Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość SelenaUUU
EGZ napisz proszę w stopce ile się starałaś i jak.Swoim przykładem dajesz wiarę innym. To już się zaczęło tak dobrze jak sama piszesz jak nigdy wcześniej.Będzie dobrze ale musisz w to wierzyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale prezent na Święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz napisz jakie miałaś objawy,czy pobolewał Cię brzuch czy czułaś kłucie, czy miałaś zawroty głowy,czy bolały Cię piersi? Ja chyba wykończę się nerwowo do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No normalnie aż sie poryczałam!!!!!!!!!! Kochana tak sie cieszę, jak tu nie gratulować. :) :) :) Wyobrażam sobie twoją mine jak zerknełaś na wynik. Ciąża pełną parą. Rozumiem ze teraz bedziesz się niepokoić, to naturalne, ale ja wiem po prostu wiem ze już nic złego się nie przytrafi. Leż jak najwięcej, oszczędzaj się. Jak tylko lekarz zrobi usg niech da ci zwolnienie lekarskie na całą ciąże i wybyczysz sie po wszystkie czasy. A zapewne tuz na początku sierpnia zostaniesz mamą. NARESZCIE!!! Ucałowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez trzymam
Egz no lzy leca mi jak grochy :) ale to ze szczescia :) mialam dobre przeczucia, mialam ... nie ja jedna zreszta :D piekna beta, taka wysoka :) mocno, mocno trzymam teraz za jej piekny przyrost GRATULACJE KOCHANA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz🌻 jak sie ciesze kochana:):):)gratulacje....zycze Ci spokojnej ciazy....odpoczywaj i ciesz sie tym "Blogoslawionym Stanem". Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz-Slonce GRATULUJE!!! piekna wysoka beta!!!! teraz moze byc tylko dobrze jestem pewna ze tak bedzie :) poplakalam sie ciesze sie razem z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak: A nie mówiłam?????:) Nie mogłam pisać, ale cały czas egz myślałam o Tobie, Specjalnie weszłam dzisiaj aby zobaczyć co tam u Ciebie:) Moja droga betka wysoka, nie chcę nic mówić, ale moja była w 10dpt 108, w 14dpt 790, a Tobie 11dpt 340!!!!! Moja droga czy Ty wiesz czym to grozi?:) Teraz to ja trzymam kciuki za bliźniaki, jeśli mogę oczywiście:) Ależ się cholernie cieszę, że Ci się udało. Prawdą to jest, że nasz doktor to cudotwórca:) Dziewczyny jedźcie do Bociana do doktora M. Tam każdej się udaje:) Ma dobry klej:) To chyba ta jego aura, no daje takiego pozytywnego kopa, że musi się udać:) Egz trzymam kciuki teraz za cudowne przyrastanie betki:) To cudowne, piękna wiadomość:) Jesteś przykładem, że marzenia się spełniają, dla mnie byłaś inspiracją, więc tym bardziej się cieszę, że Tobie również się udało. Mam nadzieję, że teraz idzie szczęśliwa seria, bo nawet nie poczytałam co tam słychać u reszty, przepraszam i trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
EGZ - KOCHANA MOJA HIP HIP HURRRRRRRRA!!!!!!!!!!!!!!!!! wiedziałm, czułam, byłam pewna że tym razem będzie strzał w dychę! cudowne nowiny, ryczę razem Tobą i ściskam Was z całych moich sił. Ogromne gratulacje, wielkie całusy, uściski, wiedziałm ze to musi się skończyć dobrze, po prostu musiałś zostać Mamą i koniec ! Nie było innej opcji;-) EGZ - jak dobrze ze jednak zdecydowałs sie zostać w Bocianie, strasznie się cieszę z tej Twojej decyzji :-) piękne śwęta w tym roku Wam się szykują Kochana i tak trzyamć;-) i wiesz -jesteś dla nas wielką nadzieją;-) buźka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz kochaniutka serdeczne gratulację! Też beczę jak wszystkie chyba tutaj. Cieszę się ogromnie!! opisuj teraz wszystko na bieżąco. dało mi to pozytywnego kopa i teraz wiem że nam wszystkim sie uda!! musi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda egz ze jesteś naszą nadzieją,bardzo sie ciesze ze w końcu się udało i mam nadzieję że przerwałaś ta złą passe i teraz posypia się brzuszki .Trzymam za ciebie kciuki i za siebie tez bo ja jade na bete w piątek pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kszewuszka
