Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modlacasieeeee

czy komus kiedys pomogla modlitwa

Polecane posty

Gość modlacasieeeee

jesli tak to napiszcie do jakiegos swietego sie modliliscie i jakie łaski otrzymaliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pomogła. Modliłem się do św. Franciszka z Asyżu. Dzięki temu dzisiaj jestem biedny jak mysz kościelna i zgodnie z doktryną franciszkanizmu żyje w nędzy i ubóstwie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam modle sie bezposrednio do szefa, wmyśl nauk mojego pejsatego tatełe, "omijaj pośredników". Zawsze mi pomaga, po 20 ojcze nasz zapominam o co mi chodziło. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlacasieeeee
prosze o powazne wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś sie dużo modliłem ,ale modłiłem sie bo chciałem,a nie w jakiejs konkretnej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...
Jeśli chcesz porozmaiwać o modlitwie, to nie to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
pomogła mi - pisze poważnie pomogło mi odmówienie różańca - ta forma modlitwy jest medytacja, mantra... ma wprowadzać w odmienny stan skupienia i wyciszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-katolik katolik
To był bardzo długi proces. Na spełnienie sie prośby czeka się. Nie powiem że NIE. Powiem, że dostałam więcej niż się spodziewałam. Przeszłam wieloletni proces i dostałam bardzo, bardzo wiele.Ale tego się nie da opisać w 2 słowach. Mogłabym książkę napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixxxxx
mi pomogla. powiem wiecej - gdy sie modle zawsze moja modlitwa jest wysluchana, zawsze dostaje pomoc, i to wiecej niz moge sie spodziewac. Ale nie myslcie, ze Bog to koncert zyczen i jak sie pomodlisz o nowe czerwone bmw to bedzie za godzine stalo na podjezdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-katolik katolik
Jak sie modlisz o czerwone bmw , to do kogo Ty sie modlisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixxxxx
aaaahhhhh, katolik, to byla tzw. PRZENOSNIA, znasz to slowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Modlitwa o dobrą starość\" św. Tomasza i \"Hymn do miłości\" św Pawła. To pozwala mnie osiągnąć harmonię. Szefa o nic nie proszę, ja mu dziękuję.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrna kafe
mnie bardzo pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bardzo mi pomogła modlitwa
poszłam do księdza a on kazał mi w ramach zadość uczynienia zrobic mu loda. A on modlił się za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie się śmiać, ale jak byłam mała strasznie bałam się burzy... któregoś dnia na wakcjach u babci na wsi była potwoooorna burza i babcia powiedziała mi, że w modlitewniku jest modlitwa w czasie burzy i że mogę się pomodlić, żeby burza się skończyła.... Bardzo w to wierzyłam... domyślacie się jak to się skończyło :):):) do dziś jestem w szoku jak sobie o tym przypomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska......
Mnie modlitwa pomaga uspokoić sie wyciszyć....lubie odmawiać różaniec.W moim życiu były różne przypadki kiedy to lekarze nie potrafili wyjaśnić uzdrowienia mojego syna,był umierający (posocznica)póżniej powiedzieli,że już nigdy nie będzie chodził....a jednak ,żyje i chodzi i jest wspaniałym dzieciakiem!Zawsze mam świadomość ,że to była interwencja Boska,nikt nie musi w to wierzyć,ja wierzę bo to przeżyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×