Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

i jeszcze Madzia się rozchorowała ma zapalenie gardła i antybiotyk najgorsze jest to że mi wymiotuje :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Katie 🌻Gratuluje🌻 myśl pozytywnie będzie dobrze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie to super nowina, nie martw sie lepiej mysl pozytywnie;) Syliwinka biedna ta Twoja Madzia, duzo zdrowia jej zycze:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za cieple slowa....:) oczywiscie staram sie myslec pozytywnie tylko jak ma sie taka kruszynke w sobie to nie chcialoby sie tego utracic:) kiedy powinnam zglosic sie do lekarza najwczesniej?? pozdraiwam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam właśnie do domku :P Katie gratuluję :) Ja byłam u lekarza w 6 tygodniu, ale w Polsce. I też aktualizuję, bo skończyłam 21 tydzień dzisiaj :) NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............8.04.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008........03.04.................Bielsko.... . . ..23.......0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21..............22............27.07.2009......... . .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............21............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa..............16.............06/09/09........... ...26...........??? Sylwinka 25..........15............18.09.2009............25......... ..??? MERY27................11............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23..............11............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................9............22.10.2009....... .....30..........?? I idę się zdrzemnąć, bo coś mnie głowa boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie-g gratulacje 🌻 :) tylko do nas wróciłaś i dwie kreseczki na teście :) chyba szczęście przynosimy :) Ja byłam u lekarza w 6 tygodniu ale też mieszkam w Polsce :) Ja też sie bałam, że poronie, ale trzeba myślec pozytywnie i na pewno wszystko bedzie dobrze :) Sylwinek duzo zdrówka dla Was wszystkich a szczególnie Ty uwazaj na siebie i nie rozchoruj sie bardziej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka chyba masz racje:) a juz mialam zaczynac brac luteine bo cykle mialam bardzo dlugie,meza wysylac na badanie i w ogole:) a tu bach..malutki robaczek sie wpakowal sam:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha kochane czy ja moge nadal brac capivit na wlosy czy raczej nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie-g te dzieciaczki robią nam niespodzianki :) i wpakują się wtedy kiedy same chcą a nie wtedy kiedy my tego chcemy :P Ja nie brałam takich tabletek więc nie wiem czy wolno je w ciąży brac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro moja mama przyjedzie to sobie poleżę w łóżku :) ja byłam u lekarza w 5 tyg strach przed utratą zawsze jest i tak będzie już do końca ciąży ale musimy myśleć pozytywnie :D:D Madzia zjadła obiad i zwymiotowała bidulka się namęczy :(:(:(:( wiecie nie wiem co robić bo chciałam żeby od września poszła do przedszkola ale Ona nie chce iść a zmuszać jej nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie-g nie zażywaj żadnych leków sama nawet witamin i jak najszybciej idz do lekarza będziesz spokojniejsza i wszystko będzie wiadomo czy potrzebujesz jakiś leków czy ciąża przebiega bez problemów najlepiej do 6 tygodnia zgłosić się po raz pierwszy do lekarza A tak wogóle to gratulacje super że się tabelka ruszyła i następne dziewczyny pewnie szybko się dopiszą:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek od poniedziałku walczy z grypą jelitową pierwsze 2 dni wymioty biegunka, teraz jest już lepiej, ale jest taki osłabiony nic nie chce jeśc na szczęście pije i już nie wymiotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............8.04.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008........03.04.................Bielsko.... . . ..23.......0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21..............22............27.07.2009......... . .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............21............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa..............16.............06/09/09........... ...26...........??? Sylwinka 25..........15............18.09.2009............25......... ..??? MERY27................11............