Egz OGROMNE GRATULACJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memories02
EGZ --> Kochana Gratulacje!!! Wierze ze beta bedzie przyrastac i mam nadzieje ze to bedą bliźniaki :D Tak bardzo sie ciesze :):):):):) Jestes przykladem dla nas wszystkich, nie należy sie nigdy poddawac. Az nie moge sie doczekac juz mojego programu w Nowym Roku :) Buziaki wielkie!!! : Trzymaj sie dzielnie i wypoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.i.o.l.k.a
CUDOWNE WIESCI ŻYCZĘ SAMYCH PIĘKNTCH CHWIL :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.i.o.l.k.a
CUDOWNE WIESCI ŻYCZĘ SAMYCH PIĘKNYCH CHWIL :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani bardzo,bardzo dziekuje za ciepłe słowa:))Ja jeszcze tak naprawde boję się cieszyc, cały czas pamietam o tych wszystkich smutnych rzeczach ktore mnie spotkały i bardzo sie boje czy z tą ciążą bedzie w koncu wszystko dobrze, tym bardziej ze znowu mam te plamienia, caly dzien nic, a wieczorem znowu się zaczęły. I trochę się tego boję. Nie wiem jak ja wytrzymam do nastepnej bety. Mam pytanie do dziewczyn zaciążonych czy szczesliwych mamusiek,czy ktoras z Was też miala takie plamienia na początku??\Kiki, Światełko - o ile mnie pamiec nie myli to u Was cos takiego bylo, jak dlugo to trwało i co na to mowil lekarz?? Oj, mam nadzieję że to nic złego nie oznacza. Biorę leki na podtrzymanie (3 razy Duphaston, 1 raz Estrofem i oprócz tego Encorton, Clexane). Myslicie ze to wystarczy? Do lekarza chce dzwonic po drugiej becie, jak bede wiedziala ze przyrasta, bo moj lekarz kazał betę robić po 14 dniach. Tosia pytała się o objawy, wiec powiem Ci ze przez cały czas ja nic nie czułam. Zero objawów. Dopiero dzisiaj odczuwam czasami takie rozpieranie w macicy.A poza tym rzadnych objawów nie mam.Acha, tylko ze jest mi non stop na zmiane cieplo i zimno.Boże dziewczyny jak bym chciała zeby wszystko tym razem poszło dobrze...Odetchne chyba troche po pierwszym USG, Dziekuje Wam jeszcze raz za wszystko!!! Proszę nie puszczać jeszcze kciuków :)) Tosia-trzymam kciuki za testowanie-musi byc dobrze!!! Asiulka - za Ciebie tez mocno trzymam kciuki, oby stymulacja byla owocna, a finał szczesliwy!!! To jaj juz uciekam do łóżeczka, dzisiaj cały czas leżę. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki 34
Egz dobrze pamietasz ja milam plamienia. W zasadzie to nie bylo plamienie tylko tak jak bym dostala te przebrzydla ): Trwalo to ok tygodnia. Ja tylko dla formalnosci nasikalam na test po siedmiu dniach kedy dostalam plamienia bo bylam pewna, ze nie wyszlo. I pokazalo ciaze. Caly czas biegalam do lazienki zeby sprawdzic czy ustaje.Bylam w pracy i zaczynali sie na mnie gapic, ze cigle biegam do kibelka. Lekarz powiedzial ze to mogly byc plamienia jak sie zarodek przyjmuje. Ale z tego co ja czytalam to moje bylo wieksze niz takie normalne plamienie. Ja mysle, ze to organizm wydzielal moje drugie dziecitko:( Bo ja milam podane dwa zarodki. Ja mialam bete