Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Ja już kiedyś chodziłam na siłownię. Kupiłam karnet na cały miesiąc, który kosztował 75 zł i byłam " aż" trzy razy, czyli godzina=25 zł. Nieźle, co?:) Tym razem będzie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSZYSTKIEGO DOBREGO
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU wszystkim zycze;) nie rzucilem was :P poprostu dopiero teraz dotarlem do domku:P zimnooooooooooooooooooooooooooooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasypało wszystkich
?? Koncówko🖐️ :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żyję, choć małopolska ginie w śniegu. Nienawidzę zimy i zdania nie zmienię. Mało piszę, bo albo studia, albo treningi zajmują mi czas. Pozdrowienia dla wszystkich, buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle do WIOSNY
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odczuwanie zimna Za oknem trochę chłodno dlatego warto przypomnieć jak różnie ludzie odczuwają temperatury + 20°C Grecy zakładają swetry + 15°C Jamajczycy włączają ogrzewanie + 10°C Amerykanie zaczynają się trząść z zimna. Rosjanie na daczach sadzą ogórki. + 5°C Można zobaczyć swój oddech. Włoskie samochody odmawiają posłuszeństwa. Norwedzy idą się kąpać do jeziora. 0°C W Ameryce zamarza woda. W Rosji woda gęstnieje. - 5°C Francuskie samochody odmawiają posłuszeństwa - 15°C Kot upiera się, że będzie spał z tobą w łóżku. Norwedzy zakładają swetry. - 17.9°C W Oslo właściciele domów włączają ogrzewanie. Rosjanie ostatni raz w sezonie wyjeżdżają na dacze. - 20°C Amerykańskie samochody nie zapalają. - 25°C Niemieckie samochody nie zapalają. Wyginęli Jamajczycy. - 30°C Władze podejmują temat bezdomnych. Kot śpi w twojej piżamie. - 35°C Zbyt zimno, żeby myśleć. Nie zapalają japońskie samochody. - 40°C Planujesz przez dwa tygodnie nie wychodzić z gorącej kąpieli. Szwedzkie samochody odmawiają posłuszeństwa. - 42°C W Europie nie funkcjonuje transport. Rosjanie jedzą lody na ulicy. - 45°C Wyginęli Grecy. Władze rzeczywiście zaczynają robić coś dla bezdomnych. - 50°C Powieki zamarzają w trakcie mrugania. Na Alasce zamykają lufcik podczas kąpieli. - 60°C Białe niedźwiedzie ruszyły na południe. - 70°C Zamarzło piekło. - 73°C Fińskie służby specjalne ewakuują świętego Mikołaja z Laponii. Rosjanie zakładają uszanki. - 80°C Rosjanie nie zdejmują rękawic nawet przy nalewaniu wódki. - 114°C Zamarza spirytus etylowy. Rosjanie strajkują ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam Wszystkich
ludzie żyjeta???? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimo zamroziłaś czy co
🖐️ Końcówko 🌼 Stello ciasto marchewkowe pachnie aż tu czuje :D trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukają wiosny
:D:D a tu kicha sypie jak durnowate, a tyle pierdzielao ociepleniu klimatu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To sie dopisze
Przepraszam, ze sie wpraszam ale to wazne... Matce odebrano syna bo...ZA BARDZO GO KOCHALA!!! Tu macie opis sprawy, zreszta sporo tez jest w prasie. To wiecej niz skandal! Prosze, przeczytajcie. Kazda z nas moze spotkac cos takiego! http://niepoprawni.pl/blog/3/mama-z-dzieckie m-policja-i-sad http://pomozolkowi.pl/signature/activate/304 7/d739ba2ac157f406dc5c5764ea1a74131f77f44f poprzesylajcie dalej. Tu jest to samo - jezeli chcecie skomentowac http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4376945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złamałem kilka serc, wylałem morza łez, wymazywałem z głowy wspomnienia paru miejsc. Nosiłem w sobie gniew, przyjaciel zdradził i zniknął we mgle. Coraz to mniej byłem sobą i wiary miałem mniej. Jeszcze w głowie, w głowie został głos. Idź zawsze do przodu, nie oglądaj się wstecz, o nie. Nie holuj smutku za sobą, bo przecież nie wiesz, nie wiesz co, co spotkać cię może, a jutro niesie nadzieję i choć może głupio to brzmi bądź przyjacielem swym, a zaczniesz na nowo żyć. Zacznij na nowo bieg, to tylko słowa, lecz mają swój sens. Zanim się znowu schowasz, zastanów się choć raz, na co ci ten żal. Na co tobie, na co ci ten żal. Idź zawsze do przodu, nie oglądaj się wstecz, o nie. Nie holuj smutku za sobą, bo przecież nie wiesz, nie wiesz co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udanego dnia wszystkim
