Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

moja mala zaczyna sie buntowac i robi mi na złość a jak nie chce jej czegos dac to piszczy i placze, staram sie jej nie ulegac bo mi wejdzie na glowe na spacerze robi to samo i nawet kladzie sie na chodnik ale ja ją podnosze bo sie ubrudzi a ta dalej swoje, konczy sie na tym ze wkladam ją do wozka przypinam pasami i ide dalej a ona powydziera sie chwile i zaraz jest spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ae ranne ptaszki widze ja dopiero o 11 wstalam musze sie przestawic bo jak ja do szkoly wstane heheeh efcia staram sie go odciagac jak moge czasami nawet sila musze :):):) ewelka ja tez mam urwanie glowy z tymi testami ale temp od 4 dhni 37.4 ale jak to jest jak temp nie wzrosnie tzn ze owulki nie bylo? patinko u ciebie snieg to sie chyba bawi z wami ehhe:):):0 kalpku przykro mi z powodu @ juz nawet tego slowa nie moge slyszec bo cos mi sie robi ale bedzie dobrze :):):0 graminis to pracus z ciebie ja sie na drugi bok przekrecalam jak ty w pracy siedzialas:):):)a brzunio cudenko:):0 monia no juz ma parwo byc ciezko dzidzia rosnie:):): lilowa to tak jest trzeba przetrzymac ten czas duzo wczoraj czytalam i wszystkie dziewczyny mowily ze staraly sie po 2 lata a jeden miesiac odpuscily i sie im udalo nie wiem jak to sie robi ale musze zastosowac ta metode tobie tez sie uda to dopiero poczatek:):):0 kakusia to gratulacje juz nie dlugo niunio bedzie gryzl co popadnie:):):):0 pani misowa moze najlepiej nie zwracac na mala uwage jak sie denerwuje wiem ze to ciezko jak dzidzia placze to odrazu chce sie jej wszystko dac ale moze jak bys nie zwracala uwagi na nia to by zobaczyla ze nic nie zdziala i by odpuscila m:):):) zawzietuch z niej a u nas zima sniegu przywialo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja mierzyłam tempkę i obserwowałam śluz, robiłam testy. @ przychodziła regularnie tak więc zaobserwowałam że 13 dnia cyklu mam przeważnie owulację i dopiero poszłam na monitoring. Wiedziałam już kiedy szukać :) A potem to już na ślepo strzelałam... odpuściłam sobie i wtedy się udało. Graminis czas szybko leci :) Klapek nie smuć sie może to juz ostatnia @ w tym roku ? pani Misiowa twarda bądź_____ nie daj sie terroryzować :D :D Patrycja pewno dopiero się rozkręca __ma charakterek dziewczyna :D 🌻 Monia dobrze że Róża dochodzi juz do siebie... kakusia buziak dla Kacperka przesyła Emilka 👄 :D Lilowa może tą prolaktynę nieszczęsną sobie zrób? No my wychodzimy na spacerek choć pogoda ponura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa🌼 tez mysle o tym zeby zrobic... ale poczekam do maja. Nie chce sie teraz stresowac badaniami i wynikami. Jak przez pol roku sie nie uda, to zrobie i prolaktyne i monitoring, a i moj slubny przejdzie sie na badanko. Jak ostatnio pytalam o prolatkyne gina, to stwierdzil,ze nie ma potrzeby bo reszte wynikow mam idealna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pani misiowa-nie chce ci udzielac rad bo ty bedziesz wiedziala najlepiej,ja teraz bede wychowywac OLivke na bledach 1 -szej corki. Moja laura jak wchodzilismy do supermarktu kladla sie na ziemi walila glowa w posadzke wrzeszczala gryzla plula wyzywala mnie ze mnie nienawidzi -Dopoki nie kupilam jej to czego chciala.Tak tak kochane ta sliczna bladyneczka ma charakterek.Jezeli 1 -2 raz popuscisz to nastepnym razem choc bedziesz starala sie wytrzymac mala juz bedze wiedziala ze kupiszjak dluzej zagra scenke wiem ze serce sie kraja i ludzie Gapia sie jakby nie mieli pojecia o co biega !! Zycze ci aby ci sie udalo i zdebys wytrwala ten ciezki okres. Ja Laure rozpiescilam i do tej pory sa sceny ostanio chciala KOnika PONY taki malutki dla dziecka 2 letniego a nie dla prawie 9Latki. 