Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Myszko jak dobrze, że jesteś, bo już się zaczęłam o Ciebie martwić, tak długo się nie odzywałaś. Przesyłam 👄👄👄. Pika myślę, że dobrze by było gdybyście zaczęli robić sobie z mężem badania, im wcześniej poszukacie przyczyny braku ciąży, tym szybciej się doczekacie dzidziusia. Wiem sama po sobie, bo my zaczęliśmy latać do lekarza gdzieś po 1,5 roku bezowocnych starań i teraz żałuję, że od razu nie byliśmy konsekwentni i robiliśmy sobie przerwy i tak minęło 4 lata a my nadal potomka się nie doczekaliśmy. Mam nadzieję, że w końcu jesteśmy na dobrej drodze, bo ostatnie badania trochę wyjaśniły w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pika76 czyżbyś była w moim wieku? Bo ja już się starzeję - 32 lata mi stuknęło w tym roku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pika76 piszesz o inseminacji, a robiliście już jakieś badania? Bo może przyczyna jest całkiem błaha i inseminacja wcale nie jest Wam potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko tak byłam chora-dzisiaj jestem ostatni dzień na L-4, miałam zapalenie oskrzeli.Ale to nieważne, najważniejsze, że starania o dziecko idą pełną parą tzn. ostatnie 3 dni brałam puregon na stymulację pęcherzyków, jutro mam zastrzyk pregnylu na pęknięcie, w niedzielę \"robota\" a w poniedziałek doktorek oceni efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oceni efekty tzn. sprawdzi czy żołnierzyki przeżyły i zadecyduje co dalej, gdyby nie przeżyły to pewnie na inseminację będzie już za późno, bo to będzie 13 dzień cyklu, ale nie mam pewności co do jego planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro to super.....za niedlugo bedzie widac efekty zobaczysz ....bedziesz miala sliczny brzuszek - trzymam kciuki kochana:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko jestem pełna nadziei tym bardziej, że kalkulator dni płodnych pokazał, że najlepszy dzień na poczęcie dla mnie w tym cyklu to niedziela (a właśnie w niedzielę mamy nakaz współżycia od lekarza), oby nie było wielkiego rozczarowania, bo będę mieć bardzo smutne święta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicyty trzymaj sie biedulko i postaraj sie nie denerwować bo to jednak przeszkadza w staraniach. może w tym cyklu sie uda ... Kakusia i Patinka a smaruję Emilkę oliwką Linomag. jest bardzo dobra, i na pupę maść Linomag --- tego używają w szpitalu. A do kąpieli Balneum. Pika ja tez przez 2,5 roku nie mogłam zajść w ciąże i myślałam o adopcji nawet i powiem ci że z czasem udało mi sie przekonać mojego faceta, po jakimś czasie zaczął mięknąć choć na poczatku był na nie ... Oj Sara jestem dobrej myśli i ty tez bądź, nareszcie coś się u ciebie dzieje!!! kto wiem może już za miesiąc... :) Ugotowałam sobie ryż z jabłkiem - całkiem smaczny :) Emilka usrała się dziś po pachy. Nie wiem jak ona to zrobiła że udało jej się ta kupkę pięknie rozprowadzić po całym ciałku, nawet na ramionach miała __ zdolna dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76 👄 hej :))) trzymam kciuki za ciebie jak za kazda z osobna:) ja z pomorskiego okolice malborka:) Patinka 👄 Kakusia22 madzik :)) pewnie poszlo śpiewajaco:)) Myszka 👄 felicity 👄 u mnie @ sie rozkreca(oczywisciie) jedna krecha byla hmm jak zwykle..nie wiem co dalej...szulam dobrego gina i zobaczymy.. mam nadzieje ze na wiosne sie uda..:) dobra zmykam narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanto dbaj o siebie w ciązy z gorączką do pracy? W weekend proszę się połozyc pod ciepłą kołderkę i odpoczywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku kurde przykro mi ze i Tym razem sie nie udalo:(:(:(, pamietaj ze modle sie za Ciebie caly czas i trzymam mocno kciuki ...duza👄 dla Ciebie:) EfQa to masz naprawde zdolna corcie, niema co hehehe:D:D:D:D Madzik jak po egzaminie????? Ja dziewczynki na pierwsza ide do pracy , wiec pozniej mnie nie bedzie....ale jutro postaram sie do Was odezwac....a teraz piszcie kochane , bo cos cicho tu jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie uwierzycie co sie stalo. to tak egzamin mielismy na sali wszyscy razem ja jako jedyna ze szkoly pisalam wos inni tam geografie biologie historie:):):)i tak sobie siedze troche zamieszania bylo :P:P:P i siedze no wkacu dostalam te papierki napisalam pesel nr w dzienniku ale tak siedze czytam te pytania mowie ze cos jest nie tak bo jakis pytania sa nie na temat i nic z nich nie rozumialam ja sie patzr na strone