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23..............11............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................10............22.10.2009....... .....30..........?? ale jestescie kolezanki,zadna mnie nie pozalowala w bolesciach i wymiotach migrenowych :p katie - suuuuper :) gratuluje II badz dobrej mysli,zawsze sa jakies obawy ale nie ma co przywolywac zlych rzeczy bedzie dobrze grazka - ile Twoje malenstwo ma mm? ja dzis bylam na usg i maluszek ma 37mm,lekarz wpisal ze odpowiada 11 tyg ciazy pytalam co z tymi badaniami prenatalnymi i dopiero ok 20 tyg pojade do rudy śl. bo to najbardziej wiarygodne badania sa wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie tego capivitu chyba nie mozna bo tam jest wit A ktorej na poczatku ciazy radza unikac,bierz tylko kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ja mam 11 tydzien i 2 dzien i moja dzidzia ma 43 mm. Ja jade w 12 i 20 tygodniu. Pani doktor powiedziała mi wczoraj że jak dziecko bedzie wieksze to bedzie lepiej dlatego zaczekamy ten tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sylwinka :p dzis juz o niebo lepiej, rano glowa jeszcze troche mi pulsowala ale minelo,no i ta aura wreszcie wiosenna sie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka - ja dopiero za miesiac do gina a te szczegolowe to 18-20 tydz w katowicach bedziesz robic te badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri tak w Katowicach ale ta sama lekarka przyjmuje też w Rudzie Śląskiej. I o dziwo mają takie usg że nawet moje tyłozgięcie jej nie przeszkadzało i normalnie było widac ludzika :) Ja wiem, że po tym usg bede spokojniejsza, bo jak narazie to martwię się strasznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka -to badanie prenatalne czy dobrze sie rozwija tez sie stresuje czy wszystko ok,ale coz mozemy zrobic,trzeba myslec pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Wy mówicie o usg 4D ja właśnie na wizycie chce się zapytać czy mój lekarz robi takie usg :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja dopiero 4D bede miała w 20 tygodniu teraz bedzie zwykłe usg na którym lekarz bada min przezierność karku czy jakoś tak to się nazywa i sprawdza czy dziecko dobrze się rozwija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zwykłe usg to mam co wizytę i też wszystko bada za tydzień będę miała usg przez brzuch już nie będzie dopochwowo ale najlepsze to będzie zielone światło od lekarza :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej napisze tylko co u mnie i spadam bo nie mam nastroju popłakałam sie po wizycie u lekarza moj pecherzyk miał 12 mm wiec za mało na zastrzyk, mam czas do poniedziałku na to zeby urósł mi większy,pozatym powiedział mi lekarz ze strukture endometrium mam dobrą ,ale mam bardzo cienkie tzn wiecie co to znaczy mniejsza szansa na umieszczenie zarodka i wieksze szanse na poronienie załamka pół miasta przeszłam na piechote na pkp bo musiałam pomyśleć pare spraw jestem padneta i przybita....długa droga przed nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego co dalej , powie mi w poniedziałek ... bo zobaczymy czy wogule urośnie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh a ja pol dnia bez netu bylam, no ale w koncu mam :) Katie moje gratulacje!!! Super wiadomosc, teraz tylko myslec pozytywnie, lykac kwas foliowy i cieszyc sie ze ma sie fasolke w brzuszku :) Wiem ze trudno jest nie bac sie o to malenstwo, tym bardziej w UK gdzie nie mamy kontaktu z lekarze, a pierwsze usg jest robione po zakonczeniu pierwszego trymestru, wiec ciezko wytrzymac 3 miesiace bez wiedzy na temat coz z tym malenstwem dzieje sie... Ja zeby sie upewnic ze wszystko jest ok, bylam w polskiej klinice w 8 tyg ciazy i potem sie uspokoilam bardzo, jak zobaczylam na wlasne oczy serduszko bijace a lekarz upewnil mnie ze moje bole brzucha sa normalne.... :) Anna trzymam kciuki by pecherzyk do poniedzialku urosl, moze wiecej czasu mu trzeba by dojrzal...... sylwinka dbaj o siebie i Malenstwo by sie na calego nie rozchorowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna - trzymaj sie zdrowo odzywiaj i bedzie ok :) ja wczoraj tez sobie poplakalam z bolu i mi ulzylo,czasem dobrze jest sie wyplakac i nowej energii nabrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×