Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej Sara- na pewno sie uda!! super że masz tak zaangażowanego gina!!widac facet niezle sie stara wiec na pewno będą efekty!! u mnie @ rozgoscila sie na dobre... wiec pare dni i znów do akcji;) mam nadzieje, że meżuś bedzie tym razem miał czas;) bo w ostatnim miesiącu cos kiepsko było;) Sara a jak wyglada badanie- na sprawdzenie czy plemniki \"tam\" jeszcze są - tzn czy zyją?? bardzo mnie to zaciekawiło- nie słyszałam o takim badaniu- ale ja jeszcze mało wiem...bo u mnie to dopiero poczatki działan;) madzik- jak ruski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki a z jakich Ty okolic jesteś, bo mam galopującą sklerozę i jakoś nie mogę skojarzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się ucieszyłam na mysl o refundowanym in vitro, bo juz rozglądałam się w cenach i jestem trochę przerazona Sara jak juz namierzłas tą aptekę z pregnylem to załatw sobie receptę na zapas i wykup po co się potem stresowac.TRZYMAM KCIUKI I PAMIĘTAJ MUSISZ ZPOMNIEĆ NA CZAS MIZIANIA O DZIECKU, PONOĆ PSYCHIKA TO NAWIEKSZA BARIERA Folik musicie dać odpoczac plemnikom one musza miec czas żeby dojrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelkaO to badanie nazywa się test PC i nie jest skomplikowane, ani bolesne tzn. lekarz pobiera próbkę z pochwy (coś takiego jak na zwykłą cytologię) i badają tą próbkę pod mikroskopem, na koniec dostaje sie wydruk, na którym widać czy plemniki są żywe czy padły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez ucieszyło refundowane invitro;) mam nadzieje ze mnie ta metoda potrzebna nie bedzie!! ale na pewno wielu parom pomoże!! super!! bo dotychczas ceny byly takie ze "przecietny" człowiek nie mógł sobie na to pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara- to rzeczywiscie badanie mało skomplikowane a wiele moze wyjasnic rozumiem ze chodzisz prywatnie do gina...bo "zwykły" raczej by sie nie pokusił na takie zaangażowanie;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek82
ja miałam taki test robiony z krwi na wynik czeka się ok 4 tygodni moim zdaniem warto jest zrobić te badanie , bo często przyczyną że nie możemy zajść w ciążę jest właśnie wrogość śłuzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dino34 wyobraź sobie, że ta apteka jest niedaleko od gabinetu doktorka, nie brałam więc żadnych dodatkowych recept. Mam wziąć 2 ampułki pregnylu w sobotę wieczorem, ale lekarka powiedziała, że to zastrzyki domięśniowe i powinna je wykonać siła fachowa, dała mi nawet skierowanie na iniekcję, ale gdzie ja wieczorem do tego w sobotę znajdę pielęgniarkę, ale tym na razie się nie martwię. A jak myślisz na pogotowiu zrobiliby mi taki zastrzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widze ze wy tez sluchaliscie wiadomosci o in witro oby nam sie nie przydalo::):):) ja mam teraz te matury to nie mysle o bejbe tak czesto jak wczesniej oczywiscie bo nie da sie o ntym nie myslec hehe za tydzien testuje:P:P;poby ta moja psychika i zolnierzyki spisaly sie i daly mi piekne swieta w w zyciu ich nie zapomne:):):) i ich w kacu npolubie bo nie lubie swiat nie wiem dlaczego alutek ale leci juz nie dlugo tak szybko zleci ze znow bede leciala po cwiartke na pepkowe heeh\":):) misiaczjki dobranoc 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze gdyby chcieli to by zrobili na pogotowiu zastrzyk... ale dla pewnosci zadzown sobie do nich i upewnij wczesniej a nie masz w okolicy jakiejs pielegniarki/położnej która by cie mogła "załatwic"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelkaO oczywiście, że chodzę prywatnie, bo na kasę chorych to chyba można zapomnieć, żeby się dostać do lekarza zajmującego się bezpłodnością. A co do refundacji in vitro to też jestem za, bo to całe leczenie tyle kosztuje, że niektóre pary odpadają w przedbiegach, bo ich na to nie stać. Ja w przeciągu ostatnich dwóch tygodni straciłam coś koło 650zł (bo teraz się wzięłam ostro do rzeczy, a jeżeli dojdzie inseminacja to jeszcze jakieś 400zł-przynajmniej rok temu tyle kosztowała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam szwagierkę, która jest lekarzem wiec w ostateczności się do niej zgłoszę, tylko nie chciałam jej dupy zawracać, bo ona ma urwanie głowy - praca i 3 dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki27
