Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Witam, to czekanie mnie dobija,wydaje mi się,że minęła już cała wieczność od transferu a to dopiero 3 dni.Dziś pierwszy dzień byłam w pracy,więc trochę oderwałam myśli od brzuszka.Jak leżałam 2 dni to tylko wsłuchiwałam się czy coś mnie boli,kłuje i sama sobie wmawiałam jakieś objawy. Egz, jak Ty się czujesz?Czy też nie możesz doczekać się dnia testowania? Asiulka jak tam stymulacja czy dobrze ją znosisz?Kiedy masz wizytę oceniającą pęcherzyki? Ja też trzymam i Alicja dzięki za kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiu jak ja bym chciałabym być na Twoim miejscu....w sensie już po punkcji :) ja w tę sobotę idę na pierwszy monitoring to będzie po 4 zastrzykach. Punkcja pewnie w sobotę 26.11 lub poniedziałek 28.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Egz, Tosia życzę ładnej bety :):) jeżeli chodzi o podróżowanie po transferze, ja po zabiegu leżałam tylko 30 min potem przejażdżka tramwajem na dworzec i podróż do domu busem. Następnego dnia do pracy, jazda trasą gdzie mnie nie źle "wytrzepało" a implantacja mimo to nastąpiła i jestem w prawie 14 tc. Ja wiem, że każda z nas jest inna i organizm inaczej reaguje na taki zabieg, ale myślę, że podróż następnego dnia po zabiegu nie ma aż takiego większego znaczenia :) Egz ja też brałam sporo leków: 2 x encorton, 1 x progynovę, 3 x3 luteina dopochwowa, 1 x folik i 1 x claxane (a zastrzyków wzięłam 50 szt łącznie) :) Wczoraj byłam na usg 4d, dzidzia miała mierzoną przezierność karkowo - nosową, widać było rączki i nóżki (w tym kości piętowe) a tak wierzgała, że nie można było dobrze posłuchać serduszka. Ale wszystko jest ok, dziecko zdrowe i ładnie rośnie a badanie wykluczyło zespół Downa i Turnera, ca nas bardzo ucieszyło :):) Prawdopodobnie będzie to dziewczynka, ale lekarz nie daje 100% gwarancji za mocno się dzidzia kręciła i nie chciała pokazać się w całej okazałości :):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Egz,jak się czujesz? W poniedziałek będę trzymała kciuki za Twoje testowanie. Asiulka jak po wizycie,czy już wiadomo jakie dalsze plany odnośnie stymulacji? Ja czuję się dobrze,biorę cały czas leki, normalnie pracuję i zamierzam testować w piątek 25.11 - będzie to 12 dpt.Nie mogę się już doczekać. Margi77,mocno ruchliwe to Twoje maleństwo - pewnie dziewczynka z dużym pokładem energii.Dzięki za życzenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja na podkręcenie stymulacji dostałam jeszcze Luveris i w jednym rozpuszczalniku dwa leki biorę i we wtorek mam badania z krwi i kolejne usg. Pewnie na koniec tygodnia lub w pon punkcja. Egz i Tosia nie mogę się doczekać Waszych wyników :) Będzie dobrze :) Ja to będę testować w okolicy urodzin mojego M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do asiulki
a widzisz, jakbyś brała zastrzyki w dupkę, a nie w paluchy u nóg, to nie trzeba by było podkręcać stymulacji:P nie to, żebym złośliwa była, ale czasem trzeba się zastanowić zanim zacznie się warczeć na kogoś, kto wbrew pozorom rozumie cię i dobrze ci życzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 34
EGZ powodzenia jutro. Trzymam kciuki mocno, mocno, mocno..... Dziewczyny prosze nie odpowiadajcie na te zaczepki, chociaz przyznam sie, ze ja tez swojego czasu dalam sie sprowokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz jestem myslami z Toba, tak bym chciala zeby to byl ten wlasciwy szczesliwy raz ! Zycze ci tego z calego serca aby tym razem twoje malenstwa zostaly z Toba na 9-mcy :-) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez trzymam
Egz, od rana o niczym innym nie mysle tylko o Twojej becie mocno, mocno trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - czekamy na pozytywne wieści od ciebie!! wiem przez jaki stres teraz przechodzisz, dla mnie to była największa nerwówka w ciągu całego in vitro. Trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.i.o.l.k.a
