Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

załamana - będzie dobrze, jesteś jeszcze bardzo młoda - WALCZ :) asiulka - cieszę się, że dzidziuś rośnie i mogłaś zobaczyć go na własne oczy i świetnie, że druga ciąża będzie możliwa drogą naturalną :) dosia - pozdrawiam, a ile Twój synek już ma miesięcy? :) Chyba koło roczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Mam pytanie do zaciążonych bądź już mamuś. Czy miałyście jakieś objawy wczesnej ciąży? Chodzi mi o czas między owulacją, a zrobieniem pierwszego testu. Jeśli nie to kiedy były w ogóle te pierwsze objawy i jakie one były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku objawy były takie jak na @ tylko 4 razy gorzej, bolał mnie nieziemsko brzuch, piersi nawet nie tak bardzo ale też...także tak jak mi tu wszyscy pisali nie da się wyczuć...poza tym test z moczu mi nie wychodził mimo że wiedziałam że jestem w ciąży...testy z moczu są lipne jak dla mnie...wyszedł mi dopiero po 10 dniach spóźnionej @ i zrobiłam go sobie tylko na pamiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś przeszłam dość spory stres...po ten zaczelo mi cos lecieć dość sporo i było przezroczyste a teraz jest lekko żołte...czy to mogło być związane z tym stresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana2012
Asiulka ja niestety Ci nie pomoge bo nie wiem:(:(:( ale jesli to nie krwawanie to chyba nie musisz sie martwic.....jak tylko cos Cie nie pokoi to dzwon do lekarza!!! Ja to chyba co drugi dzien bym wydzwaniala:p a wagole Babko to czemu sie stresujesz????pamietaj ze teraz Ty z dzieciatkiem jestes najwazniejsza:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana2012
ale Wam zazdrosze:( doswiadczyc tych wszystkich objawów ciazy.....jak maluch oddaje swoje ruchy...zobaczyc na tescie 2 kreski :( cos niesamowitego nie moge sie doczekac...mam nadzieje ze i ja tego doswiadcze jak mi sie uda to chyba zwariuje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam że jeśli wydzielina jest biała lub nawet lekko żółta ale bezwonna to normalne...ponoć tak się oczyszcza szyjka itd więc chyba ok, zapytam doktorka na wizycie 23.01 bo niestety muszę chodzić co 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - w ciąży zwiększa się ilość wydzieliny, ale oczywiście zgłoś lekarzowi .... wątpię, żeby to było na skutek stresu. Egz - mam nadzieję, że u Ciebie wyniki wyszły w porzdku !!! ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mozna sie przyłaczyc ? moim marzeniem tez jest wkońcu ujrzec dlugo wyczekiwane kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana2012
Cześć Paula:) mam nadzieje ze niedlugo je zobaczysz:) czego Ci tez zycze:)masz szanse na inv wiec glowa do góry będzie dobrze:) tylko niekiedy trzeba poczekac troszke...a poki co to staraliscie sie naturalnie??? swiatelko wiem wkoncunadejdzie ten dzien:) trzeba wierzyc i tyle!!!!! :):) asiulka co u Ciebie??? Jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana2012
Cześć Paula:) mam nadzieje ze niedlugo je zobaczysz:) czego Ci tez zycze:)masz szanse na inv wiec glowa do góry będzie dobrze:) tylko niekiedy trzeba poczekac troszke...a poki co to staraliscie sie naturalnie??? swiatelko wiem wkoncunadejdzie ten dzien:) trzeba wierzyc i tyle!!!!! :):) asiulka co u Ciebie??? Jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Paula napisz coś więcej czemu czekasz już 4 lata, co wiesz na temat swoich problemów z zajściem jestem ciekawa bo też ponad 4 lata czekałam na dwie kreseczki u mnie ok, dziś miałam bardzo śpiący dzień całą ciążę będę chodzić co dwa tygodnie do lekarza więc we wtorek następna wizyta Załamana jak działania? a reszta to co wymarła? :) odzywać się jak u Was tęsknię za EGZ ale dziś chwilę popisalyśmy...,może kiedyś tu wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana2012
