Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

no tez myslałam nad tym czy sie czasem nie pomylili w laboratorium ale nie wiem co o tym sądzic na innych forach piszą ze pozytywne testy raczej mówią o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasinta ja mialam tak ze na tescie 2 kreska byla jasniejsza i tez mowilam ze to ciaza potem zrobilam hch wyszlo 19 to tak jakbym byla w 1 tyg co sie nie zgadzalo potem pojechalam do lekarza i zrobilam 2 hcg i wyszlo 2 a potem 3 i nie dowiedzialam sie do konca czy byla fasolka czy nie ale w twoim przypadku cos sie nie zgadza bo test wskazuje ze jestes a hcg 1 to jest stanowczo za malo zeby wskazac ciaze moze powtorz jeszcze raz hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik255 to u ciebie okazało sie ze to jednak nie ciaza mimo pozytywnego testu z moczu?? to pewnie u mnie tez to nie jest ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym powtórzyła hcg,a ile ci się spóżnia @, bo jak juz doac dlugo to moze pędz do gina- na usg i wtedy moze sie wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara- dobranoc - powodzenia w "działaniu" weekendowym!! czekam na relacje jak poszlo!! ja niewiem czy w weekend zagladne, bo jutro po pracy szkola, w sobote szkola...a w niedziele jeszcze nie iwem co bede robic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saro dobranoc 😘 😘 🌻 u mnie okazalo sie ze to nie ciaza na poczatku lekarz mial watpliwosci ale na usg nic nie bylo widac macica byla czysta i wszystko sie zgadzalo a @ spozniala mi sie chyba 5 dni tylko mialam takie plamienia rozne,powtorz bete wtedy dowiesz sie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasinta a czujesz jakies objawy?cos jest nie tak 9 dni to duzo chyba ze chcesz miec bardzo dzidzie i masz zaburzenia miesiaczkowe jak to mi lekarz powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to tylko piersi mnie bola i nic więcej coprawda lecze sie na niedoczynnośc tarczycy ale wyniki mam b dobre i cały czas jestem na lekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasinta przede wszystkim sie nie martw jutro napewno lekarz ci zrobi bete i bedziesz wszystko wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałas rózne testy czy z tej samej firmy?? krechy były wyrazne?? czy takie ledwie widoczne?? zreszta jutro idziesz do gina to poowinno sie wszystko wyjasnic... jak masz problem z tarczyca,. to moze przez to spóznia ci sie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
róznych firm były testy i kreski były słabe z reszta jutro sie dowiem na czym stoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zmykam ewelka jestes daj mi kopniaka za wszystkie dziewczyny na jutrzejsza mature eheheh :):):):):) dobranoc [kiss ][kiss ]😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik- daje kopniaka z całych sił - takiego do n-tej potegi!!!! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ...........10.12.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . ............3.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2.................. 26.11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ...........26.11.2008 felicity78....................30...................2.... .............27.11.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............32........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................18......... .................01.05.09 alutek29.................29.................10......... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................6.......... ................17-07-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 Patinka26.............coreczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Witam! U mnie na razie bez zmian, jakos sie trzymam. Widzę ,że dyskusja sie rozkręciła! Witam nowe staraczki👄 Ale Becię to pasowałoby już przenieś do dolnej tabelki! Kasinta- mam nadzieję, że to z ta betą sie pomylili! Myszko- jak się czujesz- choroba odeszła? Sara- mam nadzieję, że niedługo ogłososisz dobre wieści! Madzik-połamania pióra, będzie dobrze! Patinko i EfQa- ucałujcie księżniczki od cioci👄 A jak sie miewa Smerfetka? Kamila i Graminis nas chyba opuściły, wraz z wiadomością o ciązy.. Olawd, Alutek- jak sie czujecie? Misiaczki🌻 Nikolka🌻 Niusiusia🌻 Kalpek🌻 Sylwia🌻 Ewelka🌻 Czokdi🌻 Akinom🌻 Felicity🌻 Pani Misiowa🌻 Czekam na dobre mikołajowe wieści! 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny, nie odzywałam się wczoraj bo już nie miałam siły. Niestety lekarz kazał mi przyjść za tydzień i póki co niczym się nie przejmować. Narazie nie może zrobić żadnych badań bo krwawienie zaciemnia obraz:-( więc idę za tydzień, co jak wyliczyłam będzie poczatkiem moich nowych dni płodnych. Muszę sie wziąść w garść bo inaczej ja i mój oszalejemy. Nie wiem co mi odbiło ale wczorajszy wieczór skończył się karczemną awanturą i aferą, bo nie chciał przynieść ogórków;-( chyab stres ze mnie wyłazi, a nagromadziło się tego wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę: STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ...........10.12.