Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................21.... .............24.11.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................39... ..............06.12.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................1..... ..............04.11.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ................03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............36........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 34... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21......... .................13.02.0 Monia671Kraków......27...............15......... .................01.05.09 alutek29.................29....................????..... .....................??? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..............corka...............Emilka............ ...........???? Ciągle mam 25 tydzień, więc zmieniam na 29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się..🌻 Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................1...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................5.................. 06.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................21.... .............24.11.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................39... ..............06.12.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................1..... ..............04.11.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ................03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............36........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 34... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21......... .................13.02.0 Monia671Kraków......27...............15......... .................01.05.09 alutek29.................29....................????..... .....................??? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..............corka...............Emilka............ ...........???? Smerfeciu wybacz nie spojrzalam skopiowalam po prostu ostatnia tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki jak ja mam ci dziekowac duzo mi pomoglas dziekuje 🌻 🌻 szkoda ze ci nie moge przeslac jakies piwko albo szkoda ze nie czaruje to bym ci wyczarowala fasolke w brzuszku dziekuje 😘tyle sie opisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki chyba i ja skorzystam z tych ziolek dzieki twojej stronce bede wiedziala co i jak:):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ciesze sie ze cos sie przydalo:) pifko eee lepiej nie alkohol nie jest dobry hahaah aloe xhodzi otatnio za mna lampka wina haahha :) ciekawe jak nasza Ewquska i Emilka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ja sobie kupie i zaczne pic moze cos pomoze a natura zawsze lepiej niz tabletki.watroba tylko jedna jest hem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki moje piwko odrazu by ci dalo fasolke:):):) gorzej rano jakbys kaca miala heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide zrobie myju i lece spac bo jutro do szkoly 😘 misiaczki jestem twoja dluzniczka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik 👄 ok zajdziesz w ciaze i bedziemy kwita;) 👄:) milego dnia dziewczyny ja znikam na zakupy a pozniej z moim do detysty ząbek mu daje popalic..:( sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewcznyny! Jak po weekendzie? u mnie pojawila sie @. bolalo strasznie, malo nie mdlalam, ale dzis o wiele lepiej sie czuje. zastanawiam sie czy isc do gin? mialam przyjsc w tym msc jak @ nie pojawi sie. teraz tak mysle, ze chcialabym zrobic badania hormonalne. nie wiem tylko jak jej to zasugerowac - wiem, ze na pewno bada sie poziom prolaktyny -i co jeszce??? jak ktoras z Was ma wieksze doswiadczenie w tym to prosze o wskazowki. Myszka 24 kawaleczek karpatki zostal wyslany do Ciebie -smakowal? :) Chcialam Ci pogratulowac postawy dotyczacej humoru po tym jak kolejna @ przyjdzie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie no niezle piszecie nie mam kiedy nawet nadrobic mialam 10 stron doczytac a teraz narobilo sie 30 :P EfQa WIELKIE GRATULACJE sper ze masz juz niunie przy sobie niczym sie nie martw lada moment bedziesz w domku najwazniejsze ze wszystko szczesliwie zobaczysz teraz ile radosci bedzie kazdego dnia i to z kazdym dniem wiecej :) Czokdi idz do lekarza i powiedz ze sie dlugo starasz i chcesz zrobic badania hormonalne i on ci powienien wypisac wszystkie m.in. prolaktyne progesteron hormony tarczycy testosteon itp. a przepraszazm ze pytam (moze pisalas ale jestem troszke do tylu z czytaniem) a maz robil badania bo powinno sie zaczac od przebadania meza tak powinno sie zaczynac diagnostyke U mnie po staremu niunio rosne gada swoje aguuu juz lapie grzechotke powoli ichyba mu zabki ida bo strasznie sie slini i pcha wszystko do buzi :) Misiaczki Myszko Smerfetko Patinko Saro PaniMisiowa 👄 Pozdrawiam wszystkie