Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

do przemyslenia dla kogos co szuka zdrady na forum a nie widzi problemu u SIEBIE.!!!! OBUDZ SIE CZLOWIEKU zanim na dno upadniesz...nikt cie nie zdradzil i nie zdradza ,chcesz zniszczyc siebie to niszcz ,ale nie niszcz innych.!! nie myl WSPARCIA ZE ZDRADA.!!!! NIE DAJESZ OPARCIA to inni dadza je skoro ty nie umiesz ..PROSTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha jesli ktoś tu nasra na topiku to moze byc mój m... stąd czerpie wiedze o swojej zonie...przykre nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sie rzuce na kasie i ja zgwalce :) to dopiero dowod na zdrade:) wirtualny SEX najlepsze jest ze jak ktos chce widziec zdrade to widzi wszedzie,pamietaj kasiu nie ogladaj filmow bo tam sa fajni faceci:) ktorzy nie bija nie pija a potrafia kochac w calym slowa tego znaczeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo...spokojnie chłopie bo mi zejdziesz na zawał serca:) nie warto tłumaczyć bo ta osoba i tak nic nie zrozumie... weź głęboki oddech i spożytkuj swoją energie na kogoś innego...np na mnie heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak se pomyslalem ze najlepsze jest z tego ze wyglada na to ze facetowi wszystko wolno a kobieta jest niewolnikiem:) najlepeij przykuc ja lancuchem do sciany:) oczywiscie to przemyslenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok spozytkuje ;) ale zaraz sie przejde do ojca do prokuratury i sie spytam jak to wyglada:) byc moze 3 miesiace w celi z kryminalistami uleczy kazdego:) skoro dana osoba nie moze zrozumiec ze czasy niewolnictwa sie skonczyly a przy okazji odbiore dzieci ze szkoly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jest taki kawal: co robi kobieta w kuchni.?? -gotuje obiad swojemu mezowi a co robi kobieta w pokoju.? -zerwala sie z lancucha masz odpowiedz:) jedni potrzebuja kuchty,sluzacej.dziwki w sypialni a inni kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada na to ze sie z zona dogadam i bedziemy razem ,:)ale nie znaczy to ze nie bede wspomagal forumowiczow a zwlaszcza kasie:) kasiu na mnie zawsze mozesz liczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: i tak bede cie podrywal na forum jak zony w domku nie bedzie;) niektorzy nie rozumieja ze kobiete trzeba traktowac z szacunkiem i traktowac ja jak kobiete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pprzemo wiesz, że Ci dobrze życze....:) i wszystkim ...żeby byli szczęśliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mówiłeś ze pokonasz wszystkie trudności...a jak facet mówi to mówi..nie...? milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno..odnosnie mnie...moje małżeństwo się skończyło..waliło sie 4 lata..starałam sie..zniosłam wiele..teraz juz nie będę znosiła..nie mam juz siły..trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejść..nie pokonanym..nie wygrałam..ale nie czuje sie tez przegrana...tak sie moje zycie potoczyło i tyle...jeśli ktos chce się doszukiwac innego dna proszę bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich przemo milo czytac ze jest mozliwe ze dogadacie sie z zona mam nadzieje ze naprawde wam sie uda:) katie jak twoj gnom cie tu znalaz??? w miare mozliwosci nie przejmuj sie nim wazne ze ty sama wiesz jak jest i jak bylo a jego chore domysly..no coz ...biedny ni ema czego sie czepnac....zal faceta i tyle. trzymaj sie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> Wszystko jest względne ... > > Pani z pary A do pani z pary B: > Jestem wkurwiona: na moją propozycję pójścia do restauracji on powiedział, > że jesteśmy ze sobą dostatecznie długo abyśmy poszli do niego. > Tam musiałam coś przyrządzić do kolacji, potem zaciągnął mnie do łóżka,zero > gry wstępnej, w niecałe dwie minuty skończył, odwrócił się i zasnął!!! > > Pani z pary B do pani z pary A: > U mnie zaś wszystko pięknie! Zabrał mnie do eleganckiej restauracji, > opłacił pyszną kolację z fantastycznym winem, odbyliśmy romantyczny spacer > do niego, tam przy świetle świecy prawie godzinę mnie rozpalał wstępnie, a > potem była prawie godzina wspaniałego seksu! I po tym wszystkim jeszcze > godzinkę miło żeśmy gawędzili, aż usnęłam pierwsza! > > Pan z pary A do pana z pary B: > Było cudownie! Poszła ze mną, ugotowała kolację, żeśmy się pokochali, > dzisiaj jestem szczęśliwy i wyspany! > > Pan z pary B do pana z pary A: > Jestem skończony! Jak głupek zgodziłem się aby wybrała knajpę, to > zaprowadziła mnie do jakiejś restauracji na starówce, z jakimś francuskim > winem. Jak zobaczyłem rachunek, to omal nie zemdlałem, musiałem tam > zostawić > całą forsę i nie stać mnie było na taryfę! Czynsz i liczniki mam > nieopłacone, więc musiałem zapalić świecę! Po tych nerwach godzinę mi nie > chciało śmigło odpalić, a potem godzinę kończyć nie mogłem! No i nie mogłem > w końcu zasnąć, gadałem z tą wariatką o głupotach różnych aż mi > zachrapała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie ma pomaranczowych
:):):):P:P ale faktycznie jest cicho !!!! az w uszach dudni jak w studni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojawiam sie i znikam....
:):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą Przyznaję, że sama głupieję i zamiast napisać coś mądrego i budującego-głupotki wysyłam...... Nic na siłę. Zjawi się problem-pomyślę i wyrażę swoje zdanie tzn zwolnię tempo swojego życia i napiszę. Buziaki dla wszystkich:) PS Fajnie, że Kasia wróciła, bo to \"żywa energia\" :) Nie, kochani,to nie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji...... Lubimy się. Tak po prostu. Po ludzku. PS Riplej ciągle sprząta po remoncie?!........ma facet tempo, nie powiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"..Codziennie upadam...codziennie się waham...codziennie podpieram...Ale dźwigam cały mój świat I dźwigać będę..\" pozdrowienia i trzymajcie sie cieplutko bo za oknem zima...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozdzi
siemanko.. co to za reaktywacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozdzi
pprzemo... ja Ty żeś to zrobił ze sie dogadacie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozdzi dobry adwokat czyni cuda:) pozdrawiam wszystkich, zwlaszcza Kasie;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozdzi
adwokat.... rozumiem.... u mie to nie zda egzaminu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr..zawiało chłodem...lodowato mi...jeszcze zmienię sie w królową śniegu hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stellka uwielbiam twój styl pisania i dla mnie to co piszesz ma o wiele głębszy przekaz niz to ze znów pieczesz ciasto lub idziesz z psem.. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozdzi.. probuj az do skutku
:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×