow,na temat Swojej blyskotliwej ideologii a zobaczysz ze cool ci chwilowo nie grozi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaaa Ps: jak juz znajdziesz Tego ktory cie bedzie utrzymywal i bedzie Twoja zabawka, i poznasz jego kochanki a On Twoich zigolakow to napisz o tym chetnie przeczytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, np opinie takiego koloboss'a i jemu podobnych :O nigdy nie przejmowałam się opiniami innych ludzi na mój temat, a już szczególnie opiniami facetów przesiadujących na babskich forach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaaa Geneza mojej obecnosci jest bardzo prosta..Kocham kobiety i lubie poznawac ich mysli, problemy, slabosci, stosunek do mezczyzn, oczekiwania itp...Jest to idealane miejsce, zeby cos Sie o Was dowiedziec...po to azeby w przyszlosci nie popelniac bledow, ktore popelnialem wczesniej.. I wyobraz sobie ze jestem tez po to zeby uswiadamiac sobie ze na tym swiecie sa jednak kobiety tak przebiegle, niedojrzale jak Ty, bezwzgledne materialistki, z problemami natury emocjonalnej...I nie ukrywam ze dla takich litosci nie mam i nigdy miec nie bede, nawet jezli w tej calej swojej frustacji plotą głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaaa Moglbym Cie uwiesc i porzucic bo taka chwiejna sfrustrowana kobieta jak ty to idealna do Tego kandydatka-szukajaca szczescia, milosci, zawiedziona i niespelniona w milosci..Wykorzystalbym Twoja naiwnosc, zaciagnalbym do lozka a pozniej rzucil i odszedl bez slowa na pozegnanie..Ale nie zycze ci Tego dlatego staram sie Tobie uswiadomic ze idac droga ktora obralas w ym poscie nigdy nie bedziesz szczesliwa Wybor nalezy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz oderdobe , niczego się nie dowiesz z cafe o kobietach z takimi umiejętnościami czytania ze zrozumieniem i wnioskowania- gdybyś mnie znał osobiście nigdy byś nie powiedział że jestem bezwzględna i przebiegła bo nie jestem - jestem tylko wami rozczarowana , rozczarowana że mając tyle do zaoferowania nie mogę liczyć na to samo- tylko tyle - bezwzględna pewnie kiedyś będę jak na mojej drodzę będę spotykać takie "okazy" jak do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia Wnioskuje po twoich postach....a te byly co najmniej kontrowersyjne, zebym nie napisal ze bezmyslne..Od poczatku wiedzialem ze wyplywa z Ciebie gorycz i zal, bo ktos komu zaufalas cie oszukal..Reasumujac jezeli masz ochote postepowac tak jak to ujelas w tym topiku to zycze powodzenia.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oderdobe - dzięki za życzenia i za wszystko - mimo wszysto pozdro i nie myśl o mnie tak źle (chociaż w sumie co nie to obchodzi) -pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniaaaaa Fajna pewnie z Ciebie mloda kobieta..;)Nie rozmieniaj sie na drobne, bo opinie sobie mozna latwo wyrobic, gorzej z nia pozniej walczyc...A jak spotkasz kolejnego leszcza to go olej od razu zanim sie zaangazujesz..Rowniez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×