Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Kasia - u mnie też nudy... Przeglądałam parę topików na kafe ale nic ciekawego nie znalazłam... Nastolatki piszące "cześć. 3 dni temu spałam z chłopakiem a teraz mnie brzuch boli. Czy to ciąża?" - rozwala mnie to :D:D:D:D:D:D Denerwuję się bo dziś gin mi powie co robimy dalej, czy przyspieszamy @ teraz, czy zaczynamy leczenie clo i monitoring, czy badania dla mnie i dla M, czy owulka była teraz u mnie.... Ehhhh tyle pytań.... Chciałam po prostu o pierdołach popisać, a tu pustki! Czasem się tylko ktoś na chwilkę pojawi i znika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLA30, anna999, milka czekolada, magda//, agi26 - proszę się tu udzielać, pisać co u Was :) Bo sama ze staraczek zostałam :) Dorcia usprawiedliwiona jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, już leci mi 23 tydzień. Wiktorek szaleje jak najęty. Zjadłam banana i teraz wariuje mi pod biurkiem :) Wizyty się nie bój. Wręcz odwrotnie - ciesz się na nią, bo dowiesz się co i jak i to będzie kolejny krok to zostania mamusią :) Nie Ty pierwsza z takimi problemami jesteś więc lekarz na 200% wie, co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Kruszynka ja Ci zmienię topiku masz tu zostać i pisać bo zaraz kopa Ci zasadzę jak jeszcze raz napiszesz że pora zmienić topik :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshe.... Jak mnie brzuch boli.... Od wczoraj zaczął i nie chce przestać! Mam nadzieję że na USG będzie lepiej niż ostatnim razem, że mniej tych torbieli na jajnikach będzie.... Kurcze no martwie się. Jeszcze godzina i czekam jak na zmiłowanie żeby już wszystko wiedzieć :P A Ty Sylwinka gdzie zniknęłaś na tak długo???? Banana szukałaś czy jak :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mój banan jest w trasie muszę się zadowolić bananem ze sklepu :P:P byłam u teściowej trochę posiedziałam Madzia już tam została a ja przyszłam do domu i zaraz polecę do sklepu kupić mleko :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Grześka chcesz bo akurat w domu mam no chyba że poczekasz jak przyjdę ze sklepu to Ci przyniosę czekoladę :D:D:D:D:D:D Kruszynka mi to jest podejrzane humorki i ta czekolada z orzechami czy Ty przypadkiem nie masz dzidzi w brzuszku :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio jak mi się uda dziś dostać do kompa to napiszę :) A jak nie to jutro z rana dopiero. Bo dziś jak wrócę do domu to przyjeżdża big auto po meble teściów, żeby już wszystkie ich rzeczy zabrać do nowego domku, także będę miała pełne ręce roboty. Wczoraj do 22 siedziałam i pakowałam szkło w kartony bo teściowa się źle czuła (choruje bardzo) i dobra synowa chciałam być :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, w II fazie cyklu przeważnie bierze mnie na słodycze, także żadna nowość :P:P:P Tylko ból brzucha mnie niepokoi i daje do myślenia, ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teściowa jest naprawdę kochana :) Półtora roku z nią mieszkaliśmy i ZERO konfliktów, wtrącania się itp :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale jak mowie mam pracy duzo:( tez powinnam byc usprawiedliwiona:) za 45 min mam przerwe wyskocze cos kupic do jedzonka i ogroki kiszone na zupke;) I WYCHODZE DOPIERO O 16:30:(( moze usmaze sobie nalesnika na deser;p dzisiaj chyba 10dc:) jakos od weekendu trzeba zaczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Kruszyna się nie podlizuje teściowej. Ona chce ją jak najszybciej wyprowadzić po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę no najwyższy czas żeby któraś dziewczyna ogłosiła wspaniałą nowinę i na pewno będzie to nasza kochana Kruszyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaa..... Sylwinka na to chyba za wcześnie jeszcze :P:P:P Ale kciuki trzymajcie bo się przyda :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? A ja wracam do cywilizacji. Ostatnio nawet łazienki nie miałam, bo mąż rozwalił dużą jej część (trzeba było skuć płytki itd). Wchodzę do domu, a tam nie ma podłogi na przedpokoju i w łazience. A na środku przedpokoju stoi tron w postaci sedesu :) Musieliśmy korzystać z łazienki rodziców (na dole). Wczoraj jednak był mały powrót do cywilizacji. Tron został spowrotem zamontowany w naszej łazience. Ale... NIE MA DRZWI!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia no bo Kruszyna dopiero zacznie krzyczeć jak teściów nie będzie tylko Ona i jej M :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - zasłonę powieś :):):):) My wczoraj kupiliśmy dopiero pralkę, dzisiaj ją nam przywiozą, w końcu zrobię pranie :) Kosz już pełen, a w rękach nie miałam czasu prać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślę z tą zasłoną :) Kurde w jakich to warunkach przyszło człowiekowi żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×