Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

EfQa gratuluje corci ktora miala byc synusiem,niech sie zdrowo chowa,kurcze jak to zycie plata figle nam czasami no,chcialabym wskoczyc na twoje miejsce ale chyba jeszcze nie moja pora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, no to teraz kolej na mnie i Patinke, cos czuje ze urodzimy w jednym czasie ;) Poprawiam tabeleczke ;) STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................21.... .............24.11.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................39... ..............06.12.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................2..... ..............01.12.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ...............03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............36........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27...............15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................6,5......... ..............25-06-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa.................córeczka...........Emilka.......... .. .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonia
a umnie test sie nie przydał dostałam @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonia
chyba musze sie wyluzować i nie mysleć tak duzo o dzidziusiu ale jak tu nie myslec skoro pragnienie takie duże ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia 22 🌻 w przyszlym tygodniu wybiore sie do ginekologa. poprosze o zrobienie wszystkich badan. mezowi kupilam Salfazin. Lyka tez witamine C. Ewcik_1 zycze Ci powodzenia, Twoja cierpliwosc zostanie nagrodzona 🌻 alutek29 pewnie bardzo sie cieszysz, ze jestes w ciazy!!! musi to byc cudowne uczucie:) dbaj o siebie i malenstwo! wszytskiego dobrego :) 🌻 (umknela mi tylko wiadomosc - po jakim okresie staran zaszlas w ciaze?) EfQa ciesze sie, ze jestescie zdrowe Ty i Twoja Coreczka. Teraz Mala bedzie oczekiwac obecnosci mamy 24h na dobe, no ale czego nie robi sie dla ukochanej Istoty. Zycze powodzenia i energiii jak po najlepszym napoju energetycznym ;) 🌻 graminis 🌻 dwie kreski - czy to dobre nowiny? :) skonia 🌻 masz racje nie da sie calkowicie nie myslec, skoro dziecko ma byc, ja to nazywa sie \"planowane\". no ale coz, w tym wszytskim trzeba nauczyc sie mega wielkiej cierpliwosci, ponoszenia kleski i sily do ponownej walki, i usmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonia
dzieki dziewczyny za pocieszenie jak czytam wasze wypowiedzi to widze w Was ogromna siłe i to mi sie ona udziela bede walczyć aż wygram Przegrałam bitwe ale wojne wygram he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................21.... .............24.11.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................39... ..............06.12.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................2..... ..............01.12.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ...............03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............36........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............29........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27...............15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................6,5......... ..............25-06-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 EfQa.................córeczka...........Emilka.......... .. .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka !!!! ja jak zwykle przelotem u rodzicow wiec korzystam z netu :-D u mnie wszystko ok , maly szaleje i budzi mnie codziennie rano o 7ej seria kopniaczkow :-P w niedziele czeka mnie ciezki dzien bo o 3ej w nocy wyjezdzamy do lublina po nasza sunie i pewnie wrocimy dopiero bardzo poznym wieczorem ... ale za to sie ciesze bo odbieramy ja w moje urodziny wiec mam siwetny prezent :-D to jej swieze zdj : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c3034f16093a84d0.html buziaczki dla wszystkich !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Graminis czy to oznacza ze robilas test i masz II krechy???? Odpowiadaj mi tu zaraz bo ja ide do pracy i chce wiedziec..... A u mnie chyba nici z ciazy bo zauwazylam na papierze brazowy sluz, wiec pewnie @ sie zaczyna....zobaczymy co bedzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ewqa ze dzidzus zdrowy i zycze wam powodzenia w staraniach.. :) mnie powodzenie opuscilo poniewaz nie widac dzidzusia na usg...i lekarz mnie straszy... mam dosc. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis serdecznie gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻 Widzisz, a lapalas takie doly ze niby Ci sie nie udalo, superrrrrrrrrr....czyli zlapalas brzuszek EfQi i sie nie zmarnowal.....ciesze sie bardzo kochana:) Dziewczyny ja lece do pracy, zajrze jak wroce....milego dnia i do uslyszonka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedstawiam Wam kochane fotkę mojego teściku w stopce :-) to jest teścik z fluidkami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis ogromne gratulacje👄 ja biegne obiadek gotowac pada deszcz i tylko spac efqa super ze wszystko ok a ja nawet nie wiem kiedy mamdostac@ tak zluzowalam:-) ale od stycznia wracam na pole walki milego dnia pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie @ miała przyjść wczoraj lub dziś... chciałam czekać z testem do końca tygodnia ale nie wytrzymałam. zrobiłam dziś i to w środku dnia pracy ;-) czyli nie z "porannego" :-) i są dwie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Graminis GRATULACJE!!!!!!!!!!! choc musze przyznac ze troszke ci zazdroszcze ale wierze ze moja kolej tez w koncu nadejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia przesyłam fluidki i proszę o fluidki zwrotne, żeby fasolka ładnie i zdrowo rosła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki graminis za fluidki mam nadzieje ze pomoga i odsylam je w nienaruszonym stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×