Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Hej! Inka- cieszę się że już jesteś szczęsliwie z dzieciaczkami w domu:) Super ze podali Ci aż 3 mrozaczki!Twoje szanse naprawdę są teraz bardzo dużo i głęboko wierzę że teraz się uda!!!Nie przestaję trzymać kciuków a i paciorek w Twojej intencji też zmówiłam:) Postaraj się teraz prowadzić spokojny tryb życia i jak najmniej stresów,będzie dobrze!!!!Ściskam Cię serdecznie:) Alicja-naprawdę jakiegoś pecha macie z tymi wynikami:( Współczuję, bo już tyle czekacie na wyniki żeby wiedzieć co dalej robić a tu ciągle trzeba robić je od nowa..Mam nadzieję że robicie to na NFZ i nie musicie za każdą próbę znowu płacić.Pechowe te laboratorium,coś im to nie wychodzi, też bym się wkurzyła.Aluś na pewno tym razem to już będzie ostatni raz i wyniki będą dobre- będziecie wiedzieli jak dalej działać.Trzymaj się, te problemy to już pewnie ostatnie przed szczęśliwymi dniami:) Uściski! Misia-cieszę się że do nas wpadasz i wspierasz mimo tylu obowiązków-kochana jesteś!!!!Widać że jesteś szczęśliwa że masz już swoje bliźniaki w domu:) Wcale Ci się nie dziwię:) Niech zdrowo i radośnie rosną! I bardzo dziękuję za wsparcie!Całusy:) Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 34
Inka kochana trzymam kciuki. Misia jestes niesamowita ja przy jednym mam secunde zeby cos skrobnac. i wlasnie musze uciekac. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :):) Inka - 3mam kciuki za Twoje mrożaczki i za wysoką betę :):) Egz - tobie też życzę powodzenia :):) Alicja - jeżeli Ince i Egz się uda to nie zostaniesz sama na placu boju, jestem jeszcze ja.:P Fakt, że mało się tu wypowiadam, ale cały czas Was poczytuję i trzymam kciuki :)W tej chwili znów biorę Femoston i pod koniec sierpnia kolejna próba stymulacji z Clo, jak się nie uda to już tylko AZ ...... :( Sportsmenka, Fijolet - pozdrawiam :) Wszystkich nie wymienionych również pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Inka-jak samopoczucie??? Mam nadzieję że w weekend odpoczywasz i nastawiasz się pozytywnie:) coś czuję że będzie dobrze!:) Kiedy zamierzasz testować?? Nie przestaję trzymać kciuków!!!!!!!! A ja w piątek byłam na wizycie w BS, piszę dopiero teraz bo miałam gości i nie było jak pisać. Trochę się pozmieniało i rozpczęłam stymulację wcześniej niż początkowo mówił mi lekarz ( z resztą od początku wydawało mi się że coś się machnął w przeliczeniach,albo ja źle zrozumiałam, bo początkowo miałam być już na dłużej w BS od 17 lipca (co by oznaczało albo długą stymalację,albo b. długi odstęp po dipherelinie) a okazuje się że to będzie 7lipca-co oczywiście namieszało nam w planach urlopowych i zakwaterowaniu bo zarezerwowane było od 17tego), także jestem już od 3 dni w trakcie stymulacji, biorę Puregon 250j,całkiem łatwo robi się te zastrzyki.No i dostałam też 2x1 encorton,reszta leków później. Hormony mam ok, chociaż lekarz mówił że moje jajniki naprawdę bardzo się wyciszyły po dipherelinie,nie wiem czy nie za bardzo bo przez cały czas miałam straszne uderzenia gorąca, masakra, już wiem co czują kobiety w trakcie menopauzy...Na USG tez wszystko ok.Porozmawiałam sobie z lekarzem jak widzi nasze szanse i mówi że u mnie największym problemem jest nawet nie to cienkie endo czy macica jednrożna (bo przy takiej nie raz uzyskiwał ciąże) tylko bardzo słaba reakcja na stymulacje:( Ja mam zawsze niewiele komórek i nie są najlepszej jakości (co myślę jest wynik przebytej chemii choć niekoniecznie), więc trzeba robić wszystko by uzyskać jak najlepsze komórki..A u mnie stymulacje zawsze idzie jak po grudzie,muszę