45 minut siedzialam z nia w sklepie i toczyla sie bitwa potem nie odzywala sie do mnie obrazona byla,potem przepraszala,dzieci sa Kochane ale to bardzo KUmate osoby :D A moja dieta wyglada tak ze wlasnie przed chwilk zjadlamkawalek torcika czekoladowego -rozmawialm z nim od rana ze nie dotkne mnie i ze ma mnie nie kusic :p ale on Zjedz mnie Zjedz mnie Jestem Pyszny MNiam --- NO i dziewczyny nie mialam wyjscia :D I jak tu schudnac :O Zaraz ide popakowac rzeczy i jade po laure i jedziemy na Tap i Balet ,kurcze zgubila nowego buta do stepowania ma tylko jeden i znow musze kupic a to takie drogie buu :O 40 funtow :( Kalpek tule cie mocno i posylam duzzoo 😘 😘 😘 I mowie w przyszlym miesiacu Glosne A KYSZ @ A KYSZ @ A KYSZ @ no, pewnie sobie pojdzie :) Monia trzymaj sie kobieto juz blizej jak dalej :D super ze z Roza coraz lepiej :) duzy 🌻 dla niej Efqa- Emilka pewnie juz duza :) moja to taki jeszcze okruszek choc po ciuszkach najlepiej widac jak dzieci rosna,choc wysoka na bank to ona nie bedzie :) Kakusia gratuluje 2-go zabka :D Madzik trzymaj stery :) @ ma sie trzymac z daleka od ciebie moze w tym miesiacu pojawi sie dzidzia czego zycze tobie bardzo mocno i wszsytkim staraczkom :) liliwa moze juz nie bawem tobie tez sie uda :) a 100 km od londynu nicm nie mowi :D moja tata mieszka w samym Lodynie :) Sara misiaczki graminins aluek Myszka jolanta i wszsytkie inne dziewczyny duze 😘 dla was Olawd przystojniacha z twojego szkraba ;) Smerfetka trzymaj sie bo musisz miec wesolo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja jak zwykle przelotem, zaraz siadam do notatek potem aerobik a potem zobaczymy;) u mnie juz chyba po owulce, śluzu było dużo- działalismy w te dni;) - ale nie wiem czy mi pękł pęcherzyk...bo czuję jakis dziwny ucisk w lewym boku- mam nadzieje ze to nie kolejna cysta ..brrrrrrrrrr lilowa- ja myśle że 3 miesiac niepowodzen to nie jest powód do paniki!! będzie dobrze!! ty przynajmniej wiesz ze badania masz ok... ja to wiem tylko tyle ze wiecznie sie u mnie cysty odnawiaja!!- cholery wstrętne!! mam juz upatrzonego nowego gina ale jakos mam pietra żeby isc..znowu wszystko od nowa opowiadac...tłumaczyc...ae chyba trzeba będzie!! Pani misowa i patinka- po kim te wasze królewny mają te charakterki??? u nas tez snieżyca- wszystko białe, chce juz wiosny!! madzik, z tego co czytałam to tempka podnosi sie po owulce, wiec jak sie podniosła to chyba dobrze;) monia jestem bardzo ciekawa efektu koncowego twojej pracy - mam nadzieje ze dasz fotke!! fajnie, że mała juz trochę odpuszca!! buziaki dla wsyztskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka poprzednio nie było cysty to i teraz nie będzie! Lilowa to pewni masz wszystko w porządku i tylko czekać na efekty :D Patinka moja Emilka pewno będzie wysoka ech przefikane w szkole--zawsze najwyższa w klasie okropne uczucie wiem po sobie brrrr Zrobiłam na obiad pyszna chińszczyznę i czekamy na tatusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane moje mam dobry humor bo wróciłam własnie z badan i jest wsystko OK. Tyle mnie straszysli a wystarczyło kilka tygodni i jest teraz wszystko w porządku, ale pani doktor powiedziała że takich rzeczy nie mozna bagatelizować i na kontrol mam przyjść jeszcze w 32 tc. Nargałam całe badanie na DVD i własnie z mężem je obejżeliśmy. Musiałam mu oczywiście pokazywać co gdzie jest bo oczywiście nic nie widział na początku. Dziwną miał minę ale to były chyba oznaki radości, to miała być niespodzianka bo jutro ma urodziny. I pokazałam mu chłopięcy sprzęt