Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość pogodnego dnia uśmiech proszę
🖐️ :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mołodzieży.. u mnie w sercu wiosna, jakaś taka uchachana jezdem, nie wiem co się dzieje ale jest good i kaszana hihihi.. i bez podtekstów proszę ;) Pazdrawlaju was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ciebie tez pozdrawiamy viorik:D podtekstow nie bedzie ale pytanie:P zakochalas sie????? pozdrawiam reszte ekipy:D bywalcow i spiochow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko! Jak tylko jakaś babka pojawi się na horyzoncie to Przemo zawsze zwarty i gotowy!:) Przemo, Ty wszędzie chodzisz z laptopem?..... A ja dziś byłam na występie. A co?!A jak! To była prawdziwa uczta duchowa.....K. Groniec jest brzydka, ale ma w sobie coś takiego, że jest po prosu piękną kobietą i dojrzałą artystką. Wróciłam z występu zachwycona! A teraz recenzja, która pokrywa się z moim zdaniem: "Było to widowisko muzyczno-aktorskie. Momentami artystka wykonywała sentymentalne piosenki, a za chwilę śpiewała tekst, który powodował lawinę śmiechu na widowni. "Świetna aranżacji i interpretacja tekstu. "Listy Julii" - piosenki Elvisa Costello były inspirowane wyznaniami miłosnymi i listami pisanymi przez miłośników Szekspira i najsłynniejszej kochanki świata Julii Capuletti. Pod słynny balkon w Weronie od lat pielgrzymują ludzie prosząc Julie o wstawiennictwo w miłości. Na podstawie tych wyznań Elvis Costello nagrał płynę." Mmmm...muszę pilniej śledzić "kulturę", aby na przyszłość nie przegapić takich spektakli. Położę się spać rozmarzona......uwielbiam takie klimaty..... Dobranoc i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do urody K.Groniec odniosłam się fatalnie pisząc, że jest brzydka( to te netowe skróty myślowe). Jest piękna , a jej uroda jej nietuzinkowa. Pamiętacie ( znacie) Marie Callas?................ Dziś-patrząc na Kasię-szukałam podobieństwa do jakiejś artystki i teraz znalazłam! Jedna i druga to osobowości muzyczne. Mam nadzieję, że Kasia nie skończy jak Maria ( nie śledzę jej życia, ale po rozwodzie z Lubaszenką widzę, że kwitnie:) PS Piękno kobiety to nie długi nos, prawda? Cały tydzień latam jak opętana, ale czasami mam chęć fajnie zakończyć weekend. Dziś mi się udało:) Idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego tygodnia wszystkim:D stella:) mamy 21 wiek internet wszyscy juz maja w domku i pracy a nawet w komorce wiec targanie lapka jest niewygodne;) ale przyznaje sie ze czesto z komorki pisze:D viorika jak tam twoj spokoj ducha...? m odpuscil.? aga i kasia zyjecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. przemo zyje marnie ale zyje kiesko u mnie ostatnio wiec postanowilam pomilczec troche by wam nie smecic. pozdrawiam viorika trzymaj tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani 🌻 ❤️ trzyma trzyma :), m szaleje ale trzymam go na dystans hehe wogóle to odpoczywam sobie i nie mam czasu na te-ta-te ale zaglądam tu do Was regularnie. Poza tym wyjechani byliśmy z juniorem, odważyłam się, m powiedziałam że nie mamy już dla niego czasu, podałam mu lewy adres gdzieś w borach tucholskich bo się pienił, że ma prawo widzieć gdzie i z kim jest jego syn, jest z mamunią - mówię mu hehe.. a sami zasuwaliśmy na mazury, ehhh piknie było, warto było, akumulatorki podładowałam i powoli wracamy na nasze śmieci. Ehh.. żyć nie umierać 🌻 :) Buziaki, pozdrawiam Was gorąco, nie dajcie się zmartwieniom, jestem z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzielna dziewczyna z ciebie viorika;) teraz wiem ze se dasz rade bo zrobilas ten 1 krok i sprzeciwilas sie mu:P BRAWO aga masz nam marudzic od tego jestesmy na tym topicu..!!!! choc nie zawsze moge ci odpowiedziec szybko...... ps: nadal taki spioch z ciebie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejście do egzaminu na prawko nr 3... trzymajta za mnie kciuki, bo będzie mi to potrzebne... miłego dnia all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze trzymam te kciuki
i Końcówko daj czadu 👄 Życzę udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Końcówko i co
bo mnie palce ścierpły czy mogę gratulacje posłać i soczkiem opić prawko i wprośić sie na wycieczkę do lasu? czy mam pocieszać i trzymać dalej kciuki( myslę że już zdałaś) pa...pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdałaaaaaaam!!!!!!!!!! :):):):):) jesoooo, jaka szczęśliwa jestem... idę pić :] dzieki za kciuki dupa mnie boli od kopów, które dostałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trzech razy
Koncówko.......................................jupi cieszę się razem z Tobą 👄 tylko uwaga bo kaca złapiesz 🖐️ Pozdrawiam .............................pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
końcówko gratulacje..widzisz jak się chce to można tylko nie wolno się poddawać..nigdy w życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam... wczoraj powiedziałam T., że gdybym teraz nie zdała, to poddałabym się - taki miałam zamiar. Powiedział, że wtedy to on i jego ojceic dupę by mi skopali :) milego dnia all a kaca nie mam, skończyło się na kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wolno się poddawać
nigdy!!!!! Miłego dnia życzę i będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie....co tam slychac dobrego u was ? przemo wlasnie wstalam;)stella widze ze ostatnio malo cie tu, riplej to jeszcze tu czasem zaglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riplej zakochał się
i jest cały w skowronkach:P chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, czytam Was na bieżąco, ale jak zwykle latam jak popieprzona i na nic nie mam czasu :( Końcówko, moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! Zawsze w Ciebie wierzyłam :) Ripley faktycznie zakochany i niech tak zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnego dnia ze słoncem życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×