Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SARA2009

JEDNO MARZENIE...

Polecane posty

Gość Aichaoao
Cześć dziewczyny! Podobnie jak wy stram sie o dzidzie, opowiem Wam moja historie byc moze sa dla mnie jeszcze jakies szanse na zajscie w ciaze... Jestem po 4 operacjach najpier wykryto u mnie cyste na jajniku o wymiarach 9 cm na 5 cm (masakra - nic nie czułam, nie miałam zadnych objawów ) wycieli mi wowczas czesc jajnika lewego po trzech latach ponownie wyskoczyły mi torbiele na lewym i czesciowo prawym jajniku, jajnik lewy nie był juz do uratowania musieli go całkowicie usunac i równiez czesciowo usuneli mi jajnik prawy, miałam zły wynik CA 125 dlatego nie moglam miec laparoskopii a otwierali mnie potem doszły guzki piersi i teraz majac 26 l. bardzo chce dzidzie, lekarz zapewniał mnie ze wystarczy fragment jajnika zeby zajsc w ciaze i chce w to wierzyc do konca, teraz jestem na etapie zazywania norprolacu zeby zbic prolaktyne ktora wyszła za wyzona chcac zajsc w ciaze, biore ja od tygodnia i staram sie z chłopakiem o dzidzie, myslicie ze sa jakies szanse dla mnie...????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kibicjuąca
alicja mam pytanie jakie jest koszt zastrzyku decapeptyl egz trzymam kciuki jesteś silną dziewczyną nie poddawaj się wszystko dobrze się skończy jesteś e dobrych rękach pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani! Bardzo,bardzo,bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie!!! Wasze kciuki pomogły-dziś endo skoczyło do 6mm:) To 2mm więcej w ciągu jednego dnia i mój gin jest dobrej mysli-cały czas mówi że nie ma co panikować, do transferu jest jeszcze sporo czasu,więc jest szansa że endo będzie w miarę dobre,bardzo ucieszyłam się z dzisiejszej wizyty:) Estriadiol rośnie, pozostałe hormony są ok, mam 6 pęcherzyków, w tym trzy mają juz ok.22mm więc sporo,mam nadzieję że nie pękną przed czasem ( w ogóle jest taka możliwość??),punkcja będzie najprawdopodobniej w niedzielę, jutro ostatni dzień stymulacji,potem zastrzyk na pękniecie.No i póżniej już tylko modlitwa żeby udało się pobrać wszystkie komóreczki,żeby się ładnie zapołodniły i podzieliły i wytrwały do transferu...Także ciągle proszę Was kochani o kciuki i modlitwę-wiem że zawsze mogę na Was liczyć, co ja bym bez Was zrobiła...:) Dosia-dziękuję Ci bardzo za rady odnośnie endo, jesteś kopalnią wiedzy,dzięki:)Ja jem te orzeszki brazyliskie cały czas, juz mam ich dosyc,są takie tłuste,ale trudno,skoro mają pomóc to je wcinam:)Wina nie piję.nie chcę brać żadnego alkoholu,więc ani ja ani mąż nie alkoholizujemy się od dawna:)Piję za to herbatkę malinową na ukrwienie macicy. Oby to tylko coś pomogło!No nic,pozostaje tylko czekać. Dosiu a Ty już niedługo zobaczysz swojego synka,bardzo się cieszę że tak dobrze znosisz ciążę,oby tak do końca:) Alicja- Tobie też bardzo dziękuję za kciuki!!!Ja w piątek rzeczywiście wyjeżdżałam ale najpierw do rodziny na groby,a w BS jestem od wtorku. Dziś mam 9dzień stymulacji (i 11dc), cieszę się z tych swoich 6 komórek,liczyłam w sumie na więcej,ale ostatnio były tylko 4 więc nie jest źle, oby były dobrej jakości! Już się nie mogę doczekać aż zacznie się u Ciebie!!Ja będę czekać na testowanie a Ty będziesz w trakcie stymulacji i wiesz co? BĘDZIE DOBRZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):) Inka-dziękuję kochana za pamięć i pozdrowienia!:) Dziękuję za modlitwę za mnie, odwdzięczam się tym samym:) Moze jak nas będzie więcej to Bóg nas w końcu wysłucha:) Napisz