Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

nie zalataj sie :):):) Polusia super ze lepiej, a to dzieki tym lekom co wczoraj dostalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dorka ale jak mowisz tego sie nie wie:) a jak sie kochaly w kolicy owulacji i w dzien owulacji czyli b. czesto, to tez nie wiedza kiedy do tego doszlo, chyba, ze maja pewnosc absolutna. No ale to malo wazne, akurat malo mnie to obchodzi ostatnio:) co ma byc to bedzie i juz:) ja poluje na sukienki, w H&M wypatrzylam kilka i chce kupic jedna na chrzest, do tego jakis sweterek lub zakiet:) buty juz mam:] a ta sukienka od meza to bedzie w sam raz na slub znajomych we wrzesniu:D i chyba nie tylkO:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka z tymi biletami mam tak samo, ja juz duzo wczesniej kupuje kilka kompletow na caly rok kiedy bukuje urlop, niestety musze tak:] ale to nic, fajnie, bo ja lubie miec pewnosc i wszystko nagrane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka leki plus ta dieta bez surowego chyba :) Agi uwielbiam takie zakupy :) Już się nie mogę doczekać jak pójde po sukienkę dla mnie :) Tyle, że będzie mi trudniej coś wybrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis kupuje sukienke na sluby :) wypatrzylam piekna, i lezy jak ulal :) sa jeszcze do niej piekne buty, ale poczekam, moze beda na przecenie... no i ide jeszcze na zakupy malych ciuszkow dla mojego chrzesniaka :) strasznie jestem juz podekscytowana :D:D:D Polusia to biedulo nie mozesz jesc surowych owocow biedulo? Agi co ma byc to bedzie, ale szczesci czasami trzeba dodatkowo pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej przez ten tydzień jak mam te leki :( Także nawet obiad bez surówki i do picia tylko woda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggguuuuuuusia
Hej ! Jestem w 7 miesiacu (początek). Kupilam sobie ostatnio koszulę nocną ciażową no i z myśla o porodzie w sklepie internetowym http://www.pizamy24.pl i jestem z niej zadowolona. Zastanawiam sie jeszcze nad majtkami ciążowymi czy któraś z Was już je ma ? Tu jet do nich link: http://www.pizamy24.pl/product_info.php?cPath=32&products_id=150 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam multum rzeczy do kupienia! nie wiem kiedy sie w zwszystkim wyrobie;/ bo mialam lenia i wlasciwie nic nie kupilam przez dlugi czas;] a teraz jakeis drpbne prezenty i rzeczy na zamowienie:P cholewka jest troche tego:) za 2 godz do domu:P jupiii:) mam duzo do zrobienia!:) Polusia trzymaj sie, do wesela sie zagoi:) a gdzie reszta Asia ! Novida! cala reszta opuszczacie nas????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) Caly dzien biegalam po miescie, duzo zalatwiania, a to bank a to do biblioteki i zakupy zrobilam....kupilam jedwabna koszulke do spania, czerwona bardzo seksowna :) Wrocilam do domku i przymierzylam czy dobrze lezy, nie bylam pewna czy sie brzuch zmiesci w rozmiar 10 :) :) ale miejsca sporo wiec do konca ciazy sluzyc bedzie :) Mezusiowi pokazalam i wyladowalismy w lozku............................. Dopiero sie wygrzebalismy :) :) taki krotki opis dnia mego :) Agucha atakuje jeszcze przez kilka dni, chociaz coo drugi dzien :) Polusia ciesze sie ze lepiej sie juz czujesz :) Sylwinka, jeszcze dwa dni i moze sie dowiesz czy chlopca masz czy dziewczynke :) juz sie nie moge doczekac :) Ja sie zapisalam na 3/4d na 28 maja, bede w 25tyg bo tu wczesniej nie robia.... 