Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

poprawiam STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek......................34..................41.................12.11.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................1..... ..............04.11.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ................03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............34........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............38........... . ..............11.11.08 becia_gask..............26.............. 34... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............25 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21......... .................13.02.0 Monia671Kraków......27...............12......... .................01.05.09 alutek29.................29....................????..... .....................??? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi no to wychodzi że mocniejsza odzywkę musisz kupić bo masz za słabą. A suche masz włosy czy przetłuszczające? Odlewy z gipsu są super! ja swojemu dziecku kupię! A te prezenty na chrzciny to rzeczywiście problem. moja koleżanka kupiła srebrna grzechotkę, trochę za nią zapłaciła. ja kupiłam medalik z Matka boską a le mąż był chrzestnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj jest podobny watek http://www.noworodek.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=59773 i link (ktore skradlam z tego tematu :P) http://allegro.pl/item456303786_little_tikes_1621_muzyczny_ogrodek_zabaw_5w1_nowy.html to jest dosyc fajne http://www.patery.com.pl/zwierzatka4-p-1884.html a co do kasy, to lepiej zainwestowac jednak w cos dla dziecka, bo tak to jest, ze rodzice wydadza czesc na cos innego (prawdopodobnie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum z Awonu używałam tez kiedyś. A ostatnio miałam odzywkę Glis Kur - taka maska w pudełku do różnych rodzajów włosów. Dobra była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi ale ty dzis intensywnie po tym netku buszujesz:) ta zabawka jest super ja bym sie na nia zdecydowala bo praktyczna i ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa wlosy to mam raczej ani suche ani przetluszczajace sie. Zainwestuje w lepsza odzywke, bo mnie trafia juz. Mysle, ze przyczyna tego stanu jest ich dlugosc. No ale sciac ich raczej "nie moge" - bo maz mi nie pozwoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czokdi mi sie plątały jak miałam za słaba odżywkę, były matowe i nie mogłam rozczesać. kupowałam takie maski do włosów i było dużo lepiej. Mi sie podoba ten srebrny bucik albo dla chłopca srebrny pędzelek do golenia hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten ogrodek muzyczny jest superaśny!!!! moze lepiej cos takiego plus np. ten srebrny smoczek??? kurde zawsze mam problem z prezentami ...juz teraz mysle co komu na swieta i jak na razie wiem tylko co mamie i siostrze kupic a gdzie reszta... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko też zależy od tego jakie ma się kontakty z rodzicami maluszka... można się dogadać co do zakupu, który na pewno się przyda np mata edukacyjna, nosidełko-kołyska (wibrująca z pozytywką) itp tyle jest rzeczy na rynku o których się nawet nie ma pojęcia :-) ważne, żeby maluszkowi się przydało a nie zostało rzucone w kąt i łapało kurz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://carimex.home.pl/cgibin/shop?info=1621&sid=23daecb3 ja nie moge, to dopiero roznica cen!!! a zabawka, racja - praktyczna. tylko ja jakos musze sue "przekonac" do plastikowach zabawek. no i musze miec na uwadze, ze nie wszytsko moze byc wykonane z pluszu :) ok, dzisiaj idziemy na zakupy i kupuje cos dobrego do wlosow - zdam relacje po wyprobowaniu - dziekuje bardzo za rady !!! :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany ale się napaliłam na ten ogródek muzyczny muszę mężowi pokazać jak wróci :p a różnica cen porażająca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogródek ejst super ja sie tez nad takim zastanawialam dla swojej ja zostalam matka chrzestna w sierpiu i kupilam Amelce obrazek srebrny z aniołkami i z tyłu jubiler wygrawerował mi to co chciałam teraz jest tyle róznych rzeczy dla mluchow na chrzciny,że aż glowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
