Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gfdddf

oglądacie rozmowy w toku - bo mnie taka refleksja naszła...

Polecane posty

Gość gfdddf

Pomijam w ogole to, jacy ci faceci w programie są chamscy Ale dziwi mnie coś innego. Oni lubią seks i chcą go często. Np. ten facet teraz uważa za normę seks rano i wieczorem. Nie znałam faceta który by tyle chciał. Z upływem czasu faceci stają się zmęczeni, odechciewa im się, zresztą słyszę że u kolezanek problem jest ten sam - to one bardziej chcą seksu niż faceci. W dzisiejszych czasach "głowa mnie boli" to wymowka mężczyzn, a nie kobiet. Z moim obecnym facetem na początku rozmawialam o tym własnie i byl bardzo zdziwiony - jak facet moze unikać seksu? Nie minął rok i nie raz juz słyszalam wymowki - że jest zmęczony, że ma tyle pracy, że woli iść spać. Dlaczego? Chcialabym spotkać faceta który chce uprawiać seks często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdddf
No ale dlaczego? Przecież opinia jaka panuje o płci brzydkiej to taka, że tylko jedno mają w głowie. ;) A w praktyce, z biegiem czasu - wygląda to zgoła inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz-zen
bo wy pindy wystawicie dupe i zdowolone.....to facet musi cały czas pracowac podczas seksu...... i sie dziwia czemu mu sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest super
a mój facet ciągle by chciał seksu, jesteśmy razem 7 lat, a on ciągle ma taką samą ochotę na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tata też na okrągło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tata też na okrągło
mama już chodzić nie może a i mi i siostrze coraz ciężej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×