Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

karina1212 ja miałam robione badanie HSG drożność jajowodów w zeszłym tygodniu i wszystko wyszło dobrze oba jajowody są drożne. A w poniedziałek byłam u mojej pani doktor i powiedziała ze teraz to mamy starać się z całych sił bo dni płodne mam w ten weekend i lekarka kazała przez te dwa dni nie wychodzić z łóżka :-) no i mam się do niej wstawić 10 lutego to zobaczymy co powie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina - czyli leczysz się teraz u zwykłego ginekologa? Ciekawe czy jest dobry. Bo jak coś to radziłabym Ci klinikę, ale na to jeszcze jest czas. Słuchaj teraz tej lekarki i działajcie bigosik - Tobie radzę tak samo jak martinie. Działajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Karinka kochanaaaaaa jupiiii jupii jupiiii:):):):):):) gratuluje:):):) modlilam sie:):):):)moze w mojej sprawie tez mnie kiedys wyslucha:):) dzisiaj sie dowiedzialam ze moja bliska kumpela jest w ciazy:):) ciesze sie:):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Karina M juz wie???:) czy jakos specjalnie planujesz powiedziec:p dzisiaj dwie cudowne wiadomosci:)wiecie??? W piatek wykrakalam mojej kumpeli ihihi moze mam jakas moc:p:p:p Karina nie opuszczaj nas:p zdawaj relacje co u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Światełko moze w rownym czasie bedziemy mamusiami:) bo jak wszystko ok bedzie to in vitro planujemy na jasien:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
mam pytanieorientuje sie ktos na temat macierzynskiego i wychowawczego???jesli kobieta jest w ciazy i ma np....pol etatu a w czasie ciazy np. W 2 mc dostanie na caly etat i w 4 mc np pojdzie na chorobowe jak to jest liczone???czy zus macierzynskie bedzie liczyl od nowych xarobkow nowej umowy czy dochod z calego roku w tyl????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Bigosik, Martina witamy na forum :):) Katrina gratuluję wysokiej bety :D:D:D Imiona w mojej miejscowości imię Amelia nie jest popularne. Dużo się u nas za to narodziło Zuzanek, Nikolek i Oliwii. ;p Asiulka który to już tydzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Asiulka hihihi plecki ma ladne mowisz:) a jak gin chcial Dzidzie rozbudzic???ciekawa jestem co robi bo nie wiem:) Dzidzia w nocy szaleje w dzien spi:) Babo jedna uparciuchu:p rece opadaja....:p Ty bedziesz zadowolona ze masz udzial w mojej ciazy a ja ze bedzie to rozwiazane uczciwie:) i mozesz kupic cos maluszkowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Imiona a no właśnie a Ty jakie imię wymysliłas????:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Hejka Margi:) jak sie czujesz???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik miałam już wczoraj wieczorem, ale chciałam ochłonąć. Mąż odbierał, więc niespodzianki nie było :) Obleciał mnie teraz lekki strach czy wszystko będzie dobrze. Zrobię jeszcze jedną betę, a potem zapiszę się do lekarza. Życzę Wam tak samo wysokiej bety i trzymam kciuki cały czas, tak jak Wy trzymałyście za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
bigosik to udanego weekendu zycze:p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Karina nie martw sie broń Panie Boże...!!!!jestes w ciazy udało sie bedziesz miala maluszka:):):) napewno wszystko bedzie ok:):) mysl tylko o pozytywnych rzeczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana - zanim ja zajdę w drugą ciążę, to Ty już będziesz po porodzie ;) :P ... ale w sumie, nie mam już teraz takiej presji, to może szybciej zmajstrujemy karina - napewno wszystko będzie ok :) a kiedy druga beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załamana czuje się rewelacyjnie, żadnych dolegliwości ciążowych, a moja dziewczynka też nie chce się pokazać na USG w całej okazałości, bo cięgle się wierci i kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Światełko jeszcze moze trójke urodzisz zanim mi sie uda:p Margi czyli dobrze znosisz ciaze:) to super a powiedzcie jak kopie to tak troszke boli czy gilota????:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Margi widze ze masz porod w dniu moich imienin:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
