Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co zrobić..........

Podpowiedzcie mi czym mogę przykryć 2 szafki nocne stojące koło siebie

Polecane posty

Gość nie wiem co zrobić..........

Sa dosyć starodawne,ale odnowione i ładnie pomalowane.Niestety,niczym nie przykryte wyglądają strasznie łyso,dlatego mama przykrywa je taka wieśniacka białą serwetą :O Fatalnie to wygląda,tym bardziej,że serweta jest 1 a szafki 2 więc na środku jest taki "dołek".Chciałabym postawić tam doniczke z kwiatkiem,no ale nie na tej serwecie :O Poradźcie czym ją zastapić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co chodzi w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co chodzi w temacie
Po co przykrywac szafki?to jakis zart???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczym nie przykrywaj. Postaw tam jakąś ramkę ze zdjęciem, ozdobną figurkę, jakiś ozdobny flakonik z kwiatkami, taki stroik - pełno tego teraz w kwiaciarniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze jakis prosty koszyk z t
rawy badz wilkiny a w nim ksiazki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja proponuję
Skoro to są szafki nocne to proponuję je rozstawić po dwóch stronach łóżka. Następnie iść do lumpeksu i wygrzebać jakieś fajne serwetki. Ustawić na nich lampki (takie jest ich pierwotne przeznaczenie) i budzik :) Jeśli lampki są nocne tylko z nazwy a stoją z dala od łóżka i służą do czegokolwiek innego to postąpiłabym jak w przypadku nr. 1 tylko zamiast lampek ustawiłabym jakieś ramki i ładny wazon z kwiatami. Jeśli wnętrze jest w bardzo nowoczesnym stylu i nie chciałabyś go przełamać np. serwetkami to można użyć małych, kolorowych mat bambusowych lub dużych podkładek z tworzywa sztucznego. Np. okrągłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja proponuję
W drugim akapicie powinno być :Jeśli szafki*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym położyła szklany blat
tylko nie wiem czy to bedize pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-latka
takich ładnych szafek w starym stylu szkoda przykrywać.Jesli dwie muszą stać razem to można na każdej z nich postawić dwa jednakowe kwity,donice moga róznic sie odcieniami(ale muszą stanowic komplet),mozna postawić dwie ładne swiece,itp.takie podwójne kompozycje bardzo modne.Może też być coś z porcelany(to pasuje do starych szafek)np.flakon i popielnica,dzbanek do kawy i filizanka.Możliwości jest trochę,treba poszukać w swoich szafkach co można wyeksponować.Kosz wiklinowy z owocami i jakaś pasująca figurka np.z ludowym stylu lub cukiernica.Nie przykrywaj tych szafek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czterdziestolatki
Dwa kwity ? Oprawić w antyramki ? :D To był oczywiście żart. Moim zdaniem doradziłaś najlepiej, ładny pomysł z dwoma jednakowymi kwiatami, reszta też do rzeczy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobić..........
No wwłaściwie to one nie pełnią funkcji nocnych szafek,a stoją u wezgłowia mojego łóżka,nigdzie indziej się nie mieszcza.Pozbyłabym sie ich a zamist nich postawiła na podłodze duzego kwiatka,ale wtedy nie miałabym gdzie trzymać drobiazgów.Właśnie jak są nieprzykryte to strasznie łyso wyglądają,przy tym mam pokój od ulicy i strasznie zbiera sie tam kurz,więc stroik bardzo by sie brudził.Najlepszym rozwiązaniem będzie chyba bambusowa mata,a na tym kwiatek. Mam raczej stylowy pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×