Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Sylwinka :D Gratulacje stronki :D Anna - staraliśmy się od początku listopada 2008, więc udało się w 5m-cu starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mama zawsze przezywała wszystko , w ost czase nawet u psychologa była bo sobie ze soba nie radziła a wiedziała ze jest wnukowi potrzebna, teraz bierze jakies leki na nerwice i jest oki:) w sob jedzie do bratowej pomagac przy małym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka musimy skopac tyłek tej sylwince ;) nido ze jest w ciazy to jeszcze stronki zabiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas tez 5 mc, ale teraz chyba juz inaczej to wszytko przyjmuje, nie mam takich dołów przez@ przynajmniej przez ost 2 cykle tak było. No mam sporo na głowie , dobrze ze mieszkam z rodzicami i nie musze sie martwic o obiad , pranie itd bo chyba bym, juz głupiała co nie znaczy ze tego nie robie , ale w ost czasie nie mam bardzo czasu na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze bedziesz sie dobrze czula! Oj biedna mama.... ale bedzie OK! no niech bedzie Sylwice, to za to ze nas zawsze tak dzielnie dopinguje i czesto, gesto jest pierwsza, wiec troche zasluzyla na ta stronke! Ale to oznacza Sylwinka, ze nigdy nie mozesz nas opuscic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja po tych tabletach co biore 2x1 najpierw miałam biegunke przez pare dni, potem sie wszystko uspokoiło, a teraz czasem mnie mdli i tyle ale organizm juz wszystko podłapał :) clo juz skonczyłam w tym cyklu jeszce tylko ten jeden zastrzyk i moze potem dostane na pekniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, zobaczysz ze to wszystko pomorze! Moze powstana nawet blizniaki :D:D:D Ja clo raz bralam ale spoznilam sie na zastrzyk :( i nie wyszlo, teraz ide w 9dc na usg i zobacze jak sie maja moje pecherzyki i jak bedzie jakis gotowy, to moze wezme ten zastrzyk na pekniecie, jak sie da bez clo. zobaczymy! Ale wiem jedno, ze damy rade! te wszystkie zastrzyki itp czynia cuda! trzeba tylko wierzyc i na banana wskakiwac no i nie odpuszczac az do konca a nawet o jeden dzien dluzej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi blizniaki i tak groża od str męża takze spoko :) Dorka mam nadz ze beda ładne pecherzyki, a ty bedziesz spokojniejsza jak bedziesz widziec co sie tam u ciebie dzieje i bedziesz mogła walczyc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tylko musiałam na chwile wyjść :D:D ja Was już nigdy nie opuszczę przysięgam :D:D:D:D:D:D jak Wy mi obiecacie że wszystkie zajdziecie w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey.... poczytalam Was i Dorka masz racje... najwazniejsze to przytulanki i dobre podejscie bo bez tego to zadne leki nie pomoga. Wiec dziewczyny brac co tam Wam trzeba ale myslec tylko o ukochanym i milej zabawie w jego ramionach...... Moj mezus jeszcze dwa dni wolnego wiec nie mozemy sie od siebie odkleic doslownie :) Slonce nam dzis ukradli ale i bez tego jakos slonecznie nam :) :) Buziaki p.s. Sylwinka gratuluje zgraniecia 500 stronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to możliwe że już mi brzuch dołem wywala ?????? Szczególnie wieczorami... To chyba kurczę za wcześnie trochę no nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja obiecuje, ale jeszcze nie do konca wiem kiedy :) anna ja sie mocno uspokoje jak bede wiedziala ze tam rosna, bo dwa ostatnie cykle byly dosc dziwaczne i chce znow wszystko sprawdzic, a jak rosna to chce zastrzyk na pekniecie... bo nie wiadomo czy same pekaja... moja gin twierdzi ze tak, ale nie moze do konca stwierdzic, bo nigdy nie udalo mi sie do niej dojechac w odpowiednim czasie. Anna chyba wlasnie slysze jak Twoj pecherzyk pieknie rosnie :D:D:D oj niedlugo juz bedzie gotowy :D:D:D kruszyna no i jak ten kisiel sie ma????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dziewczynki to ja juz zmykam do pracy bo miałam przed chwilka tel ze czegos znalesc nie moga :/ oj boze widze ze ciezki dzien przedemna , ale jakos damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna Ty nie miałaś jeść tylko sie kulać w kisielu :P:P:P:P:P:P:P a jeśli chodzi o brzuszek to już może Ci wywalać a w szczególności wieczorami :D Asia dziękuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Asia! Czy tobie nie za dobrze????? Anna milego dzionka, dasz rade, mysl tylko jak ten pecherzyk tam szaleje! Kruszyna, zjadlas i sie nawet nie podzielilas??? oj nieladnie! Sylwinka, aj wiem ze nas juz nie opuscisz, bo my jestesmy jak narkotyk :D:D:D a gdzie Agi sie dzis podziewa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh dobrze mi i to bardzo :) Te moje hormony jakos tak na mnie dzialaja ze tylko by w ramionach mezach siedziala tak mi dobrze :) Ale weekend mezus pracuje wiec wroce do rzeczywistosci :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ja bez hormonow zawsze musze byc przytulana, trzymana za reke itp :) ja jestem z tych strasznych przytulasow. Nawet jak cos ogladamy w tv to ja musze go choc za reke trzymac :D:D:D mamy w salonie dwie kanapy, ale zawsze sie gniezdzimy na jednej :D:D:D On juz sie do tego przyzwyczail i mowi ze to slodkie ze potrzebuje tyle milosci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zawsze przytulas bylam ale teraz to juz w ogole, w nocy z mezusiem tak przytuleni spimy ze rano ruszac sie nie mozemy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie w nocy to przytuleni zawsze zasypiamy, ale po 5 min musze miec duzo miejsca, wiec sie trzymamy za reke :) No asia wpadla i stronke ukradla :D:D:D ja zaraz ide po kanapke na lunch, bo juz z glodu umieram :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ciezko pracuje...a tak w ogole nie chce mi sie pisac jakos zbyt dzisiaj:/ troche jestem zmeczona, troche glodna:P za 30 min ide na przerwe cos kupic, mysle nad kolacja jakas, moze nalesniki zrobie jakies dobre:] a tak poza tym mysle tez o budowqei caly czas i wyjezdie do Polski;p czyli nic nowego....pozdrawiam wszystkich zycze pekajacych pecherzykow i smacznych bananow;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×