Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość awantura

cholerne gg

Polecane posty

Gość a ja mialammmmmmmm
oohoo-> twoje zdanie jest dla mnie niczym woda w toalecie.. szkoda slow, i wiesz co kooooorwo zaeeebana zastanow sie co piszes, bierzesz sie za matki? i kto tu jest dnem:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO.......
awantura a masz sile na slluchanie jej wykretow jak masz dowod czarno na bialym? Bo wiesz, ze pewnie bedzie cos sciemniac i sie probowac tlumaczyc? Od slow i mysli juz do czynow droga niedaleka. Dlugo razem byliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantura
ja tego kolorowo też nie widzę. Właściwie to koniec. Niech się wynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialammmmmmmm
szkoda na was czasu matoły, dno bagienne🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z młynka
Awantura- to jest pierwsza taka sytuacja? Długo jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z młynka
To pytanie już padło, sorry:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusta głowa
Ty się nauczysz lepiej dobierać kobiety i szanować ich prywatnośc a Twoja dziewczyna może oduczy się kurwić przez internet... Tak czy inaczej rozumiem, że masz żal i masz prawo być zły. Załatw to z klasą a nie wygrażaj się Bogu ducha winnym czytelnikom Twojego topiku. Idź na piwo, albo spacer, ochłoń. Chociaz ja chyba na Twoim miejscu chciałabym porozmawiac najpierw z partnerem jakie miał motywy, co nim kierowało ect... Lepiej jest potem w głowie bo niepotrzebnie nie analizujesz. Ale zrobisz jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantura
z tego co wyczytałem to pisze dość dawno te świństwa. W sumie to nie wnikałem do tej pory co i z kim ona tam pisze. Ale to ciągłe przesiadywanie i taki jakiś chłód wobec mnie dały mi zwyczajnie do myślenia, o co tutaj chodzi. No i masz. Takkie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO.......
5 lat to sproro czasu. Przykre ale lepiej teraz, ze to wyszlo niz gdybyscie byli np . malzenstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantura
nie wygrażam się. Po prostu chciałem komuś powiedzieć bo czuję się jak śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z młynka
Pusta głowa- w takiej sytuacji to chyba jest wybaczalne naruszenie prywatności, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantura
a o czym tu rozmawiać? może jeszcze kwiaty kupić i wino? JAkbyś się poczuła jakbyś się dowiedziała ze Twój partner jest taki nielojalny? Ja nie wiem czy to tylko pisanie. Nie chodziłem za nią, uważam ze to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusta głowa
To bardziej ona jest jak smieć a nie Ty. Odchorujesz to pewnie, niby najbliższa osoba a tu taki zonk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO.......
napisze Ci tak: Jesli ktos kocha partnera to mu do glowy nie przyjdzie nawet flirt. Piszesz , ze czules chlod od jakiegos czasu. I teraz pytanie czy jej uczucia do Ciebie nie wygasly i czy nie szuka nowosci? Odpowiedz moze byc prosta po fakcie co czytales na tym gg. Ale moze tez byc inaczej, nie znam jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusta głowa
Tak halinka z młynka, to jest wybaczalne naruszanie prywatności bo miał powody przecież które się potwierdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantura
zawsze przecież mozna pogadac. Jak próbowałem zacząć rozmowę to mnie zbywała, że niby przesadzam itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusta głowa
Aha czyli ona nie chciała nawet rozmawiać. Daj sobie spokój z nią. Nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantura
tak zamierzam zrobić tylko to jest takie cholernie przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z młynka
Każdy winny twierdzi, że druga osoba przesadza..... Często okazuje się, że przypuszczenia tej osoby się potwierdzają. Proponuje pierwsze co to rozmowę i jakiś warunek, chociaż nie wiem...... Sama gdybym miala taką sytuację to chyba bym "zabiła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusta głowa
Jest przykre i na pewno przez spory okres czasu jeszcze będzie. Potem staniesz się na nią i ta sytuacje obojętny, czas leczy rany nawet te najgorsze. Ale powtórne zaufanie innej osobie to już będzie inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z młynka
Ale wiem napewno, że porozmawiać trzeba w każdej sytuacji , nawet przykrej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantura
no widzisz. Jaki to miałby być warunek? Nie wiem czy będę potrafił jeszcze raz zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantura
halinka - ale o czym? Wydaje mi się ze czas na rozmowy minął. Teraz po prostu widzę tylko jedno rozwiązanie. Rozstanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z młynka
Słuchaj... wiem, że to boli, ale byliście ze sobą 5 lat, ciężko tak przekreślić ten czas. Moze to tylko głupie rozmowy na gg i nic poza tym??????? Oby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantura
Wiesz głupie to mogą być rozmowy o pogodzie, o modzie, o meczu, o literaturze współczesnej na przykład... Ale nie takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka z młynka
Wy mieszkacie razem? Jeśli tak to przecież nie mógłbyś nie zauważyć że się spotykają. Te gg, tleny, czaty idp. są zgubne dla związku. Na początku naszej znajomości oboje mieliśmy gg, ale dla bezpieczeństwa oboje usunęliśmy i jest nam z tym dobrze, chociaż to i tak niewiele zmienia bo jak ktoś chce być nieuczciwy to będzie w inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantura
wyobraź sobie że tak. Tak pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no to faktycznie mało fajnie :/ a kto wie czy nie zrealizowała swoich marzen... ble tu faktycznie nie ma o czym rozmawiac teraz na to za późno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×