i jeszcze napisze pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! A mnie od wczoraj tak męczy biegunka, że padam, taka jestem zmęczona, nocą wstawałam co godzinkę... Najgorszy ten ból brzucha:-( Lekarz mi kazał wziąć Smectę, ale już 5 torebka i nic nie pomaga, oby znowu się mi coś nie porobiło:-( TAk więc rano pojechałam do pracy,a za godzinę wracałam, jeszcze takie korki były, więc możecie sobie wyobrazić, co przeżywałam kiedy mnie się chciało do kibelka... Szczęscie. ze w swoim aucie byłam, a nie w autobusie... misiaczki👄 Patinko-wiem, że Ci ciężko, ale już niedługo przytulisz Oliwkę, tyle czekania, nie pójdzie na marne👄 EfQa- trzymaj się, szpitale są okropne, ale wytrzymasz, w końcu masz już małą przy sobie👄 Kakusia🌻 Madzik🌻 Tiamat🌻 Stefcia🌻 Czokdi🌻 Nikolka🌻 Myszka👄 Pani Misiowa👄 Smerfetka🌻 Jolanta🌻 Kalpek{kwiat]- a Ty gdzie sie podziewasz? jak samopoczucie? Becia-a jak u Ciebie?👄 Olawd🌻 Alutek- czy wszyscy już wiedzą?🌻 Graminis- a Ty gdzie? I dla niewymienionych🌻🌻🌻 Teraz leżę i wypoczywam, oby już przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonia
Cześc dziewczyny jestem tutaj pierwszy raz:) staramy sie z męzem o dziecku już od paru miesięcy i ciągle nic ja choruje na PCOS lekarz narazie kazał mi testowac sie owulacyjnymi no to zaczełam wg nich owulacje miałam w 18 dc było przytulanko przez 3 no może 4 dni @ powinnam dostać 29.10 ale nie ma bolał mnie ostatnio brzuch i kręgosłup więc pomyślałam że to może owulacja uzyłam testu a on znowu pozytywny i tak jest do dzisiaj sama już nie wiem co myśleć może te testy przy tej chorobie wychodzą zawsze pozytywne co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonia
a dodam jeszcze ze ostatnią @ miałam 24.09 a cykle mam mniej wiecej co 36 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie serduszka 😘 dziekuje za troske :) madzik powodzenia w rosyjskim a dla misiaczki wielkie 😘 napisala sie dziewczyna :) ja mialam 3 lata rosyjki a nawet alfabetu nie pamietam zaluje bo teraz chcialabym rozumiec. skonia a cczy wiesz o tym ze jesli robi sie testy owulacyjne w dniu spodziewanej @ albo po i wychodza pozytywne to moze oznaczacc ciaze wejz kup ciazowy i zrob bo cos mi sie zdaje ze masz fasolke w brzuszku. Efqa czekam na twoje wiesci ,ale ci zazdroszcze oczywiscie pozytywnie ja juz tez cche byc po wszsytkim ale czekam wytrwale :) Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonia
tez kiedys czytałam że owulacyjne mogą pokazać ciąże ale kurcze jak sobie pomyśle, że znowu ciążowy pokaże 1 kreche to nie mam ochoty go robić tak bardzo nie lubie tego widoku ale może faktycznie no nic poczekam do piatku jak nie dostanę @ to zrobie test pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia super ze sie odezwalas widze ze twoj skarbek rosnie jak na drozdzach i zabki bedzie mial niebawem jejku ale ten czas leci faktycznie :) Monia biedaczku kuruj sie nienawidze biegunki i zaparc tez sama nie wiem co lepsze chyba zadne z nich . Kuruj sie wypij sobie mietke powinna pomoc i kostke deserowej czekolady gorzkiej najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pani Patinki
Nie chce sie wtrącać,ale przy saczączych sie wodach nalezy podawac antybiotyk (dożylnie) w celu ochrony przez zakażeniem. Wiem,ze tam gdzie Pani przebywa byc moze sa inne "normy", ale narażanie Pani i Pani dziecka, to głupota. Pozdrawiam, połóżna z 10-letnim stażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonia
dzieki Patnka26 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! jakos tu pusto beze mnie i bez mojej siostrzyczki:( bylam dzis u gina i wszystko jest ok,mam niewielka nadzerke ale powiedzial ze nie trzeba jej leczyc farmakologicznie,mimo tego ze nasciemnialam ze staramy sie o dzidzie od ponad roku to nie zlecil zadnych badan tylko kazal mierzyc tempke przez 3 miesiace,zeby sprawdzic czy z owulka wszystko ok.Troche mnie wkurzyl bo powiedzial ze dopiero jak do 2 lat sie nie uda to wezmiemy sie za konkretne badania,no i zasluzenie opieprz dostalam za fajki bo to tez moze byc przeszkoda ale jak rzucic to cholerstwo jak sie czlowiek przyzwyczail?tak ze uspokoilam sie ze nic zlego sie ze mna nie dzieje,poczekam na @ i biore sie dalej do roboty i bede robic tak dlugo az zrobie!!!!!!!!!!!no to sie rozwinelam jak papier toaletowy:) buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Skonia! Ja na Twoim miejscu już miałabym test w ręku! Jesteś po terminie @ więc po co czekać? Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche tylko zazdrosna bylam jak widzialam te wszystki kobiety w ciazy ale mam nadzieje ze ja sie w koncu tez doczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj stefcia! Palenie, to rzeczywiście paskudny nawyk! Ja rzuciłam 7 lat temu i jak sobie pomyślę, że miałabym truć dziecko.... okropnośc. Zyczę wytrwałości! A swoją drogą, mam wrażenie, że ten gin Cię zbył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×