Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

felina21

czy ktos wymienial instalacje grzewcza na gazowe- koszty itp

Polecane posty

myslimy z mezem nad zmiana ogrzewania z piecowego na gazowe. czy ktos orientuje sie na co zwrocic uwage,jakie piece brac pod uwage i jakich kosztow nalezy sie spodziewac? prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Jakiego na jakie
> z piecowego na gazowe chyba z węglowego na gazowe Lepsza instalacja z Tworzyw sztuczych jak z miedzi. Ja naciałem się na Junkersa miałbyć dobry piec a kamień szybko osiadł na wymieniku ciepła i słabo grzeje , koszt naprawy 600zł - 700zł nieopłacalny. Piec kosztował kiedyś 3tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaaaaa
czesc wielbiciel, uzdrow mnie, bo mnie cos bierze :( bruschka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest mieszkanie 61 m , z jednej strony inne mieszkanie z drugiej grupy mur w niedlugim czasie ocieplany.nowe okna,. gre wchodzi wymiana kaloryferow sztuk 4-5 , wymiana pieca i wszystkich rurek tak wymiana z weglowego na gazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lu_netkaaaaaaaaaaa ---> herbatka z miodem, witaminki i wskakuj pod kołderkę ;) 😘 felina21 ---> nie wiem jak jest z kotłami do takiego małego metrażu, do domku konwekcyjne kosztują ok. 5-6 tysi i więcej, ale może są i mniejsze i tańsze. Grzejniki ze 300 zł sztuka + rurki + robocizna. Trochę trzeba włożyć, ale potem masz full komfort ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×