żeby wiedział co zmajstrował hi hi. Ja oczywiście dalej chora ale to gardło bardziej mnie boli chyba od refluksu niż od przeziębienia, a ono już swoją drogą. Lilowa nie martw się zobaczysz wkońcu sie uda. U mnie wyniki były oki, u męża też i czekaliśmy aż 1,5 roku w stresie, kiedy tylko odpuściłam na miesiąc bo byłam po HSG i mieliśmy po kolejnej @ monitorować cykl to okazało się że nie ma co monitorować bo już byłam w ciązy. To jednak prawdą jest że nie ma co się spinać za mocno. Ciągle nocami wyłam że tyle lasek w ciązy a ja nie. Jak już byłam w ciązy dopiero lekaż zobaczył że mam trochę dziwną macicę, nie dwurożną ale jakąś kanciatą i powiedział że to też mogło się przyczynic do tego że tak długo nie mogłam zajść w ciążę, a do tej pory jak badał to tego też nie wykrył, nawet na usg dowcipnym. A jeszcze dla staraczek fluidki ########################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################### i całuski 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek!! super że wszystko ok!! Teraz możesz spac spokojnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek29 bardzo się cieszę, że z Twoim maleństwem wszystko w porządku, teraz możesz spokojnie cieszyć się urokami stanu błogosławionego, trzymam kciuki 👄👄👄 PaniMisiowa nie chcesz chyba powiedzieć, że do Patrycji musi przybyć Super Niania? Mała Cię po prostu przejrzała i zna na Ciebie sposoby a że jest słodka więc nie trudno się złamać 🌼 EfQa Twoja Emilka też niedługo może pokazać na co ją stać, bo widzę, że rośnie jak na drożdżach ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek29 bardzo się cieszę, że z Twoim maleństwem wszystko w porządku, teraz możesz spokojnie cieszyć się urokami stanu błogosławionego, trzymam kciuki 👄👄👄 PaniMisiowa nie chcesz chyba powiedzieć, że do Patrycji musi przybyć Super Niania? Mała Cię po prostu przejrzała i zna na Ciebie sposoby a że jest słodka więc nie trudno się złamać 🌼 EfQa Twoja Emilka też niedługo może pokazać na co ją stać, bo widzę, że rośnie jak na drożdżach ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle tylko z rana, bo wieczoram to nawet mi się nie chce spojrzeć na laptopa... O 19 jestem już nie do życia! Ale za to rankiem czytam co u Was :-) Zjadłam sniadanko i zaraz znowu do pracy, ale jestem juz na finiszu, teraz biorę się za szycie kwiatu do sukni(oczywiście wg własnego pomysłu), no bo w sklepie za taką byle jaka różę trzeba dać od 60zł, a już o jakiś fantazyjnych stroikach do sukni nie wspomnę, a tu trochę wyobraźni hi hi :p Np za welon, minimum około 100zł, a tiul+grzebyk i lamówka to koszt do 45zł he he, no, ale muszą na czymś zarabiać i nie każdy o tym wie :-) Dziś Róża sama już weszła do sali i nie płakała, a jutro jadą na wycieczkę, gdzie ma sie odbyć kulig i jakieś ognisko, zapowiada się świetnie, tylko to godzina drogi i trochę się martwię, w końcu to pierwsza taka \"poważna\" wycieczka:-) Widzę, że brudne naczynia spoglądają na mnie:p muszę się wziąć za małe sprzątanko... potem zakupy... nie uwierzycie, ale nim się obejrzę już dzień mija, nawet na chwilkę się nie położę, a wczoraj była u mnie szwagierka i mi mówi: \"no to Ty chyba teraz już nic nie robisz i nigdzie nie wychodzisz, bo Ci ciężko\" myślałam, że ją uduszę. Pani Misiowa- racja trzbea puścić wszelkie płacze poza uszy, zapakować i udawać, że nic nie słyszysz, to najlepszy sposób, mała sama zrozumie, że jej pokazy na Ciebie nie działają! Ewelka- oczywiście, że poślę fotki, która będzie chciała:-) Alutek- dzięki Bogu, że z synkiem ok, lekarze to umieją nastraszyć, sama coś o ty wiem. EfQa- ja też w szkole byłam najwyższa i żaden chłopak