dziewczyny dzisiaj dni plodne :):):):):) jak sie rzuce na mojego meza to go nie puszcze juz :)...... wiecie co ? ostatnio jak wam mowilam, ze maz cos nie zabardzo z tym sexem, to mi powiedzial jaki ma problem :):):) uwaga: jestem za sucha i go boli!!! kupilam zel z durex i teraz juz ze mnie nie schodzi :D duze buziole dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natomiast ja zawsze lubie robic prezenty. jak maz mowi- jestem niesamowitym "szpiegiem, w dodatku z bardzo dobra pamiecia" :) objawia sie to tym, ze slucham przez caly rok co bliscy mowia, ze potrzebuja, chcieli by kupic itp. - zapamietuje to i z prezentami problem z glowy :) ostatnio nawet mowilam, ze trzeba bedzie kupic prezenty na swieta, a maz"po co dlaczego no i COOO?" to mu w 5 sekund powiedzialam co komu, a ten tylko sie smial ze mnie :) graminis Panimisiowa170 maja racje, tyle jest zabawek, rzeczy - ze czlowiek w swej glowie ich nie pomiesci, tak wiec Internet jest bardzo przydatny do szukania trafnych prezentow. stefcia31 ale ze mnie swinia nawet nie podziekowalam za zapalniczke :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny normalnie od razu mi sie humor poprawil jak normalnie z wami popisac moge:)w takim tempie to moment tych stronek natrzaskamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi to nic,wybaczam ci ta gafe ale ty mi ta zapalniczke oddaj bo na niej jest napisane wroc do mnie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czokdi______ jak ja uwielbiam kupowac prezenty !!!!!!!!!!!! juz niedlugo świta i znowu bede mogla poszalec u nas tez tak jest ze to ja wymyślam prezenty bo moj M jakos taki niegramotny jest w tej kwestii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniusia dobry pomysł z tym żelem :) ja tez sobie kupię, bo tez czasem miałam problemy a podobno podczas karmienia piersią też jest dosyć sucho. Czokdi tylko taką znajomą mieć jak ty do prezentów :) ja tez już mam pomysły na święta, ojcu kupię elektroniczny radio budzik bo mu potrzebny. Tylko wszystko będę musiała przez allegro zamawiać bo raczej na zakupy się nie wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja teraz z innej beczki,wiecie moze czy picie duzych ilosci herbaty wplywa jakos negatywnie wplywa na staranka? bo cos w tym stylu w necie mi mignelo a ja strasznie duzo jej wciagam,bo na okraglo pic mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia31 fruuu leci-oddaje i dziekuje :) PaniMisiowa170 kupowac to fajna zabawa ale pakowac je to druga przyjemnosc :) lubie tez kartki robic - sama. bo zazwyczaj nie trafiam na zadne co by mi odpowiadaly. wole by kartka nawiazywala bezposrednio do osoby obdarowywanej :) robicie same jakies prezenty, kartki, ozdoby??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
stefcia pani misiowa- kupcie sobie albo w aptece, albo durex 2w1 zel do masagu i do intymnego. nie jest plemnikobojczy i nie jaks mietowy lub cos... jest naturalny.... jak dla mnie jest zajebisty :) no i efekty sa!!! :) mojego az odgonic nie moge :) budzi mnie w srodku nocy i mu sie bzykac chce heheheh.... sorry, ze tak mowie, ale mnie to az smieszy, ze tak lubi, a ja juz myslalam, ze cos nie tak ze mn... no w sumie bylo, ale juz jest ok :)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobilam test jestem w ciazy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kreseczka jest strasznie bladziutka ale jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia31 co do herbaty- to pisalam, ze w ciazy jest gorsza od kawa, ale w tym prawdy to nie wiem. mi cos smiglo, ze sok pomaranczowy jest dobry na staranka - to moze mala alternatywa do herbaty??? slyszalam, ze kobieta ma wiezi emocjonalne z innymi urzadzeniami, ze tak powiem, kolorowymi urzadzeniami ;) no ale juz oddalam, po sprawie, dbaj o zapaniczke :) jak cos to wiem, do kogo zwrocic sie po ogien :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu nie wytrzymalam i zrobilam test gdy czekalam na wynik cale gardlo mi sie scisnelo ale i tak powtorze test w dniu spodziewanej miesiaczki dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×