Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość Zgadnijcie kto
Bingo! To ja, ale dziś-wyjątkowo-jestem pomarańczowa, bo.....tak:)A tak naprawdę korzystam z cudzego komputera. Oczywiście, że ciasto(W-Z)upieczone i prawie zjedzone( reszta jedzie jutro do pracy), pies wyprowadzony( uwielbia śnieg:) Jutro się tu zjawię. Bawcie się grzecznie i dobrej nocy! Ps Ciekawe, jak tam Katie......jutro nam opowie!:) Buziaki dla wszystkich bez wyjątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadnijcie kto
Mój pies jest szczeniakiem i prawie go nie widać w śniegu. Wczoraj w nocy podbiegł do ludzi, którzy wracali z imprezy, a kobieta w krzyk: " Boże, szczur"!!! O, za dużo wypiła......:)Wypraszam sobie! Bywajcie kochani, znikam. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę już ze swojego kompa:) Kiedyś Wam mówiłam, że styl pisania jest ( czasami) jak linie papilarne- miło mi, że zostałam rozpoznana.Powiedzcie, czy Stella byłaby wulgarna i chamska? Nigdy! Piecze, biega z psem i......zaraz da mu w tyłek, bo gryzie kabel od telefonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tajemnica stella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczki tak maja..
z ta tajemnica :):):P Milego Dnia :) a gdzie riplej :) przemo bez obaw mi tez czasem ...odbija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim...:) wróciłam..cała i zdrowa.. stęskniłam sie za moim małym smykiem co nie miara... i za wami też..:) jjestem zmęczona teraz po podróży ale warto było.. dlaczego..? bo odnalazłam cos w sobie..swoją duszę.. i przyznam, że nie miałam pojęcia jaka ona jest..a jest piękna..:) a to dla was:) \"Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeśli nie nosimy go w sobie.\" — Ralph Waldo Emerson Miłego dnia k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:) my tez Kasiu sie za toba stesknilismy:) gdzie jest stella ,balwanki i pomaranczowi:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stellka kochana...było cudownie..czułam się tam jak księżniczka..jedyny dyskomfort to ogromna tesknota za moim synkiem..nio ale nie mozna mieć wszystkiego.. rano zabiegi relaksacyjne..masaż kamieniami gorącymi..zabieg czekoladowy..mniam:) i inne..potem herbatka zielona..lunch..odpoczynek na leżankach w fajnym babskim towarzystwie(choc niestety niektórzy okazali sie judaszami..)..wieczorkiem grzane winko przy myzyczce i kominku..spadł śnieg więc nastrój był wyjatkowy..zmuszał mnie do myślenia o przyszłości...o sensie życia i w końcu o tym czego JA chce...choć w zasadzie od dawna wiem...ale przemysleć po raz setny nie zaszkodzi:) ....i co najważniejsze...moje serce jednak bije..żyje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do katie
powiedz co to za zabieg z ta czelolada----czy moczyli Cie w niej ? :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do katie
czy sie z niej domylas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieg czekoladowy wykorzystuje doskonałe właściwości aromaterapeutyczne i odżywcze czekolady. Intensywnie ujędrnia skórę, redukuje cellulit i rewitalizuje zmęczoną skórę. Polecany w szczególności osobom zestresowanym, którym brakuje czasu i potrzebują intensywnego zabiegu pielęgnacyjnego i relaksacyjnego w jednym.-bardzo przyjemny zawłaszcza gdy wykonuje go przystojny masażysta hehe..polecam wszystkim!!!:) domyłam się pod prysznicem:)...cały dzień pachniałam czekoladą..i wszyscy chcieli mnie zjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tej czekolady bylo
pare tabliczek , sporo!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza w czekoladzie
