Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość wiec reanimuj pprzemo
usta...usta...pusta kapusta ;P a ja zycze milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktora_godzina
:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza to se zobacz
10:17 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miał być dowcip skierowany do Antycha, a ktoś po chamsku go obraża...... Zobaczymy, czy topik umrze...... Na razie każdy szuka wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za usunięcie durnego komentarza. Czego jak czego, ale chamstwa nienawidzę. Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw wiśniówke z red bullem, potem smirnoffa z niebieskim bolsem i red bullem, potem samego smirnoffa z red bullem... dopiero teraz od soboty mnie puściło juz nic nie piję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefirek ..polecam
no to poszalałaś dziewczyno a co na to mama T ;P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkoholu sie nie miesza
a teraz glowa boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ladnie trunkowa ta mama T. ja myslalem ze na dyskotece bylas woda z red bullem tylko amfetaminki i koki brak:) jak to sie mowi pic to trza umiec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trunkowa... urodziny miała wiec luzik... a co ona na to? atmosfera była zajebista... chyba mnie lubią a kac już minął... a pić nie umiem... bo robię to baaaaaardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antychu, powstrzymuję Cię !!!! Wiecie, dlaczego się uśmiecham? Bo ciesze się, ze żyję! Odwiozłam koleżankę do szpitala i wracając..........o mały wlos nie byłoby wypadku! Auto wymusiło pierwszeństwo!!!-na szczęście resztkami sił zahamowałam lub skreciłam( nie pamiętam, bo jestem blondynką). Już chciałam zabić dziada, a tu patrze i oczom nie wierzę.......przecieram je......jeszcze raz....... Dwie zakonnice!:))) I jak tu zabić pingwiny???? Wszystkich serdecznie pozdrawiam, a dla Końcóweczki-specjalne buziaki i ostrzeżenie: NIGDY nie chlej z przyszłą teściową !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stello... na tym świecie już nie ma mojej przyszłej teściowej. Dobrze się bawię i dobrze mi z tym... tyle na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Końcóweczki Matka partnera tylko udaje, że świetnie się bawi, ale tak naprawdę bacznie Cię obserwuje ( no, chyba, że jest alkoholiczką). Za kilka lat wykrzyczy Ci, że jej synka rozpiłaś , bo on był super facet dopóki Ciebie nie poznał ! Mam rację?........-pytanie kieruję do Katie, chłopaków, pomarańczy i niewidzialnych dusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no Stelllko o mały włos
a do nieba byś nie poszła ;) masz szczęści ;D;D;D;D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że dobrze się bawisz, ale......uważaj. Nie chcę Cię straszyć-ostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antych....wal z grubej rury
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi przeszlo....policzylem do 10 ,kilka glebokich oddechow ii glowka pod zimna wode :D:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. stelka ma racje z ta "tesciowa"! koncoweczko-powiem tak...mieszanie alkoholu z red bulami i podobnymi -nie nalezy do (delikatnie powiem) rozsadnych dzialan,chyba ze ma sie w tym konkretny cel....jesli jednak sie ma- to po cholere pozniej jeczec? za glupote trzeba placic-celową tym bardziej :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stellka pytasz o teściową..olać teściowe to obce baby..mam w nosie co myslą i mówią..nie ważne co zrobisz i tak bedziesz na końcu najgorsza.. i olać służbe zdrowia, która mnie dzis dobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do alkoholu i redbulli to hmmmmmmm...unikac jak ognia...pare chwil przyjemności a potem trzeba cierpieć... ja nie pije od nowego roku:) co u was..tylko nie mówcie ze wiosny szukacie, znaleźliscie itd...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pomieszałam i mam spokój z alkoholem minimum na pół roku... miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×