co u Ciebie, byłaś już na drugiej wizycie u naszego dr M? Powiem Ci ze ja zawsze po wizycie u niego jestem taka spokojna,wierzę w powodzenie, a już nie wspomnę że uwielbiam te pielęgniarki,one zawsze mnie pamietają, pytają jak spedzemy wolny czas tutaj w BS, polecają fajne miejsca, są bardzo serdeczne a przy tym kompetentne. No i pobranie krwi które dla mnie zawsze jest katorgą tutaj nic nie boli:) Już się nie mogę doczekać aż Ty zaczniesz program tutaj,na pewno wszytsko pójdzie dobrze, wiem to i już teraz trzymam kciuki!!!!! Misia-ciesze się że u Ciebie wszystko dobrze i z dzieciaczkami wszytsko jest ok:) Ja zawsze jak czytam co u Ciebie to myślę sobie że gdyby mi sie udało byłabym w takim samym miejscu co Ty, bo przecież tarnsfer miałysmy w tym samym dniu...No ale już nie ma co rozpamiętywać przeszłości, trzeba iść do przodu. Dobrze ze chodzisz do szkły rodzenia, a jak tam pokoik dla maluszków już urządzony?:) Potrójny uściski dla Ciebie!:) Ja też trzymam- dziękuję Ci z całego serca za kciuki!!! To bardzo miłe co piszesz, z resztą zawsze jesteś tu z nami w ważnych chwilach,ja też Tobie życzę żeby Twoje marznie jak najszybciej sie spełniło!!!!!!!!!! Myszka-dzieki za wsparcie, ja tez z całych sił trzymam kciuki za Twój program,zdawaj nam relację!!! Georgio,Malutka,Sportsmenka,Sara,amberek-co u Was???? Aichaoao- bardzo Ci współczuje ze tyle musiałaś przejść:(:( Boże masz dopiero 26 lat a już tyle za sobą...Najwazniejsze jest zebys była pod opieką bardzo dobrego lekarza specjalisty,warto sie nawet u kilku konsultowc,a skoro Twój lekarz mówi że jest szansa na ciążę to trzeba w to wierzyć!! Więc bierz chłopaka i do roboty!!:) Kiki, "Do EGZ", kibicujaca, Asii-Wam też kochane z całego serca dziękuję za kciuki i wsparcie!!!!!! Guzia-kiedy nam opiszesz co się dzieje w Twoim życiu uczuciowym??:) Czekam z niecierpliwością i mam nadzieję że wszystko się dobrze układa!:) Dla wszystkich do któych nie zdążyłam napisać-pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz Super wieści, tyle optymizmu w twoim wpisie:) strasznie sie ciesze:) No widzisz nie jest tak zle z tym endo, a jeszcze na pewno urośnie:) Trzymam mocno i modle sie byście wrócili z BS z maluchami z brzuchu:) Co do pokoiku dla małych to szczerze mówiąc jesteśmy w punkcie 0 :) Na początku chciałam wszystko urządzać i kupować, ale potem jakoś dałam sobie na wstrzymanie i nie szleje. Kupiłam jedynie kilka ubranek i 2 słodkie kocyki:) Ala Wytrzymasz jakos te tabsy, nie ma innego wyjścia. Nie martw sie juz niedługo :)trzymam kciukasy:) Pozdrawiam wszystkich pozostałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1975
Kochani ja tylko na chwileczke. Egz - Hurra!!! co za dobre wieści, prosze dalej tak trzymać!!! ja czuję zupełny spokój, wiedziałam ze to endo ruszy, to tylko kwestia czasu, także wszystko będzie dobrze, zobaczysz!!! Kochana dziekuje za dobre słowo, i pamiętaj, dbaj o siebie teraz bardzo szczególnie, bo za chwilkę stanie się mały cud!!! Cały czas zaciskam kciukasy coraz mocniej zebys wszystko poszło gładko!! A w niedziele to juz w ogóle będe się modlić cały dzień ( w podróży do BS ) Ciebie!! Będę wypatrywac wieści z niecierpliwosćią, trzymaj się Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - strasznie mnie ucieszył twój bardzo optymistyczny wpis :D aż mi się łezka zakreciła. Mówiłam, że to twoje endo urośnie (nie ma innego wyjscia ;) ) Wszystko będzie dobrze, kochana. Wrócicie do domu w powiekszonym składzie. Treaz mooocno trzymam kciuki za piękne zarodeczki i oby zostały z tobą do lata!!!! kibicujaca - ja zapłaciłam 450 zł z wizytą, więc wychodzi, że sam zastrzyk kosztuje 370 zł. Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S 2009
