Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Którą wybrac

Jaka piosenke wybrac dla rodzicow?

Polecane posty

Gość Którą wybrac

Dziewczyny jak myslicie czy piosenka "Radosc najpiekniejszych lat" - Anna Jantar- nadaje sie na piosenke dla rodzicow? A jesli nie to, czy podoba Wam sie piosenka " Rodzicielska miłośc" - Jacek Kierok? Piosenke chce zaspiewac sama, wiec napewno bedzie w troche innej wersji:) Pomozcie prosze... a moze jednak tradycyjne "Cudownych rodzicow mam"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudownych rodzicow mam...
bedzie chyba najlepsza jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co chcesz powiedzieć swoim Rodzicom? To jest przecież najważniejsze :) Każda piosenka, którą wybierzesz (z tych prezentowanych) nadaje się na dedykację. To nic, że \"Cudownych rodziców mam\" jest \"oklepana\" i często wykonywana. Jest piękna pod względem tekstu i miła dla ucha, a co najważniejsze mało skomplikowana do tańczenia. Wiele osób szuka czegoś na siłę, by być oryginalnym. Tylko po co? Najlepsze są najprostsze rozwiązania a liczy się to, co czujecie i co myślicie a także to, kim są dla Was Wasi Rodzice :) Jeśli znajdziesz trochę czasu, zapraszam tu: http://o-slubach-i-nie-tylko.blog.onet.pl/2,ID205704570,index.html Może znajdziesz coś interesującego dla siebie :) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Którą wybrac
To co chce powiedziec to swoja droga... Napewno podziekuje miedzy innymi za zycie, za trud jaki wlozyli w Nasze wychowanie, że zawsze akceptowali i kochali Nas takimi jakimi jestesmy no i za zorganizowanie slubu. Ale oprocz tego rodzice wymarzyli sobie ze to JA zaspiewam im piosenke, a nie chce zeby to byla pierwsza lepsza, chce zeby byla wyjatkowa tak jak oni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja raczej bede miala Moj staly lad Krystyny Gizowskiej. Cudownych rodzicow mam jest sliczne ale do mojej sytuacji nie pasuje, moi rodzice sa kochani ale nie cudowni, byli zbyt wymagajacy i chcieli mi dyktowac jak mam zyc i z kim byc, mojego faceta nadal do konca nie akceptuja. http://patkaburza.wrzuta.pl/audio/fucCwieAyp%20/krystyna_gizowska_-_moj_staly_lad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Którą wybrac
No tak to faktycznie "Cudownych rodzicow mam" nie pasuje do Twojej sytuacji...:( Piosenke "Moj stały ląd" slyszałam, jest bardzo ladna jednak tekst bardziej podoba mi sie do piosenek ktore wymienilam. Problem w tym ze nie wiem ktora wybrac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galilardia
Uważam że piosenka \'mój stały ląd\' K.Giżowskiej jest super na podziękowanie dla rodziców. Przynajmniej ja chciałabym Rodzicom powiedzieć, że mimo małżeństwa nadal są dla mnie ważni. :) Pasuje również wtedy gdy już nie ma jednego z rodziców bo nie ma w niej zwrotów \' tata\' mama\' które mogłyby kogos zasmucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galilardia
A z tych co wymieniłaś to 'rodzicielska miłość' jest lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie słyszałam tej piosenki mój stały ląd, a dla mnie ona pasuje bo moj narzeczony tata umarł, a moja mam jest rozwiedziona z moim tatą i nie za bardzo utrzymuje z nim kontakt, a mama jest najcudowniejsza na świecie:) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulkaaaaa
my z mężem zaśpiewaliśmy rodzicom cudownych rodzicow mam byli kompletnie zaskoczeni, nikt do samego konca nie wiedzial ze szykujemy taka niespodzianke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Którą wybrac piosenke
Hmmm sama juz nie wiem:) Chyba zostane przy "cudownych rodzicow":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×