Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

!!!!!!!!!!!!!!!TOPIK DLA FANÓW CZARNEJ MUZY!!!!!!!!!

Polecane posty

Ja wiem najlepiej - to dla mnie? :D Na samą myśl ślinka cieknie, a co dopiero na widok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKINOL
czarna muza jest dla pedalow i pojebow oraz nieudacznikow i modnisiow, co nie maja wlasnego zdania i leca slepo za moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skinol, wypad z naszego prywatnego, osobistego, wspaniałego topicu. Już cię tu nie ma!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKINOL
white power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam :) Takie to nastrojowe, hihi. Muzczka. Wait a minute, lonely girl They try to warn me They say you're horny Eager to give it up Take a minute, lonely girl I'll be your daddy Be what you wanna be Be sure and give the cheddar to me She so sweet, so young But she so sprung on the fast life Whilin' out in public, subject thump about the past life Maybe that's why she don't act right So quick, so fast to fight over dick that her mother probably did last night (...) :classic_cool: http://pl.youtube.com/watch?v=uuYFNHWS_UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snoop'a* miało być :) O jeny, jak ja żałuję, że nie było mnie w na jego koncercie na warszawskim torwarze w sierpniu tego roku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKINOL
nigdy w zyciu bym sie nie umowil z dziewczyna, ktora slucha rnb :D to najwieksze pustaki :D klubowiczki i dyskotekowy juz maja wiecej do powiedzenia, a fanki tzw. czarnej muzyki tanecznej to maja pstro w glowie, typowe strojnisie z bzdurami w glowie :D tylko skinhead music

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skinol - i całe szczęście ;] Klubowiczka w krótkich spodenkach, staniku i lateksowych kozaczkach za kolana, kręcąca doopskiem na dyskotece w rytm "umcyk-umcyk" na pewno jest bardziej wartościowa i co ważne ruchliwa :classic_cool: niż dziewczyna słuchająca rapu. Chylę czoło przed Tobą i Twą niewyobrażalną mądrością. Z jakich gazet czerpiesz swą wiedzę? Zdradź ten sekret, please :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×