Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasienkab

jestem przerazona i smutna bo wysylam te CV

Polecane posty

Ale wiesz najgorsze jest to,że za każdym razem wydaje się,że poszło mi ok na rozmowie!!A wydaje mi się,że mnie często zapraszają na rozmowy(no może poza tym miesiącem,gdzie mało było ogłoszeń).I bądź tu mądrym o co tym ludziom chodzi!!Co chcą usłyszeć!!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ---- jak ostatnio dostałem prace to po prostu mialem tez duzo szczescia bo akurat trafiłem z tym co chcieli uslyszec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przeczytałam 2 książki o rozmowach kwalifikacyjnych i naprawdę nie było w nich żadnych niespodzianek co do odpowiedzi na ich debilne pytania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa -------- moje ulubione 2 : prosze opowiedziec cos o sobie. oraz moj faworyt : dlaczego chce pan pracowac w naszej firmie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rew zaden Mar!!!!!!! to ktos na topicku rzuceniowym jak palenie rzucalam- chyba wtedy to bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rew o jak odpowiadasz na te ulubione pytania?:D ja nie lubie tych pytan:o pewnie na nic sie rozkladam:o bo ten stres sprawia ze glupoty gadam:o alb za malo mowie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia wez ten stresior za pazuche . daj se spokoj własnie pic na tym polega zeby isc na luzie ( łatwo powiedziec). ja najlepiej wypadam jak na totalnym luzaku ide , mam gdzies jak wypadne i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rew oki zapisze se mejla mojego masz pod nikiem jakby co:) ide spac, bo do szkoly zaspie:P do jutra🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nie jest problemem-"opowiedz coś o sobie";),bo zawsze mówię tą samą regułkę;)Czyli przebieg nauki,moje doświadczenie zawodowe,co robię w obecnej pracy-tu zawsze drę łacha,bo opowiadam o tyyyyyyylu obowiązkach jakie mam,a tak naprawdę praca zajmuje mi ok 1,5 godzinki dziennie:D Dlaczego chcę pracować w ich firmie-też nie jest straszne-zawsze przed czytam w necie co robią,dowiaduję się czy są znaną firmą,gadam duperele, że są uznaną firmą na rynku czy coś wtym stylu;)Że ich branża łączy się z moim wykształceniem czy doświadczeniem... Dla mnie problemem jest pytanie:"jak sobie pani radzie ze stresem":OLub co gorsza-dlaczego pani chce zmienić pracę:O.Bo wyczytałam że nie można o obecnej pracy mówić źle-więc skoro jest tak fajnie i cudownie to dlaczego chcę z niej odejść???????????????????I chyba większość ludzi mówi te slogany typu:szukam nowych wyzwań,chcę zdobyć nowe doświadczenie,chcę się czegoś nowego nauczyć...:OPrzecież nie powiem,że chcę zmienić pracę,bo słabo zarabiam:O Wątpię,że ONI wierzą w te brednie 😭 A właśnie jakimi kwotami rzucacie,że chcecie zarabiać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa -------- wszystkie twoje odpowiedzi jakie podalas sa typowe ( nie czynie ci z tego zarzutu ) i obawiam sie ze wiekszosc tak odpowiada. kwota? zalezy od rodzaju pracy do jakiej aplikuje no i staram sie dowiedziec tez czy dana firma nalezy do bogatszych itp. oczywiscie niezawsze da rade. ps. pracodawcy sie dziwia ze chcesz odejsc z obecnej pracy , a wiec skad chca brac ludzi do pracy - prosto z absolutorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
dobra-zaprosili mnie ;):classic_cool: 3majcie kciuki...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
dzieki kochani 🌻postaram sie 3mać..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Jutro mam rozmowę w sprawie pracy.Dajcie jakieś wskazówki czym można zaskoczyć pracodawcę. Tak na początek-jak byście odpowiedzieli na pytanie:\"Dlaczego chce pani zmienić pracę?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa gatuluje:) mnie jeszcze nikt nie zaprosil na rozmowe:o nie mam nawet gdzie ysylac jak sa jakies oferty to sa to stale ogoszenia , same jakies ofe srofe:o zlamka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się-ja też mam takie odczucie,że nic nie ma w necie ogłoszeń z pracą!Ja w październiku byłam na 2 rozmowach,a na wakacjach chodziłam dużo częściej.I też się wkurzam,bo bywa kilka dni że nic nie wyślę.Często i w wyborczej nic nie ma,strasznie się zrobiło:(.A myślę,że będzie coraz gorzej,bo święta za pasem,nikt nie będzie myślał o rekrutacji na koniec roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUsta no wlasnie jedynie znajomosci pozostaja tyle ze tez nie bardzo je mam dzis jedna kolezank spotkalam co pracuje u mnie w gopsie na zastepstwo i podono jeszcze jedno zastepstwo sie tam zykuje jak edzie juz pewne to ma mi dac cynk no ale tez sie nei natawiam za bardzo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam znajomości:(Wprawdzie koleżanka chce mnie od czasu do czasu przygarnąć do Energetyki,ale ile razy ja wysyłałam tam CV to i tak nawet na rozmowę nie zaprosili.A koleżanka tam pracuje,bo ją mama wkręciła,która tam pracuje (zresztą prawie cała jej rodzina tam jest). A Ty jesteś bezrobotna czy chcesz po prostu zmienić pracę? Długo szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa bezrobotna jestem:( 14.10staz skonczylam:o niestety nie bylo tam mozliwosci zebym sie zostala moze od stycznia tam przyjecia beda a Ty chcesz zmienic????dlaczego???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę zmienić,bo mało zarabiam:( Tzn może Ci się wydawać,że nie tragicznie,ale mi ledwo na życie starcza,wkurza mnie to,bo nigdy nic nie odłożę:(.Poza tym umowa ciągle na czas określony-najpierw 3m-ce,potem rok,potem znów rok,i teraz umowa mi się kończy w marcu-znów pewnie dadzą na określony(czyli zero kredytów). Poza tym nudna praca:)Siedzę sama w biurze i sama widzisz co robię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa no mnie by sie podobala taka praca , co mialabm czas wlansie na forum:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio wiem wiem,ale żeby tak jeszcze z 1000 zł dorzucili;) Fajne jest to,że np w pracy mogę uczyć się języka (chodzę na kurs).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×