Karina tak sie martwilas z ta luteina i pco i udalo sie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina gratulacje!!!!!!!!!!!, moze powiesz kto Cie na tę betę wykopał hehehe?? będzie dobrze , choć obawy nie opuszczają do końca pierwszego trymestru więc to naturalne że teraz będziesz zmartwiona i zdołowana, wszystko minie (ja czekam na to) z 4 miesicem i obawy ponoć zamieniają się w euforię :) ja wiem że jak się niecierpliwię to zawsze jest dobrze i jak widać ta zasada działa...zreszta kilkanascie stron temu widać jaką chorobe psychiczną miałam ale opłacało się bo to mi dało również pozytywną betę :):):):) Karina betę warto robić co dwa dni, wtedy można wykryć prawidłowość :) Margi u mnie się zaczął 11 tydzień, z usg wczoraj pokazywało 10 tygodni i 4 dni więc dzidziuś jest ciutek do przodu niż wyliczenia Swiatełko dziękuję za radę o batoniku, faktycznie cukier na dzieci działa a ja w tym dniu akurat nie jadlam :) Załamana co do informowania męża to miałam tak jak Ty, że marzyłam jak o tym powiem...ale w rzeczysitości jest zupełnie inaczej, bez przedstawień jest dużo bardziej spontanicznie, ja wyszlam z wynikiem sapiąc jak przy zawale a jak mój M go przeczytał to dopóki nie dojechaliści do domu i nie łyknął % to się nie odezwał słowem (20 min myslałam że się pogniewał czy coś), potem powiedział że chciał płakać na głos wiec musiał milczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście super dziewczyny, nie znamy się tak naprawdę, a tak mi dopingujecie. Tak, martwiłam się i martwię dalej. Nie dociera to jeszcze do mnie. Tak czekałam na ten moment, a teraz przed oczami stanęło mi wszystko związane z ciążą, czy wszystko będzie ok., czy przeżyję ból porodowy:), że będę gruba:), czy sobie poradzę ze wszystkim,wiem to pewnie głupie, ale tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka - sama się wykopałam na tą betę, ponieważ nie czułam nic związanego z @ i już nie chciałam czekać do środy (do dzisiaj) :) Teraz już wiem dlaczego przez ostatni tydzień byłam taka senna i miałam wilczy apetyt. Pamiętacie jak pytałam o objawy ciąży? Jednak intuicja mnie nie zawiodła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
hihhii Asiulka fajna reakcja meza:) ciekawa jestem jak mow zareaguje:p do tej pory na pewno :bym chciala mu to jakos fajnie powiedziec....ale jak juz troszke czlowiek sie stara....to tak naprawde mino wszystko jak zobaczy te 2 kreseczki czy bete to nie da sie!!! Tak sie czlowiek cieszy ze nie idzie ukryc:) ja nie bede potrafila ukryc jak sie dowiem od razu powiem....zreszta przed moim nie idzie NICZEGO ukryc w tajemnicy ma jakies szczescie ze wszystkiego sie dowie:p a juz tak mnie zna ze jakby mnie widzial caly czas usmiechnieta bez powodu to od razu by zalapal:p wiem ze napewno sa obawy porod itd...ale chodzi o to aby sie nie denerwowac....zreszta sama bym byla posrana:p:p hihii:) a chcialabys chlopca czy dziewczynke Karina????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana2012
my tez:) a imie tez macie wybrane???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z imieniem będzie problem, bo się z mężem nie zgadzamy, ale może problem się rozwiąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę powiedzieć, że w ogóle nie jesteśmy przygotowani, ale to chyba normalne. Będę liczyła na pomoc mamy. Cała wyprawka, kosmetyki, ale jeszcze długa droga do tego. Na razie nie będziemy nikomu mówili o nowinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×