nie chciał iść ze mną w parze, ale za to w grze w kosza i siatkówce wszyscy brali mnie na kapitana :p Kalpek, Misiaczki, Myszko- co u Was, nic się nie odzywacie? Madzik- teraz to chyba nie ma za bardzo co robić na lekcjach? Graminis- magazynuj siły, bo potem będzie ciężko:p Kakusia- gratuluję ząbka! Ja, kiedy urodziłam Różę, a zaraz potem patrzyłam na kobiety w ciąży, to byłam szczęśliwa, że mam to za sobą, teraz też chciałabym mieć to już za sobą:-) a szczególnie wrócić do swej dawnej sylwetki! Ale się rozpisałam... Teraz już naprawdę uciekam. Buziaki dla wszystkich👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara _______ a wcale bym sie nie obrazila jak by mi super niania udzielila kilku rad :P monia _______ ja chce fotki sukienki !!!! a i tesciowa twojej siostry jest jedna z najleszych o jakis slyszalam a ja sie nie daje malej, wiem ze czasami sasiedzi mysla ze ja bije, katuje ale musze przetrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas piekne sloneczko. Niedlugo pojde na swoj lunchowy spacerek bo az zal w biurze siedziec :) Alutek :) ciesze sie ze wszystko z Malutkim ok. Ciesz sie tym brzuszkiem teraz i nie martw sie o nic :) Lapie od Ciebie fluidki ;) Ewelka 🌼 Ty widze tez czasu nie marnujesz. Zabiegana... Monia :) ja tez chcialabym dzielo zobaczyc :) Madzik :) Pamietaj ze temperatura liczy sie tylko ta zmierzona przed wstaniem z lozka i zeby to bylo tak calkowicie miarodajne to powinna byc mierzona przed 8 rano :) Powodzenia! Mala kobitka :) Co slychac? Silnaa :) Ty tez cos tak milczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny pisze zeby sie pochwalic ze dzis juz 2 razy niunio usnal bez smoka i tak sobie pomyslalam ze moze go juz odlucze skoro moze uspiac bez?? co wy na to?? PaniMisiowa a twoja Patrysia doila smoka?? jak tak to czy jeszcze doi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia _______ moja mala nigdy nie chciala smoka i tak juz zostalo no to macie sukces jak usypia bez smoka,pewnie ze oduczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)) no Kakusia22 to wskakuj na tabelki staraczek :D:D 👄 EwQa 👄 jak nie bedzieszz ulegac NAPEWNO BEDZIE OK :) Smerfetka 👄 jak tam u WAS?? olawd a TY jak :) 👄 Sara 👄 cos malo sie udzielasz\":P madzik 👄 ja wciaz nie mam Twoich fotek:( kalpek uszki do gory wkoncu sie uda ..troszke cierpliwosci czuje w koosciach ze to juz niedlugo oglosisz nowinke ze jestes w ciazy:D:D graminis 👄 jak sie czujesz ? glaskano dla brzuszka:)) aneczka227 👄 jak sie ma mamusia :) ja niedligo do pracy ale wykanczaja te nocki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ja uciekam pozdowienia od Smerfetki:))) biedna zabiegana z tymi maluchami ciagle ma cos do zrobienia:):) uroki macierzynstwa:D milego WAM papasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki ja tez nie ulegam bo mała chce żeby ją na rekach nosić :P kakusia Emilka mogłaby brać udział w zawodach \"plucie smokiem na odległość\". Już w pierwszych tygodniach życia umiała go skutecznie i szybko wypchnąć z buzi :) z buzi więc przestałam jej dawać,. Lilowa a u nas ziąb że ho ho, lodowaty wiatr taki dziś że aż się nie chce wychodzić... Powiem wam szczerze że też już bym sie starała juz o następne, szczególnie że staranie o pierwsze tyle czasu nam zajęło :p odchowałabym dwójkę i miałabym z głowy, przynajmniej jedno wspólne pranie bym wstawiała... :p Ale po cesarce niestety trzeba odczekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa_____ o widzisz czyli Emilka taki maluszek a juz ustawia mamuske ;p ja pisalam ostatnio ze tez bym chciala juz drugie ale kasa nieszczesna stoi mi na przeszkodzie, czego w