Dziewczyny nie mam kompa,nie mogę pisać. Musze uciekać Trzymam kciuki! Całuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz🌻 super wiesci:):) bedzie dobrze....serduchem jestem z Toba i wciaz Ci kibicuje:) Pozdrawiam wszystkie starajace sie, mamuski, dzieciaczki i pana Georgia:) Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz, no to teraz to powinno się wszystko dobrze ułożyć. Pojutrze punkcja! wow. Jestem bardzo ciekawa jak to będzie, trzymam kciuki. A ja miałam dziś wizytę, no i mój szkrab ma juz 1300 g i jest ułożony główka do dołu. Szyjka tez jest ok, wszystko książkowo. Pytałam sie lekarza o ten clexane i o ewentualny poród i powiedział ze nie bedzie miał żadnego wpływu bo to jest dawka tylko 0,4 j, więc mam byc spokojna. Pytałam sie czy w tej sytuacji bede mogła miec znieczulenie zewnątrzoponowe i własciwie nie widział przeciwskazań, ale zalecił zeby w dniu porodu nie robić zastrzyku. A co do tego clexane, to-Egz czy ty bedziesz tez stosowac te zastrzyki?, one bardzo pomagaja w utrzymaniu zdrowej ciąży i chronia przed poronieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja jestem już po kolejnej wizycie, dziś endo nie urosło za dużo, jest ok.7mm,no ale nie mogę oczekiwać po swoim endo cudów,mam nadzieję że chociaż do 8-9mm skoczy do transferu.Jeśli chodzi o pęcherzyki to tak naprawdę ładnych i dużych mam 5 bo są jeszcze dwa,ale one za bardzo nie urosły i nie wiem co z nich będzie. Dziś wieczorem biorę ovritelle i punkcja w niedzielę rano, trzymajcie kciuki!!! Nie wierzę że to tak szybko zleciało...Znowu jest ten stres i obawa o wynik,ale jednocześnie wielka nadzieja...Boże błagam niech teraz się uda...Nie jestem teraz w stanie myśleć o niczym innym i skupić się na czymkolwiek,ale mój M organizuje mi różne rozrywki żeby mnie oderwać od zamartwiania, jutro idziemy na bardzo fajną sztukę do teatru a w niedzielę do kina:) Fajnie, że mąż jest ze mną,mamy taki mini urlop, mozemy się w końcu soba nacieszyć, szkoda tylko że pogoda kiepska.. PS. Dosia ja będę brała clexane, tak jak poprzednim razem, zaczynam je brać chyba jakoś po punkcji,codziennie 0,4 tak jak Ty, oby mi pomogło to w utzrymaniu ciąży, a mam tak brzuch posiniaczony jak nigdy, zeszłym razem tak ładnie zastrzyki wchodziły a teraz siniaki i krwiaki na pół brzucha,no ale jak ma pomóc to wytrzymam. Poza tym nie mam żadnych objwów,nic mnie nie boli,nie mam jakiś negatywnych skutków stymulacji. Całusy dla wszystkich,pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz🌻wiec mocniej zaciskam kciuki za niedziele:) 👄 Dosia👄ciesze sie ze z dzidzia wszystko dobrze;)pozdrawiam!!! Milego weekendu zycze dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też czytająca
Egz trzymam kciuki żeby się udało Jejku jak ja Was wszystkich polubiłam...jestem tu cały czas jak to mówicie w "krzaczkach" bo problem mnie na szczescie nie dotyczy ale jestem...tak z czystej sympatii juz tyle czasu... Pozdrawiam wszystkich cieplutko Oby sie Wam udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz30 - ściskam Cię gorąco, będę myślała o Tobie i trzymała bardzo mocno zaciśnięte piąstki żeby tym razem spełniło się Twoje najwieksze marzenie. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki 34