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . ............3.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2.................. 26.11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ...........26.11.2008 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............32........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................18......... .................01.05.09 alutek29.................29.................10......... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................6.......... ................17-07-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 Patinka26.............coreczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Madzik-połamania pióra i delikatnego kopniaka na szczęście! Buziaki dla: Myszka24 Misiaczki Nikolka Niusiusia Kalpek Sylwia Ewelka Czokdi Akinom Pani Misiowa i calej reszty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzisiejsza noc to był koszmar jestem przeziebiona i poszłam wczoraj spac ok 21 jak sie nie obudziłam z 50 razy bolała mnie głowa miałam tem. 37,8 i dwa razy wymiotowałam może dlatego ze wypiłam mleko z miodem i czoskiem to była straszna noc i rano jak by było mało kolejne wymioty chyba umre i jeszcze ide do pracy ratunku życze wam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę: 🌼 STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ..........10.12.08 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . .............03.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................26.11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ............26.11.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............32........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................18......... .................01.05.09 alutek29.................29.................10......... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................6.......... ................17-07-09 👄 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga Patinko postaraj sie ograniczyc nabial na tydzien dwa i zobaczyc czy cos sie zmieni. moj niunio mial podobnie ale przyczyna byly kosmetyki. mial uczulenie na oliwke postaraj sie zmienic oliwke ja np nie stosuje zadnej oliwki tylko natluszczam mu cialko parafina z apteki ona nie uczula. A do tego balneum do kapieli albo tez parafinke wlewam do widy Musisz po kolei odstawiac dany ksmetyk na jakis czas i zobaczyc po czym bedzie lepiej. Co do jedzenia to wszystko gotowane nic smazonego wszystko lekkostrawne, marchewka buraczki, zupy nie zaprawiane maka i smietana. nie jesc raczej kapusty kalafiora itp. ja mialam taka scisla diete bo niunio miak klopoty z brzuszkiem miewal zaparcia :) Pozdrawiam i mysle ze niedlugo wszystko sie unormuje Pozdrawiam was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzis cichutko jak nie wiem,ciekawe co u Myszki bo dawno sie nie odzywala,ciekawe czy przeszla grypa juz? Patinko jak coreczka? Efqa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pika76
Hej wszystkim, Jestem tu pierwszy raz. Od 2 lat staram sie o dziecko bez powodzenia. Moj maz ma juz dosyc wysluchiwania tego tematu, wiec przyszlam do Was :-) Na razie probujemy terapii naturalnej - akupunktura i dziwne chinskie ziolka, ale jak do stycznia nic to idziemy na clomid i inseminacje. Mam juz serdecznie dosyc czekania. Jak zapatrujecie sie na ewentualnosc adopcji, jezeli sie nie uda? Ja bym bardzo chciala, nawet majac wlasne dzieci ale moj facet jest kompletnie na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane🌻 Jestem juz jestem.....nie odzywalam sie bo we wtorek i w srode przyjechalam z pracy juz po 5 i bralam sie za pieczenie ciasta, bo wczoraj u nas bylo Swieto Dziekczynienia....i wlasnie wczoraj zas od rana robilam 2 surowki i o godz. 1 po poludniu pojechalismy do brata , bo oprocz indyka , moja chrzesnica miala 3 urodzinki....wiec swietowalismy i wrocilismy gdzies kolo 9 wieczorkiem , wykapac sie i spac....i tak nam zlecialy te 3 dni, a dzis moj maz niestety poszedl do pracy.....przeziebienie mi juz przeszlo, skonczylam brac antybiotyki i juz sie dobrze czuje......pije wlasnie kawke i objadam sie ciastami ktore wczoraj bratowka mi zapakowala.....juz nie moge tych ciast, objadlam sie jak niewiem... ide sie przebrac bo chodze jeszcze w pizamce, az wstyd.....hehehe 👄 dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×