powtarzana codziennie przez to plamienie i caly czas przyrastala. Egz nie denerwuj sie. Staraj sie nie przemeczac ale tez nie lez plackiem bo nerwy sa najgorsze. Choc na spacery, i choc do pracy. Nie sziedz w domu bo wtedy caly czas bedziesz o tym myslec i sie denerwowac. Idz do kina, na herbatke z kolezanka. Ja Ci zycze pieknie brzyrastajacej bety. Czy bierzesz leki na ukrwienie macicy? Ja takie bralam. Powodzenia trzymam kciuki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - gratuluję i bardzo się cieszę Kochana będzie dobrze !!!!!!!!!!!!! :) Trzymam kciuki cały czas jeszcze, beta jest bardzo ładna, to dobrze wróży na sam początek :) Jeśli chodzi o te plamienia, to dobrze pamiętasz. Mogę tylko tyle od siebie napisać, że u mnie nie było to nic złego. Plamienia właściwie mi zasugerowały, że mogę być w ciąży, bo nigdy wcześniej nie miewałam takiech rzeczy. Zrobiłam test i były dwie kreseczki. Plamienia miałam przez cały pierwszy trymestr, jak zaczął się 13 tc. to po prostu zniknęły. Lekarz nie widział w mojej ciąży żadnych nieprawidłowości, nic się nie odklejało, progesteron miałam ok, nie miałam nadżerki ani krwiaków. Być może szyjaka macicy jest tak mocno ukrwiona, że się plami, brudzi. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Później lekarz jeszcze powiedział, że może po prostu taka moja uroda. Ale Kochana to jest mój przypadek. Ty musisz o swoją ciążę teraz dbać bardzo mocno, bo jest szczególna. Na pewno powinnaś plamienia skonsultować z lekarzem. Przesyłam całusy i pozytywne myśli w Twoją stronę :) Musi się udać tym razem, musi i koniec !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz- kochana, strasznie się cieszę i trzymam kciuki za Ciebie i maluszka/maluszki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EGZ - czekalalam na dobre wesci ale dopiero mialm mozliwosc d was zajrec.GRAtUACJE!!!!!!!!!! TAK SIE CIESZE, WSZYSTKO WYGLADA WSPANIALE, WYGLADA, ZE MOZE DOLACZYSZ Do GRONA MAMUSIEK BLIZNIAKOW :-) dbaj o siebie, wiem ze strach jest, ale wierze, ze tym razem maluszki zostana z tba na cale zdrowe 9 mcy:-) trzymam kciukasy :-) strasznie sie ciesze twoim szczesciem, bedziesz mama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do egz
Egz może to plamienie implamtacyjne. Wierze ze sie uda:) Musi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Egz jak pisałam wcześniej ja miałam podobny zestaw leków. Mi lekarz powiedział, że Clexane zwykle podaje się przy przeszczepach by zapobiec odrzuceniu a in vitro jest swego rodzaju przeszczepem. Organizm różnie może przyjąć zarodek, może go odrzucić uznając za ciało obce. Nie wiem jak Ty ale ja po 1 becie miałam już odstawić Encorton. Co do plamienia to ja nie miałam go wcale, ale słyszałam że jest to normalne przy implantacji zarodków. Jeżeli kolor plamienia nie jest żywoczerwony tylko brunatny to raczej nie ma powodów do niepokoju ale dla własnego spokoju skonsultuj się ze swoim lekarzem. U mnie w 6 dpt tak mocno bolał brzuch, że myślałam przyszła @ a to chyba wtedy nastąpiła implantacja zarodka. Cały czas 3mam kciuki i wierzę że wszystko będzie ok. Trzymaj się ciepło :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz to uczucie zimna to właśnie dobry objaw, pamiętam, że ja też marzłam i czułam się ciągle chora, co do zestawów leków, to encorton trochę osłabia organizm więc musisz uważać na siebie:) Jeszcze raz napiszę: ale się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egzja