Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Witajcie kochane, jestem chora, mam taki kaszel,ze nie wyrabiam, mam brac syropki.Prawie całe dnie spędzam w łózku, ciężko mi już z wszystkim, ograniczam się do robienia obiadu i zmywania, a w sobotę sprzątanko i pranko. Nie chce mi się ubierać, wychodzić z domu , nie mam sił, nawet do kompa ciężko mi usiąść.Czuję,że opadły mi skrzydełka, ale co się dziwić to już prawie 30 tydzień.Z ważniejszych rzeczy jeszcze został mi wózek do kupienia, a jakieś drobiazgi to przy okazji jak pojadę do lekarza, czy po porodzie, nie mam już sił, ale może znów wróca za jakiś czas. Widzę,że duzo chętnych na bliźniaki, więc podsyłam fluidki. Wyslijcie mi któraś prosze Emilki zdjecie. Będę kukać, jak tylko będę miała siły. ########################################################################################################################################################################################################################################Buziaki dla was, dziękuję za pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek, Graminis i Gosiaak gratulacje, super wieści. Jestem ciekawa, która złapie mój brzuszek podwójny, albo choć 2 niech złapia po jednym dzidziusiu. U mnie tez tak szybko ta ciąża leci,że hoho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej smerfetko głowa do góry już z górki a z chorąbą musisz powalczyc i przejdzie buzka dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaak88
Czyli pozytywny test daje duzą wiarygodność? Jejku nadal nie mogę uwierzyc, starałam się o dzidziusia 5 miesiecy i w końcu sie udało. Będe wiedziec dokładnie 13listopada:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane Jeszcze nie rodze w nocy mialam znow ponad 2 godzinki skurcze dosc bolesne potem znow przeszly kupilam dzis olejek rycynowy sok pomaranczowy ale boje sie to otworzyc bo podobno bardzo niedobre.. Efqa dzieki za foteczki twoja mala jest przesliczna 😘 dla was gosia Gratuluje serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jolanta pozdrawiam. No z górki, ale normalnie nie myślałam,ze będę taka obojętna, ze na nic nie mam ochoty, nawet sprzatać, a kiedyś bym nie przezyła jak widziałam bałagan, ale teraz małe najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaak88
Nikt mi nie odpowiedział co z tą wiarygodnośćią, no ale wierze że jestem. Jejku wspaniałe uczucie. Dziękuje za gratulacje i reszcie życze powodzenia. Po 13 listopada na pewno napiszę co wynikło na wizycie. Ale jestem pewna ze jest dobrze. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
Gosiaak gratuluję 👄 Dziewczywny bola mnie jajniki, że szok. Mam nadzeiję, że jutro lekarz powie, że to bóle owulacyjne. chociaż co miesiąc mnie tak bola i niestety nie są to bóle owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
Nie wytrzymałam i właśnie zrobiłam test. Niestety wyszedł bardzo niewyraźny ale raczej ze wskazaniem na brak owulacji, a dzisiaj jest 12 dzień cyklu więc powinna być aaaaaaaaaaaa ok czekam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaak88
Trzymam kciuki nikolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzi ęki Gosiaak uciekam spać, jutro troch e się wyjaśni mam nadzieję buziaki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko 👄 złapałam troszke tych fluidkow..a nóż ..:) ja dzis na noc do pracy... Gosiak88 uwierz uwierz:) nikolka 25 witaj jak samopoczucie?? alutek 29 a TY gdzie??:) madzik 👄 SARA Panie Misiowe 👄 EwQus i mala 👄 🌻 Myszka 24 👄 Patinka2 6 napewno bedzie wszystko ok;) Kakusia22 👄 olawd 👄 🌻 🌻 🌻 MIŁEGO DNIA Kochane 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja dzis nie w szkole wczoraj mialam pozegnanie brata do 3 siedzielismy wlasnie teraz jedzie na pociag do wojska :(:(:(:( przyjechal do mnie a ja tak nie lubie sie z kims zegnac bo zaraz placze ja za bardzo wraz;iwa jestem :(:(:(:( bardzo sie martwie o niego bo nie wiem czy sobie poradzi ma przesiadke w warszawie a potem juz prosto do koszalina 11 godzin pociagiem mam nadzieje ze dotrze caly i zdrowy do wojska i bedzie grzecznym plutonowym :):):):) efcia twoja corcia no normalnie sam miodzio zebym ja takiego szczescia sie doczekala wczoraj dotykalam brzuch szwagierki i czulam jak taka dzidzia kopie 😘 efcia gdybys wiedziala jak ci zazdroszcze 🌻dziekiuje za zdjecie bardzo na nie czekalam monia a co tam u ciebie lepiej juz? jak sie nic nie poprawi