oooo widze ze 2 razy mi posta wyslalo a mialam jakies problemy wczoraj..... Wlasnie widze ze cos cienko na forum moge zaczac w spokoju sobie poczytac forum:) wcxesniej tak przelecialam tylko ale bylam ciekawa jak wszystko sie potoczylo a mialam ten egzamin...wkoncu tak naprawde dzien wczesniej sie uczylam ale gladziutko poszlo:) powoli moj organizm juz nie daje rady potrzebuje troche odpoczynku i poprzebywac w domu:( jak narazie robie 2 etaty moj M wurzony bo wiecznie w domu mnie nie ma tak naprawde to przychodzimy do domq kolacja z godzinke jakis film i nyny rano ledwo co wstajemy i szybko do pracy:( poki co to stoimy w martwym punkcie bo do urologa idziemy 2 lutego i m..bierze maca i promen duzo warzyw i bialka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana ja mam złe wspomnienia o tabletkach, mój M bez brania prochów miał 5 mln plemników po tabletkach 1 mln więc rób co jakis czas badania bo nie każdemu prochy dobrze działają, ale warzywa i białko jak najbardziej...jeszcze tylko dobra bielizna i sen jest potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
asiulka wiem ze co organizm to inny i na kazdego inaczej dziala ale jak on ma tylko pare to chyba mu nie zaszkodzi:) najpierw idziemy do urologa zobaczymy co i jak i oczywiscie badanie nasienia beda robione co jakis czas:) juz nie moge sie doczekac tej wizyty u urologa....wiesz??Bóg mnie chyba nie lubi plata mi rozne figle....gdyby nie moj M..to nie mialabym nikogo nawet rodziny nie rozumiem mojej matki...ale nie bede wogole pisac o takich rzeczach a wogole to kogo to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana wiem cos o tym, moja mama starała się o mnie 17 lat (mój brat ma 45 lat a ja 28 lat) i tez pewnych rzeczy nie rozumie, ale ona ma 66 lat :( więc wtedy to usg nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska59
Witam dziesiaj bylam na wizycie i wszystko jest juz w porzadku,moje hcg zeszlo juz do zera teraz to tylko maz ma zrobic badania genetyczne i mój doktor wysyła mnie gdzies dalej na konsultacje do lekarza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynk@
Dziwicie się czemu nikt nie pisze na forum? Ponieważ myślicie tylko o sobie i swoich problemach, a inne dziewczyny ignorujecie, tak jak zignorowałyście i mnie, dlatego nikt nie chce się odzywać. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula - witaj :) napisz coś więcej o swoich staraniach ... kaśka - cieszę się, że coś ruszyły do przodu :) powodzenia !!! dziewczynk@ - przepraszam, że poczułaś się zignorowana :( ... pod jakim nickiem wczesniej pisałaś? postaram się to naprawić i odpowiecieć na Twój post o ile będę w temacie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my juz po wizycie która byla wczoraj zalamana2012 ja mam w stópce wszystko mam wrogośc sluzu a starac to by dawno juz odpuscili w marcu podchodzimu do inseminacji dokladnie 2 dni przed moim 30 tymi urodzinami i mam nadzieje ze beda szczesliwe zobaczymy czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle mimo ze mnie tu przyjelyscie fajnie sie wygac komus kto cie rozumie bo to jest bardzo ,ale to bardzo ciezkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasku59 witaj spowrotem :) czekamy na info i działania albo plany chociaż jakie masz :) Paula jeśli faktycznie powodem jest śluz i nasienie to inseminacja wydaje się dobrym rozwiązaniem...a jaką liczbę M ma plemników? ile ruchomych ? czy z czegoś to wynika że podchodzisz w marcu akurat? jestem ciekawa bo u nas zawsze na wiosnę były gorsze wyniki nasienia