co słychać Końcówko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I DALEJ YCZ UDANEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszę, ale zaglądam każdego dnia nie mam na nic czasu. Zostałam sama w domu z rodzicami i bardzo wiele dodatkowych rzeczy na mnie spadło. Chcę im jak najbardziej pomóc. Trochę podróżuję, większość czasu pochlaniaja mi praca i studia, ponadto silownia tyle razy w tygodniu ile się tylko da. Weekendy aktywne, często za kółkiem. Pan T. odzywa się, czasami przyjeżdża, ale to juz nie jest to samo. Wiem, że jego rodzice o mnie pytają, ale niech on sobie żyje własnym życiem. A co u Was wszystkim? pozdro dla zarejestrowanych i pomarańczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i uspokilaś mnie
Końcówko że jestes i masz się ok:) pozdrawiam zimowo -wiosennie, dziś bociek kołował nad moim blokiem:D dbajcie o siebie .......pomarańcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też żyję, ale oczywiście biegam jak kot pęcherzem:) Byle do wiosny..... Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak tam ciast.marchewkowe
:).....byle do wiosny widziałam boćka a tu znowu sypie śnieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystkim Damom-najlepszego
🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy mogę się przyłączyć? Jestem pół roku po rozwodzie, rozwód bez orzekania.Dosyć szybko się rozwiedliśmy bo ex maż wszystko sprytnie przyśpieszył, to znaczy pozew złożył 9 czerwca a już 29 była 1 sprawa na której wnioskowałam o odroczenia.1 września Sąd orzekł rozwód, i od tamtej pory to ciągle boli jak nie wiem co.Z ex mężem pokłóciliśmy się pod koniec maja o sprawy ciężkie i ważne życiowo, poprostu oboje pragneliśmy dziecka a w zasadzie chyba bardziej ja, przebadaliśmy się, wyszły badania zle, trzeba było się leczyć, ja się leczyłam, byłam w to wszystko zaangażowana, ex nie, po wstępnej diagnostyce powiedział że z nim jest ok i on dalej badan robić nie będzie chociaż te pierwsze wyszły zle, leków też nie będzie brał.Bardzo mnie zezłościło, jak tam można bym tylko ja się poświęcała. Na koniec ex oświadczył że on chce dziecka naturalnie albo w ogóle. Po tym ja wyjechałam do rodziców i nie odzywaliśmy się 2 tyg do siebie przy czym ja na końcu kłótni w wielkich emocjach oświadczyłam że jak tam ma być to się rozstaniemy bo ja życia bez dzieci sobie nie wyobrażam.Mówiłam tto w gniewie i emocjach, myślałam że nim to ruszy. POdczas tych milczących tygodni dawałam mu sygnały, byłam 2 razy w domu podczas jego nieobecności, posprzątałam, jakoś nie mogłam się przemóc by zadzwonić. Po tym po 2 tyg on złożył pozew, stek kłamstw z którego wynikało jakoby nie mieszkalibyśmy ze sobą co najmniej 4 mies.O pozwie poinformował mnie sms bo jakoś nie wiedział jak mi to powiedzieć. Na pierwszej sprawie w w szoku prosiłam o odroczenie. Sędzia się przychyliła, na drugiej się zgodzilam. Ex pokazał w tym czasie swoje prawdziwe obicze, o majątek dokładnie 4 tys + laptop musieliśmy iść do notariusza bo oczywiście nie chciał mi nic dać normalnie. Po sprawie miesiąc po niej dowiedziałam się że ex zamieszkał z panią i jej 10 letnim synem. On zapiera się że jej nie znał wcześniej, ato niemożliwe przecież. Gdy się o tym dowiedziałam i przy okazji o tym co w pracy swoim kolegom naopowiadał że dzieci mieć nie mogę, że kiepska jestem w łożku mimo że on jest dobry itd. znalazłam tą panią na nk i napisałam jej parę słów to ona mi odpisała że to ja jestem niemoralna, ja ex oszukałam, a przecież jakbym go oszukiwałam to bym mu wcale nie powiedziałam że mam problemy bo najpierw ja się leczyłam a pozniej zaczeliśmy razem w profesjonalnej klinice i do tej pory żyli byśmy w niewiedzy. Po tym ex zadzwonił mówił mi na pani i zagroził że jak będe wchodzić na nk i na profile to się to dla mnie zle skonczy. Mineło pół roku od rozwodu a mnie boli bardzo że tak postąpił, że cudze dziecko akceptuje a znaszym tak postąpił, niby wierzący taki a mieszka z konkubina i ma ślub konkordatowy. Nienawidzę go i chyba gdzieś tam jeszcze kocham. Jak sobie z tym poradzić, kiedy przestanie boleć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI DNIA KOBIET dla wszystkich kobietek z topicu;) ha.! zdarzylem:P Ja tez zyje..........:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×