Egz:) już nie mogę się doczekać twoich wieści !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do egz
Ja również dziś od rana przesyłam ciepłe fluidy i zaciskam kciuki z całych sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Egz - wiem jakie to cisnienie, najgorsze ze wszystkiego, a więc od kilku dni jeszcze mocniej trzymam kciukasy za pozytywny wynik bety. Cały czas czekamy na dobre wieści, ściskam z całych sił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz ja też cały czas myślę i trzymam kciuki bardzo bardzo mocno!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani moja beta w 11 dpt (wczesniej coś źle policzyłam ze wyszlo mi 12) wynosi....340!!!:):):):):):) Poryczałam się z radości i ręce mi się trzęsą, jeszcze nigdy nie miałam takiej wysokiej bety na początku...Ale wiecie jak to u mnie,to jest dopiero mały krok do przodu,róznie może być i zdaję sobie z tego sprawę i dlatego boję się cieszyć,w przeszłości różnie u mnie bywało z tymi ciążami...Na razie postaram się w miarę ze spokojem poczekac do następnej bety za dwa dni i jak bedzie rosła to dopieor wtedy zadzwonię do lekarza.Nic nie pisałam przez weekend bo byłam bardzo zestresowana,do tego miałam lekkie plamienia a to u mnie nic dobrego nigdy nie oznaczało,plamienia było co prawda bardzo lekkie i takie brunatne raczej niz czerwone,ale zawsze to strach,lepiej zeby ich nie było,teraz poki co jest z tym spokój Boże dziewczyny nie wierzę w to wszystko,jeszcze mi nie gratulujcie,jeszcze daleka droga,ale z całego serca dziekuje Wam za modlitwe i wsparcie,jestem pewna ze to również dzięki Wam Pan Bóg być może właśnie teraz mnie wysłuchał...Nie wiem jak się Wam odwdzięczę...Kurcze musze się uspokoić bo grochy mi na klawiaturę lecą..:):) Całusy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu gratulacje EGZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz, bardzo mocno trzymam kciuki.Proszę nie trzymaj nas długo w niepewności, napisz jak będziesz coś wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz kochana to specjalnie dla Ciebie " Chce Wam powiedziec Wszystkim, a zwlaszcza Mlodym: nie ustawajcie w modlitwie. Trzeba sie zawsze modlic, a nigdy nie ustawac, powiedzial Pan Jezus. Modlcie sie i ksztaltujcie poprzez modlitwe swoje zycie. " Bl. Jan Pawel 2 Kochana ja wierzylam, ze sie udalo !!!!!! Ja to czulam egz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz ja coś czułam, że będzie u Ciebie wysoka beta, cieszę się razem z Tobą, odpoczywaj i niech betka ładnie przyrasta :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz..... GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiedziałam że tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Egz
Egz to wspaniałe cudowne wieści, ciesz sie dziewczyno ile możesz niech twoja malutka kruszynka czuje tę radość i niech zostanie z Tobą na najbliższe 9 m-cy bardzo bardzo się ciesze i z całego serca gratuluję :) I zadzwoń do lekarza moze potrzebujesz cos na podtrzymanie albo coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki34
EGz moje gratulacje to wspaniala beta. Jestes przykladem, ze nigdy nie wolno sie poddawac!!!!!!!!! Strasznie sie dzisiaj denerwowalam, tak chcialam zeby Ci sie udalo. Kochana badz dobrej mysli i glaskaj swoj brzuszek :) inka, Alicja teraz wasza kolej i pozostale dziewczyny :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - hurrrrrrrra!!!!!!!!!!!! jaka piękna wysoka beta, rany :D coś mi tu pachnie bliźniakami :) :) :) Egz, moze wreszcie Bóg wynagrodzi ci twoją długą drogę po dziecko podwójnie, ale byłoby szczęscia naraz :) super! A powiedz, czy udało się zamrozić tamte dwa zarodki? wielkie buziaki dla ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×