😘 for Aga, Dorka, Magda, Anna, Neti, Sylwinka, Grazka, Kruszyna, Polusia, Novida.... jesli kogos pominelam to przepraszam :) p.s. Novida daj znac jak sie czujesz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie zapchalam orzeszkami w czkoladzie! Mialam taka ochote i zanim sie obejrzalam zjadlam cala paczke :) ale jestem prosie! A suri to juz pewnie nie moze sie doczekac wizyty u gina jutro! Jaka jest sznasa abys sie juz dowiedziala plec dzidzi??? no i ktora ciezarna ma usg nastpena i jest w kolejce wpisania plci w tabelke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia nieswiadomie odp na moje pytanie :D:D:D No ale mialas superowy dzionek :D:D:D troche zazdroszcze ;) ja sie pocieszam orzeszkami w czkoladzie :D:D:D no i moze wieczorem sie mocniej do ukochanego przytule... jak nie padne wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, fajnie wyszlo z pyatniem Twym i odpowiedzia moja :) Faktycznie dobry dzien :) My nie przytulamy sie od kiedy jestem w ciazy zbyt czesto bo a to mdlosci, a potem jakies bole, ciage cos, wiec fajnie wyszlo dzis :) Dorka, moze lepiej ze wczoraj nie dzialaliscie, chlopaki beda mocne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze mam czas do owu, wiec przytulaski wylacznie dla przyjemnosci.... ale wlasnie sobie uswiadomilam ze jutro gin, wiec nie wiem czy nie odpuszcze, bo ze tak to napisze, mi chlopaki zawsze przez nastepny dzien sie wylewajam wiec tak troche bede sie niekomfortowo czula u gina a ide od razu po pracy :( Szkoda, bo taka mam ochote :(:(:( a jak wasi mezowie na przytulanie z brzuszkiem? Nie maja obaw, albo jakis dziwnych mysli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumie, ten nie czuje sie dobrze u lekarza po przytulankach...... A z brzuszkiem super, mezus myslal ze bedzie sie bal a dziwnie kreci go taki moj zmieniony ksztalt, a z pozycjami tez problemu nie ma :) Strsznie jestem ciekawa co Ci lekarz powie, czy cos nowego wymysli, czy pozostawi stary sposob leczenia..... Najwazniejsze by rezultaty byly!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie... wiec chyba odpuszcze :( zobacze co mi jutro powie i zaczniemy szlenstwa i calkowita abstynencje alkoholowa :D:D:D aby chlopaki nie bladzili :D:D:D Ja poprosze chyba go o ten zastrzyk na pekniecie... sama jestem bardzo ciekawa! no i jak wyposazony jest gabinet i wszystko :) no jak maz atakuje podczas dnia, to musi bardzo krecic - super! Ja sie obawiam troche ze moj bedzie mnie jak jajko traktowal i bedzie sie bal cokolwiek zrobic :( na mam nadzieje ze juz niedlugo sie przekonam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka przekonasz sie niedlugo jak to bedzie, ale ukochany moze Cie zaskoczyc, jak moj mnie zaskoczyl, niby obchodzi sie ze mna jak z jakiem ale w przytulankach musze mu przypominac ze ktos u mnie mieszka i to teraz jego mieszkanko, wiec mezus nie moze sie za bardzo tam rzadzic :) :) Mnie pozytywnie zaskoczylam polska klinika, byla super wyposazona, aparat do usg lespszy niz w ang szpitalach, wiec mysle ze bedzie super nowoczesny, tym bardziej ze w Londynie, oby tylko lekarz okazal sie tez rzeczowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche czytalam o tym lekarzu i ma duze doswiadczenie w USA i GB w szpitalach, prywatnych klinikach itp. Nawet pracowal w takiej ang klinice leczacej nieplodnosc w Londynie, wiec chyba powinien miec super wiedze i rozne sposoby radzenia sobie z takimi przypadkami jak ja :) Duza nadzieje mam w zwiazku z ta jutrzejsza wizyta :) Zawsze mnie bardzo pozytywnie zaskakuja :) to niezle szalony jest ten twoj mezus :D:D:D super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylada na to ze lekarz ma duze doswiadczenie, trzymam mocno kciuki za jutrzejsza wizyte !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki! Dam znac co i jak :) A za 5 min zmykam na zakupy :):):) U nas znow slonko sie pokazalo! Buziaczki i do jutra, albo dzis wieczora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka gdzie tak dlugo sa sklepy otwarte???? wiem, ze w czwartek do 20:) a tak w tyg tez?? przyda mi sie ta informacja! a oddali Ci pieniadze w banku>??? am nadzieje, ze tak! biore sie za gotowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie wieczorowa pora. Kruszyna, Agi i Asia dziekuje za pamiec. Sledze Wasze wpisy na biezaco, a nie pisze za czesto, poniewaz pracuje w restauracji (9 godzin dziennie w pozycji stojaco - chodzacej w dodatku) i nie mam tam dostepu do netu, dopiero wieczorem w