Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kompletnie nikt_ja

Znów nikogo, literalnie nikogo nie obchodze

Polecane posty

Gość kompletnie nikt_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest, wiekszosc rzezy w zyciu musisz robic sama i co poczac? Ja moze i kogos tam obchodze, ale mnie to niespecjalnie uszczesliwia i badz t czlowoeu madry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryterium 0
to na bazgrol o co Ci kaman, to może sie ktos zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie nikt_ja
no widzicie jak łatwo w Was wywołać radoche, chciałabym żeby to było Panowie ( jak sądzę ) tak proste ... ale fajno że byłam pretekstem do waszej uciechy :-) mnie już nie zależy możecie drwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie nikt_ja
tu nie da się radzić, nie trzeba klekotać jęzorem, bo i tak niczego nie rozwiąże, po prostu teraz nie mogę być sama, nie chce, a jestem i sobie chce z wami jakoś pobyć, ot co - po prostu stadne bydle ze mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie nikt_ja
poza dotrzymywaniem towrzystwa czym się zajmujecie? sorry - zwyczajnie nie chce myśleć o czym nie powinnam równie dobrze może to być topik z serii - opowidz kawał, albo kto ostatnio nas wkurzył na maxa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie nikt_ja
ok - mogę zacząć łupać orzechy o łupaniu może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi co...
dla mnie super,laskowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie nikt_ja
popełniłam pare błedów, w wyniku których mam teraz problem ze znalezieniem pracy, Ci których bardzo kochałam zmarli, rozsypał się rodzinny dom, chciałam założyć własny, ale że zbyt łatwowierna się okazałam, finał stał się dość banalny acz nie hollywooooodzki, no i łuskam orzechy, włoskie niestety, dosamczam nimi moje CV-jakby to miało coś dać i i no i ... nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilowe zalamanie.Proponuje lupac dalej.Orzechy zawiraja duzo magnezu ktorego dzialanie na uklad nerwowy ma niebagatelne znaczenie;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Znów nikogo, literalnie nikogo nie obchodze Przestań tego pragnąć i oczekiwać, nie obiecuje że będziesz szczęśliwsza, ale przynajmniej będziesz mogła w miarę normalnie funkcjonowac. :o polecam A jak ktos się toba zainteresuje, to będziesz miała bardzo miła niespodziankę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie nikt_ja
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie nikt_ja
"Snuj marzenia tak, jakbyś miał żyć wiecznie; żyj tak, jakbyś miał umrzeć dziś." James Dean pododba mi się bardzo to co masz w stopce dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie nikt_ja
no a co to będzie, kiedy najem się tego mg - zacznę przyciągać ludzi, nie przywykłam do tego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie nikt_ja
dobrze że te co mam nie są twarde do zgryzienia, jeszcze szczerbata się zrobię i będę miała wybrakowany uśmiech, miło że jesteście ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletnie nikt_ja
prosze :-) mam pod dostatkiem planuje z nimi jakieś słodkości uczynić, jak to w Domu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×