brać tony leków a i tak są ze 3 komórki i to słabo rozwijające się:( No nic,może tym razem będzie lepiej. Ale kurcze największy problem to niestety fakt że mój lekarz będzie w czasie mojej punkcji i transferu na urlopie!:(:(:( Nie wiem co ja zrobie bez niego:( Niestety tak wypadnie, ze zobacze się z nim jeszcze w przyszły czwartek i piątek a potem będzie mnie prowadził inny gin, a na pewno nikt tam w klinice nie jest tak doświadczony jak mój kochany dr M..I strasznie się tym martwię:( Niby lekarz mówił że można przesunąć stymulację, po prostu zaczęłabym ją później jeśli tak bardzo mi zależy ale wolałby żeby jednak szła normalnym torem,także zostawiłam bez zmian,zobaczymy jak to będzie,mam nadzieję że inni lekarze też są tam dobrzy.Mój gin obiecał że wszytsko im przekaże i dobrze się mną zajmą i żartował że może taka zmiana wyjdzie mi na dobre i że może oni będą mieli więcej do mnie szcześcia.No nie wiem, bo ja z tym swoim lekarzem czuję się zawsze bardzo komfortowo i bezpiecznie, wiem że robi wszystko żeby mi pomóc.Dokładnie mnie pamięta chociaż jestem tam co pół roku,spotkał mnie na korytarzu przed wizytą i od raz zagadnął mnie po imieniu,pamiętał wszystko co i jak.W poprzedniej klinice lekarz nie dość że był niesympatyczny to nawet po codziennych wizytach musiałam mu przypominać od nowa swoją historię.No dobra, rozpisałam się, mam nadzieję że mimo tego zamieszania mój program zakończy się szczęśliwie...Teraz trzymam kciuki za Inkę-jak Ty kochana będziesz testować to ja pewnie będę miała transfer- Boże modlę się żeby nam się w końcu teraz udało!!!!! Margi-trzymam kciuki za Twoją stymulację,oby się powiodła!!! A możesz napisać jaka jest Twoja rezerwa jajnikowa? Ta wskazanie do AZ to było na podstawie FSH czy bardziej szczegółowego AMH (jeśli dobrze pamiętam nazwę)-możesz podać jaki miałaś wynik? Trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie! Miłej niedzieli!!!!!!Całusy dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):) Egz , na początku to było na podstawie FSH ( obecnie mój wynik wynosi 143,30 mlU/ML ), a potem na podstawie AMH i Inhibiny B ( AMH wyszło poniżej 0,20 ug.l a Inhibina B 10,00 ug/l ) Egz, trzymam kciuki za Twoją punkcję i transfer ::) Może ten inny lekarz Cię zaskoczy i przyniesie szczęście. Powodzenia życzę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz30 :) kochana mocno trzymam kciuki i modle sie za Ciebie abys wkoncu zostala szczesliwa mama :) a co do lekarza, nie martw sie moze to dobry znak, widac tak mialo byc i tak ci bylo pisane :) ja tez nie mialam przy transferze swojego dr, bo byl na urlopie i tak sie balam co to bedzie a widac nie potrzebnie, bo dzis mam 13 mc coreczke :) zawsze twierdze, ze czlowiek czasem za duzo i do przodu mysli, niepotrzebie ! aaa egz kochana ja nadal pamietam :) i cos mi sie wydaje, ze bedziesz musiala sie ze mna spotkac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijolet
Egz lekarze, którzy zajmują się Tobą w klinice na pewno są kompetentni. Więc nie martw się czy Twój dr jest na urlopie czy nie, na pewno jesteś w dobrych rekach. Nie myśl o tym, nie stresuj się, postaraj się być mega spokojna i mysleć tylko o tym, że już niedługo na najbliższe 9 miesięcy stworzysz dom dla swojego maleństwa. Ta myśl powinna przeprowadzić Cię przez całą procedurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! Kochane jesteście:) Posłucham Waszych rad i postaram się wrzucić na luz, co ma być to będzie, jeśli jest mi pisana teraz ciąża to będzie niezależnie od lekarza, całusy dla Was! PS.Margi-rzeczywiście takie wyniki są wskazaniem