Niestety znowu tylko na chwile, jutro powinnam miec wiecej casu. Egz powodzenie, trzymam mocno, mocno i modle sie za Ciebie. Trzymaj sie cieplutko :):):) Pozdrowienia dla reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śwatełko29
Egz powodzenia, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie dolaczam z mocno zacisnietymi kciukami i mocno wierze ze te wszystkie "razem wziete kciuki" przyniosa Ci szczescie:) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jesteś juz po zabiegu, daj znac jak było, czekamy na dobre wieści. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani,dziękuję za te wszystkie kciuki!!! Jesteście niesamowici!!:) Jestem już po punkcji,czuję się dobrze, pobrano 5 komórek,czyli praktycznie wszystkie, miałam jeszcze te 2 małe,ale lekarz mówi że były puste. Z tych 5 komórek jedna jest bardzo słabiutka,więc w zasadzie mogę liczyć na 4, tak jak poprzednim razem. Nie jest to dużo niestety,ale staram się być dobrej myśli.Teraz nie pozostaje mi nic innego jak modlić się żeby te wszystkie 4 komórki się zapłodniły i ładnie podzieliły...Czekam na telefon z kliniki, we wtorek będę wiedziała kiedy transfer. A wiecie co w środę przypada dokładnie 10 lat odkąd ja i mój mąż jesteśmy ze sobą, piękna data na transfer:) Rany jak ja wytrzymam do wtorku, myślami jestem cały czas z naszymi kruszynkami, oby były silne i zdrowe i zechciały zamieszkać z nami jak najdłużej..Jeszcze raz dziękuję Wam z całego serca za kciuki, to dobro które do mnie wysyłacie wróci do Was ze zdwojoną siłą!!:) Miłej i spokojnej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani przepraszam, że tak zamilkłam... Egz, Aluś ciągle myślami jestem z Wami i modlę się o Wasze Szczęście!!! :) Ja niestety muszę jeszcze poczekać... pracy nadal nie mam i mnóstwo kłopotów... :( Czekam na wieści co tam u Was!? Egz jak po punkcji? :) Całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egz30 :) nie jestem z tego topiku ale caly czas go czytam i mocno ci kibicuje :) wierze, ze tym razem sie uda :) bede mocno trzymac kciuki i modlic sie za ciebie i twoje 4 kruszynki :D za ta 5 rowniez bo ona rowniez moze z toba zostac, nigdy nic nie wiadomo :)trzeba mocno wierzyc !!!!!! sciskam cie mocno i przesylam mnostwo caluskow :) lala79 ps.to moj pierwszy wpis na tym forum :) sara2009 dziekuje ci za taki topik :) pozdrawiam was wszystkie dziewczynki i za was rowniez trzymam mocno kciuki az mi palce dretwieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - mocno wierzę, że wszystkie kruszynki zostaną z tobą. Kciuki trzymam cały czas i cały czas myślami jestem z tobą. Wiem w jakim stresie teraz jesteś, bo ja przechodziłam przez to samo (tez 4 komórki) ale napewno wszystko skonczy sie happy endem. Zycze ci tego z całego serducha. W miarę możliwości zdawaj nam na bieżąco relacje. Trzymaj się dzielnie, kochana!! Malutka - witaj :) zyczę ci szybkiego rozwiązania problemów, no i oczywiście znalezienia pracy :) Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz, dzisiaj od rana myślałam o Tobie, i zaciskałam kciuki, i widze że nie tylko ja, 5 komóreczek to piękny wynik, a jak by się udało je wszystkie zapłodnić, to może nawet byście zamrozili dwie na rodzeństwo... bo to że teraz się uda to nie mam watpliwości :) Niech to endo też teraz ładnie przyrasta i wyściela kołderkę dla tych kruszynek by się przez najbliższe 9 miesiecy wygodnie ulokowały - ściskam Cię kochana 🌼 Pozostałym dziewczyną tez kibicuje, a mamusiom i kryszynką życze dużo zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona............