przez alergię Załamana co taka cisza? A reszta Dzieczynek? jestem ciekawa jak tam nasze ciężarowki, ktore już tygodnie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka358 bo w lutym jeszcze reszta badan i w marcu chcemy podejsc a co do plemników mojego ma bardzo duzo plemnikow wszystko dobrze tylko byly nieco słabe ale mąz mial wczesnij paciorkowca w nasieniu ale juz sie pozbył i sta byly nieco osłabione czekam nie jeszcze jeden test PTC bo poprzedni wyszedl zle czeka mnie jeszcze jeden PTC ,gdyż tamten zły mogł być spowodowany bakteria a moze tez byc tak ze sluz jest poprostu wrogi a bakterie tu nic nie maja do rzeczy ale tak czy siak czy wyjdzie zły czy dobry to podchodzimy a ja nie nie da to sprubujemy znow juz mamy dosc czekania a dla mnie to wiecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka358 a przepraszam nie spojrzalam w stópke ze ty masz termin na sierpien moja chrzesnica sie urodziła ale 24 sierpnia ub. roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
witajcie dziewczynki:) Kaska tak mi przykro:(:(:( mam nadzieje ze kolejny raz bedzie szczesliwy zycze Ci tego z calego serca i WALCZ!!!! Paula mysle jak asiulka ze moze inseminacja???a maz bierze jakies witaminki?!?moj bierze promen dobry sklad ma ciekawa jestem czy cos ruszy:)Paula bedzie dobrze:) razem zawsze lepiej asiulka kochana:) ucichlam troche bo forum czytalam a to robie w pracy miedzy czasie praca....juz nie moge sie doczekac Twojej wizyty wtorkowej:):):) a powiedz jak tam pawie:p daja w kosc???:p czy tak w miare???:) asiulka a Ty pracujesz czy na zwolnieniu jestes???? wlasnie sie doczytalam odnoscie egz....;(;(;(;( biedna dziewczyna:(:( mam nadzieje ze tu wroci...ja czekam!!!! I pewnie reszta dziewczyn:):):) kochana mam nadzieje ze wrocisz i razem bedziemy walczyc do skutku pelna para!!! I sie uda!!!nie robie nadziei bo wiem ze bedzie dobrze!!!moze Bóg nas wybral???bo wie ze sobie z tym poradzimy???podobno takie tezy sa.....takze kochana wracaj szybciutko do nas czekam:):):) i ogromnie kibicuje buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
jak bedziemy sie szykowali na in vitro to chyba wybierzemy bialystok dr.M:) dzieki Wam:) kawal drogi mamy ale stwierdzilismy ze jak robic to porzadnie:) ale jeszcze zobaczymy najpierw tez urolog:/ dobrze ze powstalo forum mozna mase rzeczy sie dowiedziec albo doradzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, pawnia dziś jednego zaliczyłam :) jestem na l4 od punkcji także strsu nie mam słuchajcie brzucho mam ogromne że każdy mnie pyta czy to nie bliźniaki a nie przytyłam nawet 1 kg, wygladam jak na piąty miesiąc tlyko nisko mam ten brzuch..od 7 tygodnia chodze w spodniach ciążowych także dzidzia ma luz...od dwóch dni jak leże płasko czuję coś ala gilgotanie jak mały robak by mi po brzuchu chodził...najprzyjemniej czuję się w wannie śmieje się że może dzidzia mała ale już ma swoje ulubione czynności jak właśnie kąpiel :) załamana jak masz blisko do wawy to polecam mojego doktrorka, rzadko masz lekarza który odpisuje na smsy, maila i zawsze jest pod komórką :) tylko wali kawę na lawę co się spodobalo mojemu M a mi na początku nie :) w innej klinice ciągle nam mydlili oczy i zlecali badania ten wylał nam wiadro na pierwszej wizycie potem się wyryczałam w nocy ale wiedziałam ze będę działać i walczyć...badania u niego możesz przynieść skąd chcesz co jest ważne bo nie trzeba robić po cenach kliniki (choć są normalne) i to co powala to ogromne ciepłe uśmiechy pracowników kazdego szczebla Invimedu ... ale podejrzewam że w Białym tez tak jest bo to są szkoleni ludzie i odpowiednio dobierani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×