do AK lub AZ, trzymam jednak kciuki żeby udało się teraz przeprowadzić stymulację,czytałam kiedyś o dziewczynie, której pomimo bardzo obniżonej rezerwy jajnikowej udało się zajść w ciążę, bądź dobrej myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dawno mnie nie było , ale staram sie was podczytywać. Egz, tak na prawdę najważniejszą pracę odgrywa sama stymulacja i praca embiologa. Stymulacje przepisuje ci twój dotychczasowy doktor i wie jak z toba postępować i od niego zależy jakiej jakości powstana komórki w wyniku tej stymulacji. Drugą bardzo ważną rolę ogdrywa embriolog podczas samej procedury ICSI, od niego zależy aby były dobrane odpowiednie plemniki-czyli selekcja. Zapłodniona komórka tez musi być inkubowana we własciwych warunkach i trzeba mieć nad tym kontrolę. Embriolog tez w razie koniecznośći nacina otoczkę komórki co ułatwia zagnieżdzanie. Oczywiście sam transfer zarodków tez jest istotny ale sądze że dla doświadczonego lekarza nie stanowi to problemu. Najważniejsze procesy rozgrywają się w samym laboratorium. A ty jedynie musisz sie pozytywnie nastawić-dużo słoneczka, odpoczynku, dobre jedzonko i duuuużo miłości :) a więc i ty dzięki dobremu nastawieniu możesz przyczynic się do sukcesu. Reszta zależy od losu i szczęścia i rzetelnej pracy lekarzy i laborantów. Zyczę ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, ja tylko w skrócie,,,, po zwalczeniu jednej bakterii mam oczywiście inną więc same badania przed hsg ociągają się już 2 miesiące... w pracy masakra więc powoli dostaję szału. uspokajają mnie tylko wieczory jak poczytam że chociaż u Was wiele się dzieje :) teraz czekamy na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Inka-jak samopoczucie??? Jeśli dobrze obliczyłam to jesteś już 9dpt więc w zasadzie można już test robić...Jak się czujesz? Już się nie mogę doczekać Twojego wyniku-musi być dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!:) Trzymam kciuki z całych sił!!!!!!!!!!!!!!Buziaki!:) Asiulka-tak to jest że jak się wyleczy jedną bakterię to często pojawiają się inne,organizm jest wyjałowiony po antybiotykach i szybko łapie inne bakterie,ważne jest czy jest ich dużo czy mało,pamiętaj o braniu jakiś leków z pałeczkami kwasu mlekowego np.Lactovaginal,pij też sok lub herbatę żurawinową.Trzymam kciuki żeby te bakterii szybko zniknęły! Dosia-dzięki! Twoje rzeczowe argumenty bardzo mi pomogły w moim wewnętrznych rozterkach:) Masz rację-liczy się przede wszystkim dobrze dobrana stymulacja i świetny embriolog.A jak Ty sobie radzisz? Jak synek? ile już ma? Robiliście już chrzciny? mam nadzieję że rośnie zdrowo i szczęśliwie!:) Pozdrawiam! Kochani ja już od jutra będę w BS,pewnie z 10dni,zobaczymy jak to pójdzie,postaram się jakoś pisać , błagam trzymajcie za mnie kciuki,tak bardzo chciałabym żeby to 4 in vitro w końcu się udało...Żeby w końcu udało się wystymulować dużo pięknych komóreczek..No nic,zobaczymy jak to pójdzie,teraz czekam w napięciu na wyniki Inki!!!Całusy dla Was i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka🌻 mam nadzieje ze za kilka dni oglosisz nam dobre wiesci:) nie moze byc inaczej:) Egz👄 trzymam mocno kciuki za Ciebie.....badz spokojna, zrelaksowana a napewno wszystko pojdzie dobrze i gladko i ten czwarty raz bedzie trafny:) Asiulka🌻 mam nadzieje ze bakterie szybko wyleczysz i HSG sie odbedzie...a moze Ci nie bedzie potrzebne bo zajdziesz w ciaze....tego Ci zycze:) Dosia👄 serdecznie pozdrawiam Ciebie i Synka👄 Swiatelko🌻, Fjolet👄, Lala🌻, Margi👄, Kiki🌻, Sportmenka👄 === co slychac u Was? Pozdrawiam goraco!!! Misia👄ciesze sie