tez jest pyszna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie WOW..... :) :) :) po takim tekscie to moge smialo powiedziec- kasiu-witaj wsrod zywych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tego.. :/ sama zmyla po prysznicem :( :(( coz za marnotrastwo i jaki wyrafinowany egoizm... na dodatek publicznie sie tym chwali-toz to juz istny sadyzm.. :(( :P:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skromnie zmilczę, bo mam problem........pies mi utonął w śniegu!Muszę go poszukać ( a przy okazji swojego szczęścia) Miłego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w śród żywych jak najbardziej...byłam w niebie...i nadal jestem czy sie to komus podoba czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze prosze,z kazdym postem widac slonce swieci u naszej kasi :) brawo jasiu..:D ps. czego i pozostalym zycze :P stelka-poczekaj do wiosny-stopnieje to sie sam znajdzie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znajdzie, bo Twoja wredna bestia chyba go pożarła........widziałam ślady Twoich butów pod mym blokiem........ Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pies nie jada netoperkow :P a co do butow -to fakt,jak posypie sniegiem to moja suczka odziewa czesto moje kaloszki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pyskuj Antyszku, bo próbuję zasnąć...... Matko, po północy! Dobranoc Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina Poświatowska *** Kiedy umrę kochanie gdy się ze słońcem rozstanę i będę długim przedmiotem raczej smutnym czy mnie wtedy przygarniesz ramionami ogarniesz i naprawisz co popsuł los okrutny często myślę o tobie często piszę do ciebie głupie listy - w nich miłość i uśmiech potem w piecu je chowam płomień skacze po słowach nim spokojnie w popiele nie uśnie patrząc w płomień kochanie myślę - co się też stanie z moim sercem miłości głodnym a ty nie pozwól przecież żebym umarła w świecie który ciemny jest i kolor jest chłodny _________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damski bokser Kobiety dość często spotykają się z psychiczną i fizyczną agresją swoich partnerów, czy mężów w sytuacjach, kiedy Ci mają problemy z własną sprawnością seksualną. Męski kompleks wydolności na tym tle sprawia, że bardzo często wyśmiewają oni urodę swoich partnerek, drwią z ich potrzeb i zachowań seksualnych, wyrażają się krytycznie o ich inteligencji, wieku, pochodzeniu, rodzicach etc. W skrajnych przypadkach dochodzi do przemocy fizycznej wprost. Zachowania te wynikają z niskiej samooceny siebie samego w danej relacji, z poczucia niskiej wartości i nieadekwatności własnej osoby. Psychologiczne konsekwencje takich degradujących kobietę zachowań mężczyzny rozgrywają się na dwóch płaszczyznach. Po pierwsze mężczyzna odsuwa uwagą kobiety od własnej osoby. Sprawia, że nie wpada jej do głowy myśl, że to raczej on, a nie ona sama, jest odpowiedzialny za patologiczny charakter seksualnej relacji między nimi. Stąd kobieta zgłaszająca się do seksuologa z mężem cierpiącym na przykład na zaburzenie wytrysku nasienia mówi, że tak naprawdę to jej wina i jej problem, z którym nie wie jak sobie poradzić. Po drugie degradujące kobietę zachowania mężczyzny powodują, że on sam nie robiąc nic z własnym problemem, czy zaburzeniem, a obniżając jedynie wartości partnerki, sprawia, że sam czuje się lepszy, ważniejszy i zdrowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W r o d z i n i e z p r o b l e m e m a l k o h o l o w y m ----brak jest wzajemności. Poprzez fakt, że alkoholik permanentnie nie wypełnia swojej roli: współmałżonka, rodzica i partnera życiowego, poprzez fakt, że umowy z nią czy z nim są nie spełniane a terminy nie dotrzymywane, wsparcie, energia i uwaga przepływają w jedną stronę. To alkoholikowi trzeba dawać wsparcie, łatać jego niedociągnięcia, uważać na jego posunięcia, zabezpieczać jego zamierzenia. Ze strony osoby uzależnionej nie można liczyć na to samo albo można liczyć w niewielkim tylko wymiarze. Jeśli brak wzajemności trwa całe lata i dotyczy wielu istotnych dziedzin życia, w rodzinie powstaje atmosfera urazy. To uraza sprawia, że pytanie: “która godzina?” może wywołać awanturę z ciężkim pobiciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli brak wzajemności trwa całe lata i dotyczy wielu istotnych dziedzin życia, w rodzinie powstaje atmosfera urazy. To uraza sprawia, że pytanie: “która godzina?” może wywołać awanturę z ciężkim pobiciem.. to chyba o mnie...niestety nie tylko o mnie...a szkoda bo w tej jednej dziedzinie mogłabym byc osamotniona na tym swiecie... jest teraz fajna kampania w całej polsce przeciwko przemocy głownie skierowanej przeciwko dzieciom ale nie tylko... jej hasło to...KOCHAM..NIE BIJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×