glowna a tam pisze EGZAMIN MATURALNY Z HISTORI wolam ta sorke mowie ze ja mialam pisac wos a ta mowi ze sie pomelila i dala mi historie ale ze juz napisalam pesel to musialam dokonczyc i tak sie zakaczyla moja praca po godzinie juz oddalam karte bo nic mi nie przychodzilo wiecej do glowy teraz czekam na wyniki oczywiscie tylko z polskiego i ruskiego heeh bo z histori na cud nie licze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik to niezle .....heheheh... Ja dziewczynki ide sie powoli szykowac do pracki, jeszcze bede zagladac , ale w miedzyczasie jak sie bede szykowac👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ 🌻 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ...........10.12.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . ............3.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2.................. 26.11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ...........26.11.2008 felicity78....................30...................2.... .............27.11.2008 ZACIĄŻONE 🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............32........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................18......... .................01.05.09 alutek29.................29.................10......... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................6.......... ................17-07-09 DZIECIACZKI URODZONE ❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 Patinka26.............coreczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki może na Boże Narodzenie zamiast @ Gwiazdor Ci przyniesie test z dwoma kreseczkami? Tylko pamiętaj-musisz być grzeczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ja bym tej próbnej matury tak nie zostawiła, zrobiłabym aferę u dyrektora-bo to nie Twoja wina, że jakaś debilka pomyliła testy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76 moze sie uda..albo i nie:P traz Twoja kolj podwojny brzus Smerfeci do złapania:)) a po pregrylu masz duzzzze szanse heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki wiem, że po pregnylu są jakieś szanse tylko nie wiem czy żołnierzyki męża są dobrze przygotowane do tych manewrów (myślałam, że po podaniu pregnylu będzie inseminacja), ale lekarka twierdziła, że puregon działa również na śluz i wtedy plemniki mają większą szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki skopiowałaś złą tabelkę, wiem bo dzisiaj zmieniałam dane a znowu mam nieaktualne... proszę się poprawić 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................40... ..............25.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ..........10.12.08 Sara76.......................32.................53.... .............13.12.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . .............03.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2...................26. 11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ............26.11.08 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 ❤️ ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............32........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................18......... .................01.05.09 alutek29.................29.................10......... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................6.......... ................17-07-09 👄 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76..na zlonierzyki sa jakies specjane witaminki jak najmniej pifa zamiast slippw bokserki i luzne spodnie no i wstrzemiezliwosc choc dwu trzy dniowa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plasiam ..myslalam ze ta jest najaktualniejsza:P co do brzuszka ehehh ta a nic 2 po 2??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki tabelka już poprawiona i wynika z niej, że w najbliższym czasie będzie się o co bić tj. Olawd, Smerfetka i Kiinia będą z początkiem roku "rzucać brzuszkami" więc bądźmy dobrej myśli, że którejś się uda. Brzuszki są trzy w tym jeden podwójny więc rezerwujemy-ja pierwszy, Ty-drugi, Myszka-pół trzeciego i jeszcze pół do wzięcia ha,ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki żołnierzyki są wzmacniane androvitem, ale to na niewiele sie zdaje a na bokserki przeszliśmy jakieś pół roku temu, więc zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki Ty jesteś dużo młodsza ode mnie a też już tak długo się starasz... życie jest niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×