Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

zauwazylem pewna regule...:D:D:D jak sie pojawiam na kafe- to inni zmykaja :P:P albo sie boja....?? :D:D:D albo musze zainwestowac w tic-tac'ki :P:D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riplej, nie wiem, dlaczego pojawia się ta pigułka.......jestem blondynką !!! Dobranoc kochani.......Zmykam, bo mam jeszcze dużo papierowej pracy( nie mylić z toaletowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, czy naturalną tego nie wiem ;)....a, pigulkę a-kcp. się połyka, a nie trzyma pod językiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stellla ja myslę, że znajdzie się taki jeden co będzie chciał z wileką przyjemnością zapraszać cie tu i ówdzie tylko boję się, że on bedzie taki seksowny ze nie będziesz potrafiła sie mu oprzeć..oby tak było kochana.oby.po co czekac latami na przyjemność....w końcu każdy dzień może byc ostatnim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antych-juz myslałam, że napiszesz ze to sranie po krzakach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mamy na tym zakonczyc to ok-szanuje taka decyzje-ale tak jak to TY napisalas wczesniej-nie widze powodu do dalszego przesiadywania na forum i rozprawiania czy stella upiekla psa i wyprowadzila ciasto antych to się tyczy mojej czy twojej osoby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie, Antych zapada się pod ziemię tylko na kilkanaście godzin, bo......sama nie wiem, co robi......kotły szoruje? Diablice uwodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff...odczytałam wcześniejsze wpisy...ufff...... Końcówka, załamujesz mnie na amen. Pogadamy mailowo, ok? Jutro dam Ci adres. Zachowujesz się irracjonalnie, ale to normalne w Twoim stanie. Trzymaj z nami, a nie zginiesz......prawda, Katie? Ale głupia jestem! Tobie też dam w tyłek! Zaczynam wierzyć w powiedzenie, że doświadczenia i rutyna wygrywa z młodością . Buziaki, idę spać.......Dobrej nocy wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie, przesadziłam z tymi klapsami- mam tylko pretensje, że jesteś jakaś taka smutna...... Oj, nie tłumacz się:) Wiesz, że jesteś moim klonem:) zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stellla jak mam cie przekonac ze nie jestem smutna....uśmiecham się równie pięknie jak ty..a czy szczerze...często nie.ale takie jest zycie ech..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dobranoc, Malutka. Spokojnej nocy, buziak\" \"Dzień dobry, Malutka. Spokojnej pracy :* buziak\" pozdrawiam wszystkich i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
końcówka rozumiem ze to są smsy od T..?? jesli codziennie rano i wieczorem dostajesz taki sam tekst to chyba moze sie znudzić..mało orginalny wkółko to samo...blleeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czym sie róznią te smsy..w sumie niczym bo jak ci zyczy miłej nocy albo miłego dnia.. nie krytykuje tego,,nie mnie oceniac..chyba mi nie odpowiedziałas wczoraj jak sie zapytałam czy cie to cieszy czy denerwuje... no i mniej na uwadze ze to sie kiedys skończy..i tez nie ma w tym nic złego..naturalna kolej rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie, o tym, że te smsy sie skończą wiem doskonale. Nie przeszkadzają mi, raczej daja powera na cały dzień. Miło jest miec świadomość, że ktoś po wstaniu z łóżka lub kładąc sie spać o mnie myśli... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miło.. ja mam świadomośc ze mój synek jak tylko otwiera oczy to od razu o mnie mysli bo mnie woła i jak sie kładzie spać to tez o mnie myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klos pozdrawia WAS
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie po salsie:)..padnięta ale zadowolona:) co to za wierszyki........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz padnę.....Antych-poetą !:)))) Faktycznie padłam, idę spać, dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×