Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

czesc dziewczyny dzis sobota i tyle syronek myslalam ze pusciutko bylo ale stefcia i tiatat daja czadu :):):) pozdrowionka pani misiowa ja gotuje pomodoroweczke ale odzywac sie teraz prosze 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny🌻 Ja ide po sniadanko i kawke, bede oczywiscie zagladac...kurcze zjadlabym jakiegos placka- wczoraj maz mi kupil serniczek na zimno, a na przyszly weekend chcialabym cos upiec, macie jakies przepisy na dobre ciasto?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny👄 kurcze zrobiłam sobie ciepłą kąpiel i mi się tak jakoś dziwnie zrobiło, czuję się jakbym ważył pół tony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie ide do wanny, maz zabral mala na spacer wiec ja bede leniuchowac wyobrazie sobie że moj maz wrocil pol godziny temu i dostalam od niego prezent na imieniny chociaz mam za pare dni dostalam: srebrna literke z moim imieniem i lańcuszek ( złota nie lubie), kurtke zimową taka jasną Reportera i sweterek w moje ulubione paski ((biały w czarne paski), juz tak dawno nie zrobil mi niespodzianki dlatego bylam w takim szoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Pani Misiowa to sobie mąż zadał trudu sporo - widać mu na tobie bardzo zależy :) i może trochę mu głupio o te ostatnie sprzeczki. Ja ugotowałam zupę fasolową z dużej fasoli piękny Jaś, na boczku wędzonym i z cebulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co wy poraboiacie ze znaku zycia nie dajecie:):):0 patinko ewciu smerfciu monia jak tam nasze fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik mąż też sie naje :D ale dużo majeranku dodałam więc nie będzie tak źle... Ale taka fasolka dobrze dzidzi zrobi bo to białko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) ja tak na moment niedawno weszlam pierw zakupy pozniej do dziadkow zby focha nie strzelili ze nie odwiedzam:p i teraz biore sie za objado--kolacje tak na romantycznie hehe tylko my świece ..:P madzik 👄 TY tez malo piszesz;p EwQuś az slinka cieknie;p paniMiiowa no taki maz skarb :0 👄 Tiamant i stefcia 👄 a noz razem wam sie uda??:) olawd 👄 Smerfikowa rodzinka 👄 Patinka26 👄 mam nadzieje ze u Ciebie oki:) aneczka227 👄 a Ty gdzie??? nic uciekam pozniej wdepne..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! jesli do tej pory sie nie udalo to w tym miesiacu juz sie nie uda,a jeszcze pare dni moglibysmy sie poprzytulac,a ze od wczoraj wojna to pomarzyc dobra rzecz,zeby nie musiec ze mna siedziec to sobie na rybki poszedl i wroci kolo polnocy tak ze przypuszczam ze wpisze w starajacych 6 cykl albo jak tak dalej pojdzie to juz zadnego cyklu nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie, co u Was:) EfQa jak się robi taką zupkę bo u mnie w domu nigdy nie robili a smaku mi narobiłaś;)👄 Madzik👄 Misiaczki👄 fajnie by było gdyby się udało;) Stefcia👄 ale mamy na siebi szczęście coś ostatnio heheh zawsze razem- zobaczysz uda się ja Ci to mówię :D;):P właśnie wróciłam z miasta, zmachana jak pies, kurcze co za dzień nic mi się nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bym chciala,sama nie wieze ze to pisze ale po ostatnich dniach nie wiem czy to by bylo dobre,ale nawet jak nici z naszego zwiazku a sie udalo to dam sobie rade sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam uśmieszki :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia dasz rede nie zamartwiaj sie tym 😘 misiaczki a bo caly tydzien dzielnie do szkoly chodzilam a dzis cale mieszkanko posprzatalam :):):) tiamat ja tez ci przesylam usmieszki :):):):):):):):):) i wam tez dziewczyny:):):):):):):):):) na fluitki zaczekajcie jak zobacze 2 kreseczki na tescie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki tiamat,ty ostatnimi dniami jestes jak siostra ktorej nie mam,no nie moge tego przezyc ze wolal wyjsc niz ze mna zostac,moze nie kocha mnie tak bardzo jak myslalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Stefcia faceci tak mają jak jest problem wolą wyjść, trzasnąć drzwiami, niestety tak nas natura stworzyła że że z obu płci to kobiety mają większy rozum- im jestem starsza tym bardziej się tej złotej myśli trzymam, mój też w takich sytuacjach wychodzi na długi spacer a ja sobie myślę po co dlaczego itd. ale wiesz lepiej o tym zapomnieć na chwilę, posłuchaj muzyki, zrób sobie SPA w domku, a i jeśli chcesz skończyć tą wojnę to możesz mu zrobić niespodziankę- wszędzie możesz podrzucić mu karteczki z wyznaniem ja tak robię- i zawsze wychodzę na swoimL:D, ale tych karteczek musi być mnóstwo i muszą być wszędzie tam gdzie zagląda- czasem minie tydzień zanim wszystkie znajdzie ale to fajne;) P.S. ja też nie mam siostry;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefciu ja wiem co czujesz mi tez jest ciezko teraz dawida zawolac na przytulanki la edamy rade musimy spojzec na to innym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×