Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

!!!!!!!!!!!!!!!TOPIK DLA FANÓW CZARNEJ MUZY!!!!!!!!!

Polecane posty

Strzała.. Ja wiem najlepiej Nie spodziewałeś się Mnie tak wcześnie?:-p.. Ciekawi Mnie gdzie podział się Pan Prawiczek4life :).. Zaniedbał topik.Zaniedbał zaglądających.. Jak się kiedyś pojawisz Kolego będzie miło.. A i Ja wiem najlepiej się uraduje,mówię Ci..:).. :-p. http://www.youtube.com/watch?v=HJnkkoYXwWc&feature=related .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremik, wszystko w jak najlepszym porządku :D Kolejny rok akademicki rozpoczęty, więc wrażeń intelektualnych nie brakuje :P A Ty jak się masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba wiadomo bylem pare razy jednak na hause ale to jest wiocha :O to nie mój klimat jednak czarne rytmy są :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ponoc nowy krążek eminema ma wyjsc za miesiąc a stare nagrania snoopa za czasów death row w tym miesiącu ale czas pokarze czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O premierze "Relapse 2" w listopadzie było głośno jakiś czas temu, ale Paul Rosenberg zdementował tę plotkę. "Relapse 2" na pewno nie ukaże się w tym roku. Tym lepiej. Dwa longplay'e w rok to średni pomysł ;) Chociaż czekałam 5 lat na nową płytę :p A co do Snoop'a wiem, że w grudniu premiera nowego albumu "Malice N Wonderland" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tupaca czy 50? ;) Tupac & Snoop byli rówieśnikami (rocznik '71). Ale z racje śmierci Tupac zawsze będzie się wydawał młodszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 cent jest kiepski tylko kilka utworów ma fajnych zresztą produkcją jego albumów zajmuje sie dre więc to wszystko wyjasnia produkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×