Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

A ja za to mam caly dzien i pol nocy mdlosci i caly czas odruch wymiotny, ale jeszcze nie wymiotowalam, a piersi to raczej rosna niz bola mnie, ale te objawy przyszly na poczatku 6 tyg ciazy... Jak @zaczal mi sie spozniac to zauwazylam ze sutki mi sie zabrazowily, a zmeczona i spiaca bylam juz kilka dni przed planowym pojawieniem @..... Kazda kobieta jest inna i kazda ciaza jest inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedna jestes Asiunia z tymi mdlosciami. Ale pewnie zaraz przejda :) Ja sie niczego postaram nie dopatrywac, no chyba ze juz cos bedzie bardzo oczywiste :) A z tym byciem spiaca, to u mnie nie zadziala bo ja zawsze jestem spiaca :) ja jak mis powinnam zapadac w sen zimowy :D A asia jak z apetytem, lepiej juz? Kasia wcina poczki a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o tym piszę - nie można szukać w sobie tych wszystkich objawów, bo każda ma inaczej. Ja już się martwiłam że znów się nie udało bo nie mam tego i tego, a cała reszta dziewczyn miała itd. I tylko się w doła wpędzałam. A okazało się, że ciąża może być bezobjawowa praktycznie. Przynajmniej na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, nie moge patrzyc na jedzenie bleeeeeee.... no ale sie zmuszam jem malutko a czesto, bo to pomaga lepij sie poczuc... Czuje sie jakby za duo wypila alkoholu i byla minute przed odwiedzeniem toalety :) I tak caly dzien... ale moge miec nawet cala ciaze tak jesli tylko dzidzia bedzie zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi objawami to faktycznie u każdej inne występują :) Asiu szkoda, że tak Cię męczy fasolka ale Ty wytrzymasz wszystko bo silna babka z Ciebie:) Do kiedy masz L4? Mam nadzieję, że dużo odpoczywasz :) U mnie pada śnieg z deszczem :O okropieństwo! Dorka ja miałam taką minkę bo już też bym chciała czekac na testowanie ale niestety 3 długie tygodnie przede mną :D ale już się bede cały czas uśmiechac :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka u Ciebie teraz najlepszy czas - staranka! Mi sie bardzo podobaly w szczegolnosci wtedy kiedy wiedzialam ze mam owu, powiedzialam chlopakowi i az mu sie oczy zaswiecily :) Asia, to biedula straszna jestes, ale az tak strasznie mi Ciebie nie szkoda, bo masz wymarzona fasolke i w mgnieniu oka bym sie z Toba zamienila :) a tak na powaznie to mam nadzieje ze juz niedlugo ci przejdzie! A co do objawow, to ja chce tylko jeden - brak tej durnej @!!!!! i to mi starczy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD::D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge pracowac cala ciaze, poniewaz jako pigula mam kontakt z krwia i innymi wydzielinami ludzkimi, wiec nie wolno. Odpoczywam wiec duzo.... Grazka a Ciebie czeka teraz ten cudny okres przytulankowy..mmmmmmmmm Ja sie nie moge przytulac bo bym na 100% na meza zwymiotowala :) wiec czeka dzielnie i mnie wspiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, moge sie czuc 1000 razy gorzej niz teraz a fasolki nie oddam :) :) :) :) Dla tego malenstwa wszystko sie zniesie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że najfajnieszy czas ale też niepewności i te długie czekanie... Jakoś dam rade:) Wszystkie damy :) Asiu nie oddawaj fasolki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie! Kochana to masz teraz 9 miesiecy w domku i potem jeszcze macierzynski - super! Juz niedlugo Ci to wszystko przejdzie i bedziesz sie super czula! Mozesz wszystko na mnie przerzucic pod warunkiem ze bede miala fasolke :) moge nawet 9 miesiecy spedzic z ubikacja :):D Oj to niedny ten Twoj maz, najpierw taki szal cial a teraz spokoj :) oj ci faceci to z nami maja :) a tak ogolnie to ma sie ochote w ciazy, czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogolnie nie mam ochoty, choc jak maz czasami taki pozerajacym wzrokiem na mnie patrzy czy zmyslowo caluje to sie pojawia ochota, choc za chwile mi nie dobrze i czas pryska :) Ale wtedy zgarnia mnie w swoje ramiona i tez jest nam super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, poczatek twojego postu brzmial jak z romansu, no i potem srodek wszystko zepsul, no ale szczesliwe zakonczenie :):):) Grazka nic sie nie przejmuj czekaniem, no dwie krechy chyba warto! Skupiaj sie na owocnych starankach a my Ci pomozemy pozniej przejsc przez ten czas wyczekiwania! A ty pomagaj nam teraz OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, że bede Was wspierac jak tylko umiem :) Własnie wróciłam ze sklepu i objadam się słodziutkimi mandarynkami :) dzisiaj na obiad robie łazanki :) Lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie ide sobie podgrzac lazanie. Chlopak mi