czy też tak macie wszystkie badania ok a ciąży nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara- no niestety, marzenia kosztuja!! oby nam sie wszystkim spełniły!!! narazie uciekam buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dino34 czy ja dobrze rozumiem, że Ty próbowałaś z pregnylem przez kilka cykli? I co pękają te wredne pęcherzyki czy nie? Ja myślałam, że po podaniu pregnylu będzie nam kazał przyjechać na inseminację (wydaje mi się, że szanse byłyby wtedy większe) ale widocznie ma inny plan. Modlę się, żeby w końcu się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki 27 no na to wyglada ze bejbe trzyma nas w niepewnosci hehhhe:):):):) chce chyba przyjsc w najbardziej nie spodziewanym momencie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki27 może trzeba się bardziej zagłębić w problem, ja na początku też niby wszystkie wyniki badań miałam w porządku, a jednak odkryłam, że nie jest tak do końca. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinni zrobić wszędzie gdzie mają gabinet zabiegowy pogotowie jak najbardziej lub szpital, tyle że jak się dopatrzą ze zlecenie jest z prywatnego gabinetu to sobie zażycza kaske, raz musiałam płacic we własnej przychodni bo na dyzuze była biurokratyczna piguła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara - spokojnie - nazwa \"zastrzyki domięśniowe\" tylko tak groźnie brzmi. Mi w trakcie programu IVF mąż zrobił 20 zastrzyków domięśniowych + 2 pregnyle i świetnie sobie poradził - sprawę z igłami Ci już opisałam - a poza tym dzielisz pośladek (rzecz jasna w myślach) na 4 części i wbijasz igłę w górną zewnętrzną część;) - tak żeby wlazła prawie cała - te 0,7mm są cienkie i w ogóle ich się nie czuje - serio;) A będziesz się czuła o niebo bardziej komfortowo jak zrobi to Twój mąż niż jakbyś musiała się gdzieś tam tłumaczyć na pogotowiu po co Ci to. Ostatecznie zastrzyk zrobią Ci w każdej przychodni - o ile rzeczywiście masz skierowanie - ale jeżeli skierowanie masz z prywatnego gabinetu to w 99% przypadków prawdopodobnie i tak będziesz musiała mimo wszystko zapłacić za ten zastrzyk (skierowanie jest tylko po to, żeby Cię nie odesłali i nie marudzili, że nie zrobią) - tak przynajmniej jest u nas w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara z tym pregnylem to jest tak ze ostatnio pojawił sie w ilosci 5 opakowan w co 10-tej aptece a w hurtowniach go nie ma wiec pewnie lada moment się skończy bezpowrotnie, a jak w niedzielę praca domowa zakończy sie sukcesem, znajdzie sie ktos na forum kto go od ciebie odkupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko a ja przemywałam spirytusem bo kazali i pępuszek odpadł po 14 dniach . nieźle co? moja tez miała taką drobniutką wysypkę ale to było od ssania piersi. Alergia na mleko niestety przyjmuje wiele różnych postaci. Sara bardzo się ciesze że zaczęłaś na poważnie działać. Jak wszystko dobrze pójdzie to kto wie może w tym miesiącu .... :) A co do zastrzyku to radzę poszukać prywatnie jakiej babeczki nawet za dobrą kawkę na pogotowiu powinna jakaś ci zrobić jak ładnie poprosisz. Ale to co opisała Voltare brzmi fajnie - ja bym sama zrobiła :p mojemu mężowi robili przy badaniu spermy test na żywotność plemników to wyszło tragicznie :) Dino i Ewelka zanim oni te in vitro wprowadzą to juz dawno będziecie miały spore maluchy!!! . A na temat częstotliwości współżycia i jakości plemników pojawiły się ostatnio nowe naukowe teorie że ponoć im częściej tym lepiej. ja sie obudziłam bo ucięłam sobie drzemkę żeby mieć dużo siły na cały wieczór bo moja mała zaraz się włączy i będzie online do 24 co najmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara ja pregnyl biorę juz 5 cykl . Najpierw CLO potem jak sa juz duże to pregnyl, a potem trzeci hormon pomagajacy w zagniezdzaniu zarodka.Dołożył mi do ginio w poprzednim cyklu ale chyba nie bardzo był co sie zagniezdzac, po drodze miałam jeszcze HSG, laparoskopię, no i tak sobie myslę ze moze to wina śluzu jak do końca roku się nie uda to wracam do mojej starej lekarki na inseminację a potem moze in vitro bo u mnie to juz latka leca z podwójna szybkoscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane wrocilam z zakupow mikolajkowo- gwiazdkowych i kupilam to http://www.allegro.pl/item485639488_interaktywny_kubus_puchatek_disney_mowi_spiewa.html i jeszcze to http://www.allegro.pl/item488740320_fisher_price_gasienica_gawedziarka_gratis_od_ss.html no i sie teraz bawie bo moje dziecko śpi ogolnie jestem zadowolona z zakupow aczkolwiek nie kupilam jeszcze prezentow dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny jezeli mozecie to pomóżcie zrobilam 3 testy ciazowe które wyszły pozytywnie a bhcg ujemna co o tym sądzicie moge byc w ciazy czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasinta tu sa dwie obcje albo jestes w ciazy i plod sie nie rozwija albo tezt ciazowy zawiodl a ile wyszlo ci hcg powtorz je jeszcze raz i wszytsrki sie wyjasni trzymam kciuki aby bylo wszytko ok pani misiowa sama bym chciala taki prezencik dostac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×