Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Witam dziewczynki! Pani misiowa to byl super pomysl z ta zmiana,w koncu mozna normalnie pisac:) a stesknilam sie za wami jak nie wiem choc pisze tu dopiero od miesiaca,mam nadzieje ze niedlugo bede mogla dolaczyc do zaciazonych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny!!! bardzo sie ciesze, ze \"nasze\" forum wrocilo do narmalnosci, i bedziemy mogly swobodnie pisac :) Patinka26 - pytalam o Ciebie a okazalo sie, ze wszytsko okej - to przez szfankujace forum - tak wiec, ciesze sie ze wszytsko dobrze, oby tak dalej!!! EfQa co za wytrwala babka z Ciebie - walczylas o furum jak lwica o lwiatka!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olwad chyba siusior jest:D ja uwielbialam slodkosci,ale teraz w tej ciazy odechcialo mi sie,a teraz te smaki mi takie pozostaly po tej ciazy,to co uwielbialam nie lubie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny... fajnie, że jesteście... to jest chyba jedyny topik staraczek z taką dawką pozytywnych emocji i nadziei!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panimisiowa170 no i dla Ciebie 🌻 za pomysl i realizacje przeniesienia forum :) graminis cierpliwosci zycze no i pozytywnej nadziei! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a juz myslalam ze taka straszna jestem,no ja sie dzis nastresowalam bo dopiero co ze sadu wrocilam,normalnie nigdy wiecej u nikogo zadnego swiadkowania bo sie nerwowo mozna wykonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale tylko z doskoku bo dzis troche roboty mam . trzeba sie spakowac , posprzatac troszke a tu za oknem zaczyna slonko swiecic - a rano bylo tylko 4 stopnie .... a tak wogole to cos mnie brzusio od kilku dni troszke pobolewa - bardzo nisko , wzielam nospe i raczej nie za duza poprawa . wizyte mam w pon dopiero . no ale poki nic nie leci i maly rozrabia to pewnie jest dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie dziewczyny jakis sposob na wlosy majace niebywala sklonnosc do platania sie??? - wiem, ze nie do tematu, ale moze ktoras ma jakies sprawdzone sposoby domowe, badz jakas fajna odzywke/szampon do kupienia??? stefcia31 1...2...3... wdech -wydech i po nerwach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czokdi latwo ci mowic tylko ze u mnie to najbardziej stres wychodzi jak juz jest po fakcie,do tego znow sie zastanawiam czy w tym miesiacu dadza cos nasze staranka i tak w kolko cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd to macica sie do porodu przygotowuje ja tez tak mialam tylko ze u mnie sie w polowie ciazy zaczelo i polozna kazala mi no spe lykac,czokdi ja na platanie wlosow uzywam odzywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia---no to troche mnie usp[okoilas ufff. mnie dokladnie boli linia pozioma nad linia wloskow --- to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ta nospe to trzy razy dziennie możesz śmiało wziąć aż ci te skurcze przejdą. i oszczędzaj sie bo to może być od dźwigania i mogłaś sie przeforsować po prostu. Ja tak miewam... :o Czokdi ja lubie odzywki loreala, i w ogole szampony loreala bo mi się po nich nie plątały włosy. tylko one maja jedną wadę __ czasem za bardzo obciążają i włosy się przetłuszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia31 rozumiem i wiesz najlatwiej mowic tej osobie, ktora nie boryka sie z "problemem" tylko doradza, tak wiec latwo mi mowic :) owszem. no ale wiesz, ciagniecie problemu oraz ciagle zastanawianie sie nad czym czy to juz, na pewno nie wplyna na Twoje samopoczujcie dobrze. jak to moja babcia mawia "lepiej smiac sie jak plakac" :) wiec glowka do gory! moze zapalimy - bo szukam kolezanki z zapalniczka??? ;) no i cholercia, uzywam odzywki, ale na moje wlosy nic nie dziala...moze dlatego, ze sa dosc dlugie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa no to musze zainwestowac w cos lepszego, moze masz racje. odkad mieszkam za granica to nie mam mozliwosci uzywania kosmetykow avon. Dlatego uzywam zwyklych szamponow i lepszej odzywki, ale i tak guzik z tego. Pamietam, ze avon ma serum na zniszczone koncowki i to mi pomagalo. Znalazlam cos podobnego z nivea ale nie jest takie dobre .. bu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd pamietam kiedy w dzien dobry tvn byl temat co kupuje sie na chrzest. Byla mowa o jakis srebnych smoczkach, zestawach typu lyzeczka,widelczyk. tutaj znalazlam link http://www.abrakadabra.sklep.pl/?p0=1&p1=10&p=1#bottom ale ceny nie sa rewelacyjne (moze gdzies indziej sa tansze) ja sama mam do tego mieszane uczucia. nie przemawia to do mnie. mam tez taki pomysl - sa takie gliniane "pamietniki" w ktorych odbija sie dlon badz nozki malych dzieci, i tez myslalam o tym, ze jak moje dziecko sie urodzi to kupie dobre wino - i jak bedzie miec 18 to mu podaruje, a co z nim zrobi - to juz sprawa dziecka. tylko nie wiem czy to dobra idea na prezent do chrztu . stefcia31 mi pomagalo, jest serum zielone - to wlasnie o to mi chodzi. i wiem, ze jest tez pomaranczowe - ale tego nie mialam :) konsultantka, och szkoda, ze nie mieszkasz w De, bys miala nowa klijentke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak teraz bede zamawiac to sobie wezme skoro tak chwalicie,czokdi no niestety ale nic na to nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do prezentu to też ostatnio miałam ten problem... łyżeczki i smoczki super sprawa, świetnie wyglądają i super pamiątka ale niestety droooogie... wszędzie... u nas stanęło na kasiurce i albumiku małego dziecka (tego z serii pierwszy włos, pierwszy ząbek, pierwszy krok itd) ale te odlewy z gipsu też są bombowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie i tu zglupiec idzie . bo z jednej strony chcialabym zeby to byla pamiatka dla malego na lata a z drugiej strony zeby to bylo praktyczne i nie lezalo w kącie....hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze kasa - tylko ile sie daje -- no i pewnie rodzice by wydali na cos zupelnie innego :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×