domu nadrabiam zaleglosci. U mnie chyba ok. Chyba, bo jednej nocy budzi mnie o 1-szej silny skurcz, a w efekcie spedzam kwadrans w toalecie w towarzystwie biegunki, a nastepnej, ciut pozniej, bo po 5-tej, walcze z zatwardzeniem. Maz sie cieszy, ze mi piersi urosly, ale w ogole mnie nie bola. Wysypalo mnie za to pryszczami - jak nastolatke. A i choc to 5-ty tydzien dopiero to juz mi brzuszek wywalilo, ale to chyba od tych mega wzdec,tak, ze juz zaczeli mi sie w pracy podejrzliwie przygladac. Dzisiaj mialam chyba pierwsze mdlosci, mowie chyba, poniewaz nie jestem pewna czy mnie tak nie mulilo po obiedzie - spaghetti bolognese, ktore prawie caly dzien mi sie odbijalo. Pierwsza wizyte i usg u mojej p. gin. mam juz w ten piatek wieczorem, wiec dopiero po niej moge Wam cos wiecej powiedziec... Pozdrawiam wszystkie starate i brzuchate :) Trzymka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry! HALO WSTAWAC!!! Novida, super wiesci, na pewno wszystko dobrze jest. Niestety nie moge doradzic co sie robi w takich przypadkach :( Pewnie juz sie nie mozesz doczekac wizyty u gina :) Agi ja jezdze na zakupy do westfield to nowe centrum jest super i sklepy sa otwarte do 21 i pewnie w weekend dluzej :) Kaske mi oddali, wiec super no i wczoraj zakupilam sukienke! Szczesliwa strasznie wrocilam do domku :) A co tam u was dzis sie dzieje? U mnie piekne slonko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja już 2 godzinki nie śpię, ale chciałam ogarnąć trochę i wstawić pranie :) A teraz siedzę i reperuję moje rybaczki, bo na szwie mi w zeszłym roku się rozwaliły i tak już zostały :P:P:P A mierzyłam je i jak wywinę troszkę pas to będą super ;) Teraz siedzę i czekam, bo wywiesili ogłoszenie, że znowu robią dezynfekcję w bloku. Na szczęście to robią takim czymś co na OIOMie, więc mogę ich wpuścić. A wszystko przez babę z naszego bloku, która znosi do domu wszystko co znajdzie niemalże :o mieszka sama, bo dzieci za granicą i zero kontroli nad nią! Jak syn do niej przyjechał to go nie wpuściła, a mieszkanie na niego :P Ostatnio dostali nakaz sądowy, żeby jej posprzątać to wywieźli 2 takie auta coś jak busy i jeszcze ile śmieci w śmietnku było :o Dorcia a jaka ta sukienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia, to co ona tam trzyma??? Okropnosc z takimi sasiadami!!! Sukienka jest koloru zielonego, ale takiego pastelowego, wiazana na szyji... moze wlkeje link, to mozesz zobaczyc... http://www.karenmillen.com/fcp/product/-/Dresses/Folded-dress/903000052589?page=prod903000052589 A dzis po pracy do gina, pol nocy nie spalam bo mialam koszmary :( Polusia a jak maly chlopczyk sie ma, nadal kopie jak szalony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia śliczna sukienka :) Będziesz super wyglądała :) Powiem Ci, że ja do tej pory jak idę do gina to się denerwuję czy z małym wszystko oki. Więc to jest tak, że najpierw się denerwujemy czy się uda i co lekarz powie, a potem czy z dzidzią w porzadku. A kopie mocno, najgorzej jak tak powyżej pępka, w okolicy żeber, bo czasem to aż zaboli. A ta baba to ma po porostu wszystko, jak szłam do domku wtedy to babki z jej klatki rozmawiały o tym i mówiły,że tam było dosłownie wszystko - jakieś widelce, słoiki, gazety, szmaty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fuj! to niezly tam musi byc syf... Polusia, wydaje mi sie ze jak sie ma juz dzidzie to chyba nawet sie bardziej denerwujesz... bo ja to co najwyzej bede musiala troszke dluzej na dzidzie poczekac, zmienic leki itp, ale jak juz sie ma malenstwo to musza byc straszne nerwy i poczucie odpowiedzialnosci. Ale super ze kazdej z was wszystko sie slicznie uklada z dzieciuszkami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby oprócz nas, cała reszta na słoneczko wybyła? U mnie za oknem pięknie i gorąco :) Muszę się zebrać po wyniki wczorajszych badań, ale jakoś nie mam ochoty na wycieczki tramwajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×