miałam podobne plamienia i jezeli możesz to skonsultuj się prosze jak najprędzej z lekarzem .przyczyny plamień mogą być rózne ,moze byc wydalany zarodek bliźniaczy ,może odklejać się zarodek a w tym przypadku leżenie czyni cuda ,leż jak najwięcej i nawet nie mysl teraz o spacerach ,jeszcze zdążysz pospacerowac z wózkiem ,dzwoń do gina i odpoczywaj pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) Plamien dzis nie ma (odpukać!!),były tylko jednorazowe wczoraj wieczorem i rzeczywiscie były bardziej brązowawe niż czerwone, poczekam jutro do bety i dzwonię do lekarza, chce najpierw wiedzieć czy beta przyrasta.A leżę praktycznie cały czas, czytam sobie książki,odpczywam i jestem o dziwo dziś w miarę spokojna..Oby tak dalej,zobaczymy.Brzuch i jajniki czasem tak jakby rozpierają,jakby miała @ przyjść ale nie raz czytałam ze tak czesto jest na poczatku ciąży i obiecałam sobie że tym razem nie będę się tak mocno denerwować, co ma byc to bedzie a ja wierze ze bedzie dobrze, robie wszystko co w mojej mocy by się udało...To tyle,zmykam do wyrka:) Jutro jak beta wyjdzie pięknie rosnąca to napiszę coś więcej,całusy!!:) tosia,asiulka-jesteście następne w kolejce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz ja przez miesiąc prawie czułam się jakbym miała za chwilę @ dostać, brzuch mnie bolał i miałam mdłości, poczekaj sama zaraz dostaniesz dodatkowo mdłości, o ile nie będziesz wymiotować:) Mi się tylko ulewało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaolaAlessandra
Kochana Egz..ja za Ciebie te kciuki to juz tak 2 lata trzymam:) W kazdym razie 2 latka niedlugo konczy moj synek, strasznie ten czas leci.. Nim sie obejrzysz u Ciebie tuptac beda takie dwuletnie nozki, moze nawet i ze cztery:) W kazdym razie z calego serca Ci tego zycze. Swoja ciaze, mimo, ze przebiegala normalnie tez tak troche "step by step" widzialam, oby do nastepnego tygodnia, nastepnego usg..Mysle, ze u Ciebie teraz bedzie podobnie, oby do jutrzejszej bety, do nastepnego usg, do zakonczenia pierwszego trymestru...Dziewczyny maja racje, duzo wypoczywaj, organizm ma teraz nad czym pracowac:) Calymi matczynymi fluidami jestem z Toba i cala reszta babeczek stad! pozdrowienstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz chciałabym w to wierzyć ale tak raczej nie będzie. Mojej jajniki przestały działac :( dostałam kolejne zastrzyki teraz już 3 na najbliższe 3 dni i zobaczymy czy bedzie w ogóle co pobierać....teraz już biorę Pergoveris, Luveris i Orgalutran. w piatek kolejna wizyta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz,daj jutro znać koniecznie jak beta.Jutro to będzie u Ciebie 14 dpt? Czyli dzień w którym dr kazał zrobić badanie i dzwonić do kliniki.Cieszę się,że u Ciebie plamienia minęły i że masz dobre samopoczucie psychiczne. U mnie różnie z tym bywa.Raz jestem dobrej myśli,bo cały program przeszłam idealnie i zarodki też super.A za chwilę dopada mnie dół,że nic z tego.Ta huśtawka nastrojów jest mało przyjemna dla mnie i dla otoczenia.Nie myślałam,że to czekanie będzie takie stresujące.Ja miałam plamienie zaraz po transferze,ale dr mnie uprzedzał,że tak może być w moim przypadku.W piątek robię betę,a 14 dpt mam w poniedziałek. Asiulka mam nadzieję,że do dołożeniu tego trzeciego leku będzie już dobrze i wszystko ruszy.Napisz w piątek jak tam po wizycie, co mówił lekarz. Egz jurto oczywiście trzymam mocno kciuki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×