Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorka trzymam mocno kciuki z pecherzyk dzisiaj i ogolnie dobre wiesci od lekarza...... Buziaczki dla wszytskich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Asia, ale wydaje mi sie ze nie bedzie zadnego pecherzyka:( Moze za kilka dni, zobaczym! Zmykam juz, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwazniejsze zeby lekarz mial rade na to co bedzie, a kciuki i tak trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz po... jest pecherzyk dominujacy 15mm w lewym jajniku :) wiec jest calkiem nizla szansa ze bedzie owu w najblizszych dniach. mam dzis miec przerwe, robic testy i atakowac od jutra. to sa dobre wiesci a zle wiesci, to wykryl u mnie malego miesniaka :( na szczescie jest w miejscu ze zupelnie nieczemu nie zagraza, bo nawet jezeli trzeba by bylo go wyciac, to zupelnie nie zagraza ukladowi rozrodczemu. no kazal sie tym miesniakiem zupelnie nie przejmowac! za tydz mam kolejna wizyte aby zobaczyc czy pecherzyk pekl. no to na tyle, ide teraz sie wziac kapiel z babelkami i ukochanym aby sie troche zrelaksowac. buziaczki, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jak się cieszę, że jednak jest pęcherzyk :):) Teraz tylko atakuj banana i musi się udac. Dobrze, że na miejscu znalazłaś dobrego lekarza, on na pewno Wam pomoże :) ja chce deszcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki Dorcia Ty to jesteś udana myślałaś że żadnego pęcherzyka nie będzie a tu niespodzianka dobrze że od dzisiaj będzie atak na bananie wejdź i nie schodź z niego a dzidzia będzie śliczna :D:D:D:D a reszta to co czeka na banana no dobra macie te banany :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu grazka chcesz descz? Ja to uwielbiam slonko i upal! Powinnam mieszkac w tropikach :D:D:D no jest maly pecherzyk i bedziemy atakowac od dzis, co prawda test nadal neg.... Zmartwilam sie tym miesniakiem troche, ale ukochany zabronil mi o tym myslec i skupic sie na przytulankach. bedzie ciezko, bo codzienne spedzamy wieczory osobno, on ma rozne pozne, zakrapiane spotkania, a ja poumawialam sie z dziewczynami :) atak bedzie nocami :D:D za tydz kolejna wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam słońce ale u nas od miesiąca nie padało i nic mi nie rośnie w ogródku mimo codziennego podlewania :O jeszcze zasialiśmy nową trawe, dlatego tak czekam na deszcz :) Sylwinka to wyślij mi troche tego deszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka bierz caly deszcz ode mnie! U nas zdecudowanie jest go za duzo!!! masz ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nie myśl teraz o tym mięśniaku i skup się tylko na dziecku :) a jak test wyjdzie pozytywny to nie wypuszczaj chłopaka z domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka chłopaka do łóżka przywiąż i nie wypuszczaj go :D:D::D:D:D:D:D Grażka proszę o to deszcz (_____________________________________)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie wypuszcze! Bede go codziennnie meczyc i nie bede czekala na pozytywny test :) powinien byc poz jutro, no moze pojutrze :) nastawie sobie budzik w nocy, abysmy nie przegapili zadnej nocki :D:D:D Oczywiscie zartuje! W sobote idziemy na wesele i podobno po weselach zawsze najwiecej dzieci powstaje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia no widzisz - to teraz tylko atakować musisz :) Sylwinka przypilnuje :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka bedzie z batem nad nami stala :D:D:D A co tam u was? Jak sie czuja brzuchate????