Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

stefcia31 to z tym brzuchem - dobre! usmialam sie :) nie dawaj sie mezowi - kobitko! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde tiamat teraz to sie wkurzylam ze nie kupilam wszystkich numerow bo myslalam ze te plytki to co jakis czas tylko beda a teraz czytam w ulotce ze z kazdym numerem plytka jest i jak tu sie w leb nie walnac za glupote,a ktory nr teraz jest w sprzedarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha tym razem stronka moja,a wczoraj to chyba z 4 razy zaczynalam,zaraz lece do kiosku,moze jeszcze dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czokdi,czasem mam takie smieszne pomysly ale nie dam sie chlopu,z kuperkiem tak samo mi gada,a ja mu na to ze nie chce takiego jak on ma bo za plaski i jak bym siadala to gnaty by mi sie w skore wbily hi hi,tylko ze my tak w zartach glupio gadamy ale ile nieraz z tego smiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia i dobrze mu mówisz hahah faceci czasem myślą że są naj... mój za to ma fioła na punkcie swoich włosów, ma je do ramion i robi sobie kiteczkę ale broń Boże ich dotknąć bo jest zaraz tekst- "Uważaj bo mi fryzurę popsujesz" a przed wyjściem to ja muszę na niego czekać aż sobie te włosy uczesze jak chce...ech ci faceci!!!! Witaj Czokdi:) Masę solną ja robię na wyczucie: biorę sobie trochę mąki tyle samo soli, ważne aby sól była drobna, wlewam to tego wody ale właśnie na wyczucie i wyrabiam ciasto na koniec ok łyżki lub dwóch oleju aby nie pękało wymieszać i już jest. Ja robię z tego masę rzeczy np świeczniki, kwiatki do zdobienia prezentów, zwierzątka itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia teraz jest w sprzedaży 3nr. ale myślę że 2. też dostaniesz bo ja w moim kiosku widziałam jeszcze, po prostu będziesz musiała troszkę poszukać:) pani w kiosku mi powiedziała że dostaje te nr. we wtorki, tak więc wiem kiedy mam do niej przyjść, Ty też się zapytaj kiedy będzie następny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mam wlosy do ramion,a moj za mna lazi i wciaz powtarza "a sprobuj je tylko obciac"i zrozum tu faceta,zawsze mu mowie ze ma mnie kochac taka jaka jestem,to mowi ze przeciez kocha,a ja mu na to,no to czego marudzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki,dzieki tiamat,lece po te zakupy,jak wroce to na pewno zajrze,tiamat a ja cie mam na naszej klasie bo juz sie pogubilam? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah ja jak mam ochotę na zmianę w sobie to porostu mu mówię że jadę do fryzjera i koniec, a mam zaufanego fryzjera 50km od miejsca zamieszkania tak więc to jest cały dzień z głowy(heheh dosłownie) co prawda w Kaliszu też pewnie są świetni fryzjerzy ale ja wolę swojego zawsze do niego jadę i wiem że jak stamtąd wyjdę to będę dobrze wyglądać,zawsze służy dobrą radą i mogę sobie pogadać, niop i też płacę niewiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat jednak cie mam,oj ta skleroza! kurde prawie cale miasto obskoczylam za ta encyklopedia ale w koncu dostalam obydwa numery:)zaraz zerkne co jest na tych plytkach bo pierwsza byla super,masz ta pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 Kurcze ale zimni brrrrrrr u nas jest dopiero 8:38 rano a na zawnatrz na samochodach bialy szron i jak narazie 0 stopni, kurcze.... Pasowaloby jakies sniadanko zjesc i kawke wypic , a pozniej czeka mnie do mycia podloga w kuchni bo skonczylismy malowac wczoraj:D:D:D:D:D:D:D pranie sie juz pierze , jeszcze mi zostaly 2 pralki i bedzie good:):):) Smerfetko poglaszcz blizniaki odemnie:) duze buziaki dla Ciebie kochana i uwazaj na siebie slonko:) Kakusia widze na NK jaki Twoj skarb sliczniutki i slodziutki👄 dla Ciebie i dla synka od cioci:) Misiaczku a Ty gdzie???? 👄 dla wszystkich- ide po kawke i bede spowrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamat86 dzieki za przepis - ja zawsze wklepuje w googel \"masa solna\" i mam wrazenie ze za kazdym razem robie inny przepis (inne proporcje etc.). Przepis, z ktorgo korzystasz nie jest zbyt innowacyjny, ale mimo wszytsko dziekuje za fatyge :) poza tym zazdroszcze, ze mozecie kupowac sobie czasopisma o ciazy... jak bylam ostatni raz w Polsce to nakupowalam sie tego, ale juz wszytsko przeczytane. Moze poprosze Mame by mi cos wyslala :) chcialabym zobaczyc to, co tam polecacie. Cichutko tu dzisiaj. ja juz mam weekend, posprzatane, wyprasowane wiec moge napic sie cieplutkiej herbatki bo strasznie zimno, brrr Dla wszytskich 🌻 i duzooo usmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja niedawno z pracy;) jkescze jutro gdzies do 14 i