to biegnij do lekarza 😘 misiaczki bedzie dobrze nie mow hop moze akurat na gwiazdke bedziesz miala mala niespodzianke:):) 😘 sarciu za ciebie tez trzymam kciuki 😘 gosiaak wielkie gratulacje coraz to lepsze wiesci 😘 smerfciu mam nadzieje ze dzis poczujesz sie lepiej :):):) a jak bys mi podrzucila twoj brzunio to ja bym sie wcale nie obrazila 😘 patinko kiedy ta mala pociecha cie opusci juz dzidzia mogla by byc bo czekam na foteczki:):) bardzo sie o ciebie martwie mam nadzieje ze szybko to zleci i zanim sie obejzysz fasolka bedzie przy tobie a ty nawet nie bedziesz pamietac co przezylas 😘 nikolka trzymam mocno kciuki 😘 pani misiowa pozdrowionka dla patrysi i jak bys miala czas to podeslalabys fotke malej bo jestem ciekawa czy juz troszke podrosla:):) 😘 😘 😘 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakusia22
czesc dziewczynki czy moglybyscie mi wyslac zdjecia Emilki prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki juz nie spia o tej porze?co to sie robi z samego rana? Smerfetko juz nie dlugo rozwiazanie,musisz sie trzymac kochana,juz sobie wyobrazam jak musi ci byc teraz ciezko,ale ja wiem ze dasz rade,odpoczywaj teraz bo pozniej przy dwojce nie bedzie czasu na to:) Smerfetko a masz konto na naszej klasie?bo ja cie nie mam:( madzik a Ty balowalas:) Ja mialam wczoraj miec przytulanko,ale mezus poszedl spac,bo wstaje o 2.30 w nocy ale dzisiaj mu nie przepuszcze,bo juz sa moje dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
Dzień dobry :) Ale mnie głowa boli od wczoraj, szok. Musze iść do apteki po tabletki przeciwbólowe. Później prysznic i do lekarza biegne po jakieś dobre wiadomości :) Madzik - własnie sobie wyobraziłam jakby to było gdyby mój brat musiał iść do wojska i trudno mi o tym mysleć, bardzo bym się bała o niego ale może dlatego, ze jest on młodszy ode mnie 12 lat i jeszcze napewno będzie dla mnie takim malutkim braciszkiem. Trzymam kciuki za Twojego brata, żeby dobrze służba szybko mu przeleciała - a może zechce zostać zawodowym żołnierzem Pani Misiowa - cudowne dziecko, śliczna laleczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka 25
Kalpek nie odpuszczaj mężowi :) Działaj do skutku :) Mojego to już skręca żeby się trochę poprzytulać, a ginekolog powiedział wprost, że do owulacji muszę zyć jak zakonnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................2...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 stefcia31 ....................31...................6.................. 06.12.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................18.. . . .. ........03.11.08 nikolka25.....................25..................21.... .............24.11.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................39... ..............06.12.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................51.... .............26.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..................3.... . ..............?????????? Tiamat86......................22..................2..... ..............01.12.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 graminis......................25...................3.... ...............03.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............36........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27...............15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................6,5......... ..............25-06-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa.................córeczka...........Emilka.......... .. .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny! A ja od wczoraj strasznie wymiotuję wszystkim, co zjem, słaba jestem i dziś nie poszłam do pracy:-) Okropne mdłości, dzwoniłam do mojego gin. kazał mi leżeć i wziąć czopki przeciwwymiotne, a już myślałam, że koniec z wymiotami :-( Brak sił, a tu obiad trzeba zrobić i coś sprzątnąć... Najchętniej poszłabym spać... Gosiaak- Gratulacje! Na pewno to ciąża! Graminis- zmień swe miejsce w tabelce! Pozdrowionka dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia postanowiłam ze zmianą miejsca w tabelce poczekać do wizyty u gina... tylko co z tą wizytą? iść już czy czekać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis- ja pierwszy raz poszłam 2 tygodnie po spodziewanej @ wtedy już stwierdził ciążę, a nawet ją zobaczył na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×