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się czuję całkiem dobrze, tylko coś mnie jakiś katar łapie, ale to pewnie od tych pyłków teraz :P I próbuje się zebrać do sklepu, bo mam straszną ochote na czekoladę :D Byłam wczoraj na poszukiwaniach sukienki, ale na razie nic. Tzn. mierzyłam jedną śłiczną, ale cena kosmiczna. Ale mam jeszcze 3 spacery w 3 miejsca, więc moźe coś znajdę ładnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia musisz znalezc i to szybko, bo juz malo czasu zostalo i bedziesz mezatka :D:D:D Wspolczuje jezeli jestes uczulona na pylki, bo chyba nie za bardzo mozesz cos brac :( A gdzie sie reszta podziewa? Ostatnio chyba pisza sama ze soba i od czasu do czasu ktos wpada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się czuje dobrze :) Nawet wczoraj zniosłam badanie na czczo :) jutro ide odebrc wyniki i do lekarza, mam nadzieję że wszystko bedzie ok. Polusia super,że juz wybierasz suknie :) wszystko inne już masz zapięte na ostatni guzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosyć że z batem będę stać to jeszcze sobie popatrzę :P:P:P:P:P i będę dopingować :D:D:D:D:D:D:D:D nie odzywałam się bo Madzia bajkę oglądała na kompie a ja się dobrze czuję ja też będę musiała zrobić badania na kolejną wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam się położyć, bo mnie skurcz złapał :( I jakoś słabo mi się zrobiło :( Teraz już przeszło i muszę psiaka na spacer wyprowadzić - trochę się dotlenię przy okazji. Jutro idziemy do tej restauracji, gdzie zapraszamy rodziców, dziadków i świadków po ślubie :) I tu będzie mały problem z menu :P Bo dla gości chcemy zamówić danie z 3 mięs, a ja jadam tylko kurczaczka :P Ale mam nadzieję, że się dogadamy z szefem tej knajpki ;) W końcu kobiecie w ciąży się nie odmawia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka super, że pęcherzyk jest teraz pewnie czeka więc do dzieła :):):):) Ja zaczynam poszukiwania jakiegoś stroju na wesele bo dostaliśmy zaproszenie na wesele na początku czerwca:):) Wczoraj pochodziłam po sklepach i powiem wam, że masakra nic nie mogłam wybrać, a do tego w co drugim sklepie musiałam korzystać z wc :)trafiłam na miłe panie jedna nawet się śmiała, że moge jeszcze ze 2 razy skorzystać kupie rolke papieru i będziemy kwita :) Grażka ja też byłam na badaniach a co do badań połówkowych w 20tc dostałaś skierowanie bo ja ide na wizyte 22 i dostane skierowanie na nie do Poznania na Polną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery ja na połowkowe badanie jade do Katowic w 21 tygodniu prywatnie i nie dostałam skierowania a jutro ide na zwykłe usg do mojego lekarza i mam nadzieję, że żelazo się wchłania. Miałam dzisiaj wyniki odebrac ale wole jutro przed samą wizytą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o grazka wlasnie mialam spytac kiedy jedziesz na to polowkowe,ja dostalam skierowanie do rudy slaskiej ale jeszcze nie umawialam sie na termin dorka - nie jest zle,nie jest zle :) trzeba byc dobrej mysli i kopulowac ;) brzuszek mi lekko "wywalilo" tez musze na jakies zakupy sie wybrac bo nie bede sie gniesc w obcislych ubraniach,ale przelotem jak bylam na miescie to jakos same "szmaty" i "wory pokutne " dla kobiet w ciazy ;) ale nedza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, to znaczy, ze moze jutro poznamy plec Twojego malenstwa??? Fajnie ze macie wsystkie badanka no i ze dobre wyniki! Sama wiem jak ciezko znalezc sukienke, a bedac w ciazy to jeszcze bardziej skaplikowana sprawa :D:D:D:D Polusia na pewno zmienia ci danie na samego kurczaczka! Mam nadzieje ze pyszne bedzie jedzonko! A ja walczylam z dziwewczyna z pracy bo mi prawie mdlala i musialam ja wyslac do szpitala.. kurcze martwie sie o nia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI teraz jest fajna taka moda, ze normalne ciuszki sa takie odcinane pod biustem i luzno puszczone, wiec moja bratowa robi zakupy ciazowe w normalnych sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade do Katowic 28 maja :) Juz się nie umiem doczekać :) Może już jutro dowiem się kogo tam noszę w brzucholku ale nie nastawiam się na to bo to róznie bywa :D Sylwinka dzięki za zdjęcie Madzi :) Śliczna z niej dziewczynka :) U mnie pada :D super, od razu inaczej się oddycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie takich szukalam ale fajne rzeczy to tylko w katalogach widzialam i w necie,moze cos przez neta zamowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiam bluzki na allegro bo jest dużo taniej niż w sklepie z odzieżą ciążową, teraz poluje na rybaczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×