u Was wszystko ok....ze nareszcie macie swoje dwie pociechy w domku....sciskam Was wszystkich bardzo mocno👄 Alicja🌻 a ty kiedy podchodzisz do kolejnego IVF??? pozdrawiam.. Kochane sorki ze tak zadko pisze, ale nie mam za bardzo o czym....teraz przyleciala do mnie siostra z Polski, wiec chce jak najwiecej czasu spedzac z nia....pamietam o was wszystkich i za wszystkie trzymam kciuki i modle sie abyscie zostali mamami jak najszybciej...Pozdrawiam Was i do bastepnego razu:)Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz :) kochana mocno trzymam kciuki i modle sie :) myszka24 :) dziekuje, ze pytasz co u mnie :) to mile a wiec u mnie i mojej coreczki nic nowego a mozna by powiedziec, ze same nowosci bo mala kazdego dnia cos nowego wymysla i naprawde zastanawiam sie skad w jej malej glowce tyle pomyslow.od dzisiejszego rana mowi "ćko, ćko" i badz tu czlowieku madry o co jej chodzi az w koncu sie domyslilam, ze chodzi jej najzwyczajniej w swiecie o "oczko" :):):) bo jak jej pokazalam gdzie mama ma oczko to ona powiedziala "cko" i tak w kolo.mam teraz ubaw po pachy, no i powiem, ze sie ucze od wlasnej corki. a tak pozatym to zdrowe jestesmy i to jest najwazniejsze, bo tyle sie slyszy o chorobach, ze czasem sie zastanawiam czy to aby nie koniec swiata sie zbliza :) pogoda w PL jest do bani i tylko deszcz i deszcz i czekam z utesknieniem na slonce bo na spacer mozna isc z mala i nie siedziec tylko w domu, w taka pogode mozna sie depresji nabawic robiac dzien na dzien to samo ;) poczatkiem wrzesnia wybieramy sie z M, mala i moimi przyjaciolmi na wakacje i juz nie moge sie doczekac, bo od kiedy zaczelismy intensywne starania o dziecko nie bylismy ani razu nigdzie tak nas to wszystko pochlonelo :( smutne to jest ale tak bylo i nie ma co tu ukrywac. kochane zmykam juz bo moj M wrocil z pracy, pozno troche ale niestety to i tak dzis bardzo wczesnie jak na niego wiec jak znajde chwilke to cos skrobne jutro lub pojutrze :) trzymajcie sie i oby ten rok byl tylko ciazowy :) dla mnie kazda ciaza na forum to wielkie swieto i bardzo bym chciala miec swieto caly rok :) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
heyka wszystkim! bardzo dziękuje wszystkim powyżej piszącym za trzymanie kciuków i za pamięc o mnie - jesteście kochane! U mnie na razie bez okresu ale powiem szczerze ze czuję sie totalnie jakbym miała go dostać, wiec naprawde jestem nastwiona pesymistycznie do wyniku. jutro jest 11 dzień od transferu i będe robić bete hcg -wyniki po południu -postaram się Wam napisac co i jak. Tymczasem bardzo gorąco kibicuję naszej kochanej Egz -trzymam mocno kciukasy i jestem myślami cały czas z Toba w tym BS!! Kochana Ty musisz podnieść naszą statystykę zeby nie wiem co! super ze będziesz mogła do nas pisać z placu boju, czekamy na dobre wieści -gorąco pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochani! Mogę chwilę popisać więc tak szybciutko pisze z placu boju.A wiec na pewno stymulacja jeszcze potrwa parę dni bo hormony słabiutkie (wiec tradycyjnie wszystko idzie na początku jak po grudzie...),muszą jeszcze sporo podgonić,a na usg lekkie zdziwienie bo jajeczka mam tylko w prawym jajniku (ten lewy rzekomo lepsze nic nie wyprodukował!).Mój dr zaczął usg od prawego i się już cieszyliśmy bo tam mam ładne komórki,dość duże jest ich z 5-6 a moze cos jeszcze urośnie no ale za to jak spojrzeliśmy na lewy a tam nic to mi mine zrzedła,no ale trudno-trzeba działać z tym co się ma. Ale najgorsze jest to że endo tylko 3,8mmm :(:( załamka! Niby lekarz mówi żeby się nie martwić, że skoro hormony jeszcze nie