egz myslami i modlitwa jestem z Toba choc w glebi serducha czuje ze tym razem sie uda i Twoje cierpienie w koncu zostanie wynagrodzone❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz ja i mój eM trzymamy za Ciebie kciuki.Nie myśl sobie ,że nie wiem co się u Ciebie teraz dzieje...Nie mogłam pisać... Uda się tym razem,MUSI się już udać!!!Myślami jestem z Tobą...z Wami...Nie mogę doczekac się wtorku! W srodę wyjeżdżamy na tydzień,odezwę się po powrocie... U mnie tak sobie...Wybaczcie ale nie mam ochoty o tym pisać... Oczywiście Mała jest dla mnie WSZYSTKIM! Życzę Wam takiego szczęscia...Dziś idę z Nia do przychodni,trochę się martwie bo to już 8 miesięcy a jeszcze nie siedzi...Ząbki też nie chcą wychodzić.Wciąż ma tego jednęgo a tem drugi to już trzeci tydzień wychodzi...Ale poza tym jest cudna,cały czas się śmieje.Mówi mama,tata,bebe,baba,gygy i wiele jeszcze innych słowek których my nie potrafimy powtórzyć a co dopiero napisać.No i robi już rączką papa i kosi - kosi:D A no i w nocy już ładnie śpi,budzi się ok4-5 ale w dzien spi tylko raz jakieś 40-50min...Potem jest już jazda i mama nie może już odejśc... Dziewczyny wiem ze powinnam Was tutaj częściej dopingować...Głupio mi strasznie z tego powodu ale ja obecnie jestem na maxa zatopiona w realu...Tymbardziej mi głupio jak jeszcze mi ktoś dziękuje za ten topik...Gdyby nie Wy to już dawno przestał by istnieć...Dziękuję ,że tak dbacie o niego😍 Nie obiecuje ze będe częsciej bo wiecie jak ze mna jest,czarować się nie bedziemy...Ale mogę Wam obiecać wieczny doping w myślach i wielką radośc z mojej strony przy każdym pozytywnym tescie. Przepraszam ,ze nie pisze do kazdej z osobna,nie dam rady... Zycze Wam okrągłych brzuszków i szczęsliwych porodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egz - kochana to jest Twój czas !!!!!!!!!!! Ja też mocno trzymam 🌼 🌼 🌼 Tylko mi się tak kobieto nie stresu :) !!!! Pełen luzik, a zobaczysz że będzie dobrze ❤️ Pozdrawiam wszystkich , obiecuje że napiszę, jak tylko uporam sie z milionami problemów, w tym z rozwodem. Inka - czy mogłabym do Ciebie napisać na priva .... wiesz w jakiej sprawie ... Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale wiecie jak to jest praca, praca i jeszcze raz praca. U mnie wszystko po staremu, czekam na @ ale na razie nic się na nią nie zapowiada, chociaż powinnam już ją dostać. Trochę łapię doła, a ta pochmurna nie nastraja mnie optymistycznie. Oby jak najszybciej wyjrzało słoneczko. :) Egz cieszę się na te twoje 5 komóreczek, oby wszystkie udało się je zapłodnić i ładnie się podzieliły. Życzę Ci aby wszystko się udało. PS: Saro2009 nie martw się że twoja Mała jeszcze nie siedzi, być może potrzebuje więcej czasu by nauczyć się siadać. Mojego M siostrzeńca syn też długo nie siadał. Teraz skończył roczek i dopiero uczy się chodzić (i ma dopiero 2 ząbki). Także niektóre dzieci potrzebują więcej czasu, by nauczyć się tej czynności . Bądź dobrej myśli. Pozdrowienia dla wszystkich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, jak czytałam o tych wszystkich kciukach i dobrych fluidach które mi przesyłacie to aż m się łezka ze wzruszenia w oku zakręciła, gdy zaczełam to pisać (właśnie sobie uświadomiłam że to było równo 2 lata temu!!) to nigdy nie pomyślałabym że spotka mnie tu tyle dobrego i tak się z Wami zwiążę.. To jest magiczny topik, pełen dobrych ludzi,niech Wam Bóg w dzieciach wynagrodzi!!:) Już nie mogę doczekać się jutra, dowiem się wtedy ile komórek się podzieliło, jakiej są jakości i kiedy będzie transfer. W sumie mogłabym zadzwonić już dzisiaj co do ilości komórek,ale