weekend:D Myszko 👄 teraz naza kolj słyzysz??:P Sara76 czas i pora :P na na hehehe 👄 dorotko 👄\\ Smerfeciu 👄 oj bedzie co robic napewno:) Kakuia22 :) to uper ze u was oki a malch rosnie teraz dopiero zacznie rozrabiac:P TIAMANT 👄 TRZYMAM KCIUKI:) Anika uda sie zobaczysz:) jolanta no niedlugo Martynka i jeszce malenstwo bedzie do kapania heeh:) zoabaczyz:) anczka227 👄 wpadla jak burza a teraz milczy nnnnooooo:P odezwij sie:) EwQus odpoczywac oj juz niedlugo:) niech maluszek siedzi obie u mamy w brzuszku;P pewnie kopie z hohoho u mnie niedlugo ternin za tydzien termin@ mam cicha nadzieje ze zabladzi heheheh na 9 msc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:)👄 Stefcia cieszę się że udało Ci się znaleść oba numerki:) ja też mam ten pierwszy widziałam już wszystkie z pewnością się kiedyś przydadzą:D Czokdi wiem że ten mój przepis jest b. prosty, ale to w końcu masa solna a nie jakieś ciasto:) ja się nie szczypię z takimi rzeczami:) zawsze tak robiłam w masa była dobra;):D życzę Ci miłego lepienia;) Witaj Myszko:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku wiem ze nasza kolej teraz:):) dzis dostalam kartke od ginekologa aby umowic sie na wizyte kontrolna wiec juz sie nie wywine heheheh, po @ umawiam sie wiec na wizyte i wyloze mu kawe na lawe , niech posprawdza moje podwozie heheheh:):):):) Aneczko wlasnie gdzie jestes???? odezwalas sie na chwilke i co dalej???? meldowac sie mi tu po kolei.....ja jestem w trakcie sprzatania i jeszcze musze wyprasowac coby jutro miec off:) Zagladne jeszcze pozniej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Dziewczynki ja bee zaglądać tak w przelocie bo muszę jeszcze na małe zakupy do sklepiku wyskoczyć i jeszcze czeka mnie mycie jednego okna:( nie lubię tego robić kurcze na 10 piętrze zachciało mi się mieszkać no!!!:( będę za 15 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki juz z pracy?Myszka ja tez musze sie wybrac do gina nie dlugo,bo bromek mi sie konczy,a nie wiem czy mam dalej go brac,czy jakies badanie czy spadla prolaktyna..zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ na poczatek tabelka :) STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................20.... .............27.10.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................38 .................02.11.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................1..... ..............04.11.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ................03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............35........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............38........... . ..............11.11.08 becia_gask..............26.............. 34... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............28 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21......... .................13.02.0 Monia671Kraków......27...............12......... .................01.05.09 alutek29.................29....................????..... .....................??? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 wybaczcie ze malo sie udzielam nie mam na nic ochoty nie sprzatam nie gotuje i wogole czuje sie paskudnie brzuch od 3 dni non stop twardy i boli jak cho.... wczoraj caly dzien mnie ciaglo na wymioty,na szczescie dzis juz nie. Rano odszedl chyba znow czop ogromna ilosc galarety ale bez krwi wiec nie wiem czy juz blisko czy sie rozsypuje powoli. trzymam za was kciuki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Patinko:) ja to się nie znam ale na Twoim miejscu gdybym zobaczyła że czpo się odkleił- już pojechałbym do szpitala:)ale fajnie za niedługo będziesz tulić swoją dzidzię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzisiaj padnięta... wyszłam z pracy ledwo żywa i nie wiem co mnie pokusiło, żeby iść sobie zrobić zdjęcie dyplomowe no i wyszło mi z cieniami pod oczami, ale mają wyretuszować. Coś czuję, że nie będzie mi się podobać i odwiedzę innego fotografa. A poza tym to w końcu mam wolny weekend hura,hura,hura. No, ale komponuję już od dwóch dni nieszczęsną pracę na zaliczenie i końca nie widać, a do napisania mam jeszcze 3 inne. Dobra już Was nie zanudzam pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko trzymaj się ciepło i bądź dzielna, bo może to już niedługo. Rozumiem, że ekwipunek do szpitala już spakowany a mąż zna drogę i nie pojedzie w przeciwnym kierunku jak przyjdzie co do czego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek wiem ze z krwi,tylko jestem ciekawa czy po pierwszym opakowaniu ona juz moze spasc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×