Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość awantura

cholerne gg

Polecane posty

podchodzisz do tego bardzo emocjonalnie. Oczywiście nie twierdze, że powinienies być spokojny, bo rzeczywiście nieciekawie to wyszło, ale ochłonij trochę i się zastanów logicznie nad pewnymi rzeczami - być może to nic nie znaczy, zwykły flirt, świntuszenie, które owszem, nie jest powodem do dumy i zadowolenia, ale nie przesadzajmy, żeprzez głupia rozmowę sie rozstaniesz z kobietą, z którą jesteś 5 lat. Upewnij się, na ile powazne były te rozmowy, kim on dla niej jest ... powiem ci tylko tyle - nie ona jedna ... Dla faceta to jest szok, bo jego \"czysta i nieskazitelna z innym takke rzeczy ...\", ale każda z nas jest kobietą też poza związkiem. Zdarzają się głupie wyskoki. Po prostu przyjrzyj się temu raz jeszcze zanim to skończysz definitywnie, bo czasem \"nie taki diabeł straszny, na jakiego wygląda\", naprawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantura
ja też tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awantura
klaudka - a Ty byś chciała słuchać tłumaczeń? Rozmawiać o tym? Mnie jakoś odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lysiu
Wez jo za Pysk i pocaluj i zobaczysz:) juz tak zrobilem ... dalej lepiej niegadac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"klaudka - a Ty byś chciała słuchać tłumaczeń? " pewnie, że bym nie chciała, dlatego ja nie kopię po archiwum gg mojemu facetowi :D ;) a tak poważnie - rozumiem, że jesteś wkurzony i słusznie, ale podejdz do tego na spokojnie i spójrz z drugiej strony. Nie jesteśmy smarkaczami, temat seksu jest czymś naturalnym, stąd czasem wymyka się w rozmowach jakiś podtekst, który nie musi (choć oczywiście może) miec związku z tym, co ona czuje, czego tak naprawde chce, pragnie itp. Być może to są niegrzeczne fantazje Twojej kobiety, które akurat w ten sposób się ujawniły - kazdy z nas je ma, taka jest prawda. jeszcze raz napiszę - nie uważam, ze nie masz prawa być kurzony, że nie powinieneś wyciągnąc konsekwencji, sprawdzić do końca ... Owszem, powinieneś, ale nie wyolbrzymiaj czegoś, co może tak naprawde jest zwykłą niegrzeczną pierdołą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×