Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ellinka

rozmrazac rybe do smazenia...?

Polecane posty

Gość dssfdsfdsfdsf
czy rozmnazac----jak chrystus????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie rozwali mi sie jak ja usamze mrozona? moja babcia czesto smazyla mrozona i czestos ie rozwlala, a slyszallam ze jak sie rozmrozi to sie pozbecie wody i sie nie rozwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paluszków rybnych sie nie rozmraża ,a ryby muszą być normalne bo jak dasz na patelnie zamrożoną to ci sie ugotuje i pryśnie ci olej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli rozmrazac? mozna na rozmrazaniuw mikrofali? no a zeby nie przywieralo to co zrobic? tylko na rozgrzany olej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko raz w zyciu udało mi się zrobić rybę, która nie rozwaliła się podczas smażenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jak chcesz szybko rozmrozić, to daj do mikrofali tam powinna być opcja rozmrażania a potem połóż na papierowy ręcznik, żeby nadmiar wody wciągnął .Możesz usmażyć w panierce lub zapiec z warzywami w piekarniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
najlepiej jak jest taka troche rozmrozona Nie za twarda i nie za miekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axila
poziomka co ty gadasz.polozy taka kostke lodu to sie jej ladnie usmazy? wez lepiej wyciagnij niech sie rozmozi i dopiero smaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axila
pierwsze slysze ale moze ktos inny bedzie wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz skrapiać czym chcesz tylko rozmróź tą rybę bo sie przyklei do patelni i będzie papka dla niemowlaka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikuśna 123098
ludzie!!!!! ryby musi sie rozmrażać!!!!!!!!!!!!!! jak sie całkowicie rozmrożą, posyp spla pieprzem przyprawa do ryb, po co ci jakaś cytryna, potem oprusz trche mąką potem w jajku i w pułce!!!! ludzie... zeby być takim beztalenciem w kuchni zeby nie wiedzieć ze rybe sie romraża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty gadasz, ryba swietnie smakuje skropiona cytryną, ale po usmażeniu to trzeba zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdURA
ludzie!!!!! ryby musi sie rozmrażać!!!!!!!!!!!!!! jak sie całkowicie rozmrożą, posyp spla pieprzem przyprawa do ryb, po co ci jakaś cytryna, potem oprusz trche mąką potem w jajku i w pułce!!!! ludzie... zeby być takim beztalenciem w kuchni zeby nie wiedzieć ze rybe sie romraża.... po pierwsze NIGDY nie rozmrazam. po drugie ZAWSZE skrapiam cytryna. znam taka co ryby zamrozone moczy w wodzie ...to juz szit.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwoman
Ja też rozmrażam ryby zalewając gorącą wodą, bo tak jest szybciej. A co, to źle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jem swoje dzielo :D usmazylam rozmrozona, bez panierki, jemy z ryzem i sosem czosnkowym :d bardzo dobre wyszlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×