boję się..Jakoś wytrzymam do jutra. Staramy sobie z M jakoś zająć czas, żeby cały czas nie myśleć co się dzieje w laboratorium,ale niestety pogoda jest beznadziejna, chcieliśmy pojechać do Białowieży, do Hajnówki,tu są takie piękne tereny,ale niestety non stop pada. Jak byliśmy tu w czerwcu to było o wiele fajniej jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu,no ale wiadomo że listopad nie nalezy do najpiękniejszych miesięcy w roku. No nic,zatem czekamy do jutra,nieśmiało proszę o dalsze trzymanie kciuków:) Wierzę że w tym jest moc i siła!!:):) Sara-super ze sie odezwałaś:) Dziękuję Tobie i męzowi za wsparcie:) To właśnie dzięki Tobie i Ince zdecydowałam się na zmianę kliniki i absolutnie tego nie żałuję, wierzę że dr M mi pomoże prędzej czy później. Często zastanwiałam się co u Ciebie i doskonale rozumiem że każdy ma swoje sprawy i nie zawsze jest czas żeby pisać, tym bardziej jak się pojawia maleńkie dziecko i pochłania cały czas i myśli:) Mam nadzieję że wszystkie Twoje prywatne sprawy dobrze się ułożą a co do małej Sary to nie martw się, każde dziecko ma swoje tempo rozwoju, wszystko zdąży nadgonić:) .Mojej siostry synek zaczął chodzić w wieku 10m-cy ale za to teraz ma 1,5 roku i jeszcze za bardzo nie chce mówić.Także spokojnie,dobrze że jesteście pod kontrolą lekarza,ale bez paniki:) Pozdrawiam Cię serdecznie i całą Twoją rodzinę! Guzia- dzięki!! Obyś miała rację:) Ja z kolei zaciskam kciuki za Twoje sprawy, mam nadzieję że sie wszystko dobrze ułoży! Czyli jednak rozwód? A ja już myślałam że jednak go nie będzie..Jak znajdziesz chwilkę to napisz co u Ciebie, trzymaj się kochana!!! sportsmenka- dzięki za wsparcie!co u Ciebie??? Jak teściowa? Z tego co pamiętam to poważnie zachorowała..A jak starania? Myślicie już o kolejnych próbach? Rozważacie może in vitro? Ja tak jak pisałam Ci wczesniej jestem przekonana że to jest dla Was najlepsze wyjście, jestem pewna ze udałoby się Wam za pierwszym razem, Ty się świetnie stymulujesz, masz piękne endo, a przy słabych paramterach nasienia to naprawdę skuteczna metoda. Wiem że to jest kasa,ale ja z perspektywy czas żałuję tych pieniędzy, zdrowia i czasu na mało skuteczne inseminacje. Wiem że Twój mąż miał opory przed in vitro,ale porozmawiajcie jeszcze o tym, przemyślcie to. Ściskam Cię gorąco!! Alicja- bardzo,bardzo dziękuję za kciuki!! My jedziemy na tym samay wózku niestety:) Mamy po jednym jajowodzie, tyle samo czasu się staramy i podobnie reagujemy na stymulację..taki nasz los:) I dlatego z całego serca życzę Ci żeby tym razem się udało!!!!!! Musi!! Napisz na jakim jesteś etapie programu, będziesz brała zwolnienie po punkcji? Trzymam kciuki z cały sił!!!!!!!!! Inka-Tobie również bardzo dziękuję za wszystko!! jak po niedzielnej wizycie??? Wiesz już wszystko dokładnie co i jak z programem ,lekami? Cały czas się zastanawiam czy się nie minełyśmy gdzieś w Bocianie:) Ja co prawda byłam bardzo przymulona po punkcji i mało kontaktowałam, ale wierzę że uda nam się jeszcze spotkać!! Oby dr M przyniósł nam upragnione szczęscie!! Ściskam i pozdrawiam gorąco!! margi77, zamyślona, banmon, lala79 ( kojarzę Cię z innego topiku i wiem że Tobie się właśnie udało na krótkim protokole i dodaje mi to wiary!Dzięki!:) ), malutka (trzymam kciuki za pracę i rozwiązanie problemów!) , Dosia, Myszka,asiulka, Swiatełko,Kiki, fjolecik, też czytająca,lilia wodna,Asii,"Do Egz", Misia,ja też trzymam, kibicująca i wszysycy pozostali- DZIĘKUJĘ ZA KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Całusy dla wszystkich, miłego dnia!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×