wczoraj zrobil! Jeden z moich ulubionych dan. A z czym lazanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co wlasnie robie? Szukam wozka dla mojego brata i bratowej dla ich maluszka. Musze mamie podpowiedziec jaki jest fajowy. Ale jest wybor! Fajnie sie szuka takich rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) Ja zdycham dopadła mnie jelitówka i ledwie zipię od 2 dni dzisiaj jest naszczescie troche lepiej przesyłam wam buziaki 👄 i uciekam sie kurowac dalej 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz mi lepiej, bo poplakiwalam sobie w konciku :(( Oj Syla, to bardzo niedobrze! mam nadzieje ze zaraz Ci przejdzie! A byly staranka w weekend i teraz razem z nami wyczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla dużo zdrówka :) dziewczyny jutro robię sobie przerwę od kaffe i mnie nie będzie cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dlaczego? Nie mozesz nam tego zrobic! My wszystkie czekamy na Ciebie od samego rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla zmien dane w tabelce jak lepiej sie poczujesz :) Duzo zdrówka :) Łazanki robię z pieczarkami, kiełbaską, kiszoną kapustą no i oczywiście makaron łazankowy :) Jutro znów jade do siostry na cały dzień :) ale bede z Wami myślami i cały czas bede trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jest 15 styczeń wtedy miało się narodzić moje dziecko i chce sobie jutro zrobić przerwę bo jest mi to potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to ja ekspresowo bo leżę z laptopem z boku i kiepsko sie klika :o Staranka były, były i po mimo mdłosci nawet wczoraj w nocy nas naszło hiiihi:) wiec czekam i czekam.............zobaczymy BUZIOLE👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek prosze mi sie jutro nie dołowac! to rozkaz! ale jak potrzebny Ci taki dzień dla siebie to rozumiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25..0 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32........1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33.....1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28....0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30........0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.........25........1 Kruszyna2008.........16.01..............2........Bie sko.........23......0 olenka81............16.01..................4........Lond yn.......27.......0 Dorka..............23.01(?)...................2.... .Londyn..........28.....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25.....0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 ........0 SYLA30..............29.01.09..............4.......W-WA..........29.......1 MERY27...............31.01...................3.......Wrz e snia.....27.....1 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26.........0 _neti_.............01-03.02.................5.......Lubl in.........25.......0 Grażka23...........05.02...................3.....woj.śl ąskie...23.........0 milka czekolada....07.02.09.................5.....Sieradz......... 2 6...... ZACIĄŻONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............13............27.07.2009......... .....26............. lolcia26................10............06.08.2009........ .....26..........??? Polusia86..............10.............08.08.2009........ ...22...........??? GaGa_....................9...........06/08.08.2009...... ....29............ koteczek19833.........9..........13.08.2009...........2 5............... Asiaaaa...................9.........16,08,2009.......... ..22.............??? Sympatyczna79......... 9.........19.08.2009 ..........29..............??? aska.osa..................6..............09/09/09....... .. .26...........??? Klaudia.P..................6...........(),(),09......... .......21............??? Aniutka*...................5...........23.07.2009....... ...25.............??? lamajra....................5...........15.08.2009....... ......26...........??? K. Liszt....................3...........14.09.2009 (?)..........26..........??? kasza83...................??...........21.07.2009....... .... 25............??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ....................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS .... .......................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania? Emilka?.................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%............... Asiaaaa........... Zuza/ Paweł CHYBA DOBRZE ZMIENIŁAM ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek, to wycisz sie jutro, jesli tego potrzebujesz.... Pamietaj ze wszystkie o Tobie myslimy....... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×