skoczyły to i endo niewielkie i musi jeszcze urosnąć,ale kurcze u mniezawsze jest z tym problem.Dostałam kolejne zastrzyki w sporej dawce-zobaczymy co jutro wyjdzie,mam nadzieję że coś się poprawi.Także kochani jak zawsze rozkręca się pomału i z lekkim stresem,ale staram sie nie przejmować (za bardzo:) ).Dzięki wszystkim za kciuki!!!!! Zawsze mozna na Was liczyć!!!!:) Inka-coś czuję że jutro bedzie wielkie święto!!!!:):) Naprawdę:) Takie objawy jak na @ to często objawy ciążowe, koniecznie napisz jutro jak wynik bety,ale naprawde czuje ze bedzie dobrze!!!:) Całusy! lala-kochana widać z Twojego postu jak wielką radością jest dla Ciebie córcia i jaka jesteś szczesliwa:):) I oto właśnie w życiu chodzi:) Bardzo się cieszę że jesteście obie zdrowe a córeczka pięknie się rozwija i zdrowo rośnie-a już chodzi? Myślicie pomału o drugim dziecku?:) Dziękuję Ci bardzo za wsparcie i kciuki!!! No i koniecznie jedźcie na ten urlop we wrzesniu-należy się Wam!!Buziaki!:) Myszka-dzięki ze o nas pamiętasz i trzymasz kciuki,baw się dobrze z siostrą i zrelaksuj a jak bedziesz miala chwilkę to napisz coś więcej co u Ciebie,ściskam!:) No juz musze zwalniać kompa, pozdrowienia dla wszystkich! postaram się jutro tez skrobnąc,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra egz
Inka ja też trzymam kciuki za jutrzejszy wynik!! Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 34
Inka trzymam kciuki, ja tez mialam takie objawy, to nic nie znaczy. Egz, powodzenia moze ta zmiana jajnikow to dobry znak. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez trzymam
inka powodzenia!!! nawet nie wiesz jak ja mocno sciskam piastki za Ciebie/a raczej Was ;-) egz - endo podrosnie, zobaczysz :) a 6 komorek to 6 komorek, to 6 szans i 6 dobrych wiadomosci :) pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka-jak beta?????????????? Już się nie mogę doczekać Twojego wyniku , mam jak najbardziej pozytywne przeczucia!!:)Trzymam kciuki z całych sił!!!!!!!Koniecznie sie dzis odezwij bo nie zasne:) U mnie bez zmian, hormony na szczescie dzis trcohe lepsze,ale edno nic nie podrosło:( Lekarz mowi zeby sie nie denerwowac,bo skoro hormony dopiero teraz drgneły to i endo zaraz za nimi ruszy,punkcję przewiduje na srodę,a pecherzyki mam juz duze,widzialam te kolosy,ale hormony za nimi nie nadążają i musimy poczekac na endo,oby mi nie pękły wczesniej te pecherzyki.Dzis dostalam 3 menopury i puregon wiec spora dawka,zobaczymy jak bedzie jutro.A póki co spacerujemy sobie z M,zwiedzamy, odpoczywamy i staramy sie myslec pozytywnie:)Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Kochani, przepraszam Was że tak długo, ale najpierw pani w laboratorium zgubiła wynik, potem byłam w cięzkim szoku wynikowym, a na koniec musiałam się udac do kościoła na podziękowanie... a więc w 11 dniu od transferu beta hcg wyszła 43, po prostu nie mogę w to uwierzyć..... boję się ze to jakaś pomyłka lub chwilowe szczęście ( jak kiedyś już wcześniej ) i ze to nie mogło mi się teraz przytrafić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):):)::):)):)::):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 34
Inka moje gratulacje :):):) Sciskam ogromnie, bardzo, bardzo, bardzo sie ciesze.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra egz
Inka to cudownie!!!! Bardzo gratuluje!! Wlasnie przekazalam wiadomosc siostrze bo nie ma dostepu do internetu i skakala ze szczescia jak uslyszala o wyniku!!!! Kazala przekazac ze bardzo ale to bardzo sie cieszy!!!!! Niesamowite wiesci!!! Trzymaj sie cieplo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×