tym zyciu wszystko krąży wokół pieniądza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa mnie dołuje to że taka przerwę w pracy będę miała, boję się że po pierwszym dziecku nie będę miała gdzie wrócić a o drugim to już nie wspomnę...Ale żal maluszka zostawić szczególnie że sie tyle o niego starałam. No i przy dwójce dzieci to już sie nie będzie przelewało.. Ale jak tak logicznie spojrzeć to DRUGIE DZIECKO TO JUŻ CZYSTA EKONOMIA!!!! Bo juz wszystko mam kupione - ubranka, wózek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane dziewczynki👄 a właśnie dziś byłam na 2 wizycie u ginekologa no i 6 tydzień leci:P pokazywał jak bije malutkie serduszko normalnie płakać mi się chce!! Ale zapomniałam,że rozstałam sie z tamtym co byłam na początku forum jak tu pisałam... ech szkoda słów zaraz po rozstaniu on zaczoł być z moją koleżanką... ciężko mi było w sumie razem chcieliśmy się rozstać no ale 3 lata swoje robi... teraz jestem z ojcem mojego dzieciątka,który jest wspaniałym człowiekiem dba o mnie i w ogóle takiego to ze świeczką szukać... z nim udało mi się właśnie za pierwszym razem teraz jestem szczęśliwa choć czasem dopada mnie chandra gdy myślę o Łukaszku no ale cuż mam nadzieje,że to z czasem minie:) staram sie być silna ... Naprawdę wiem,że tylko wam się mogę wygadać i nigdy nie zapomnę o was będe tu aż każda z was będzie miała swoją dzidzie a każda wiadomość,że którejś się udało napawa mnie ogromnym szczęściem!Wczoraj strasznie bolał mnie brzuch i żołądek nie mogłam wytrzymać w pracy! I jutro znów o 4 rano wstać;/ i jeszcze egzaminy na studiach! ech... a co u was kochane!! Przesyłam fluidki dla wszystkich kiedyś ja łapałam a teraz wy łapcie kochane!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja bardzo nie mam czasu bo teraz siostra u mnie jest i musze ja pilnowac bo ona bardzo lubi wszystko patrzec a ma no to sie nam zima zrobila ale dobrze ze mrozow nie ma:):0 patinko dzieki za kciuki:):):) wiem wiem laura to dziewczyna z charakterkiem da sobie rade w zyciu juz widze jak meza rozstawia po katach ehheh heeh 😘 😘 dla was ewelka zazdroszcze ci sluzu bo ja nie mam :(cos mi sie wydaje ze brzuszek zlapiesz :):) trzymam kciuki:):0 alutek widzisz i po co bylo sie martwic wiedziaolam ze bedzie oki bardzo sie ciesze :):):0 monia no ja czekam na final sukni juz nie moge sie doczekac :):) a teraz moniu mam ferie to wiesz wypoczywam heehh pani misiowa moze to chwilowe :):):) lilowa ja staram sie mierzyc zawsze o tej samej godz jak wstaje do szkoly to mierze przed 7 a tak niestety o 10:P:P:p ale pamietam ze nie moge sie ruszyc heh mam rano wszystko pod reka dzis mi sie podniosla o 1 stiopien:):0;) kakusia mysle ze lepiej malego odluczyc skoro nie jest mu tak bardzo potrzebny bo potem moze byc gorzej:):):0 misiaczki a masz nk bo ja chyba nie mam cie na nk:(:(:(albo meila ewcia co ja slysze juz drugi brzuszek sie szykuje:):):0 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny już jestem w Irlandi lot ok i już byłam w pracy pozdrawiam uciekam robić obiad na jutro pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A co tu taka cisza? Zdecydowalam sie jednak... ale chyba bardziej z ciekawosci :) Kupilam testy owulacyjne! :) Zrobilam wczoraj, czyli w 9 dniu cyklu. Wynik byl negatywny ( a wlasciwie byla widoczna lekka druga kreseczka, ale baaardzo delikatna). No coz, do terminu owulacji jeszcze jakies 4- 5 dni, wiec chyba nie mam co sie martwic. Mam ich jeszcze 9 wiec moge sie pobawic :) U mnie piekna pogoda, zapowiada sie przyjemny weekend, zwlaszcza ze jutro zrobilam sobie wolne i nie ide do pracy. Wybierzemy sie wiec na romantyczna przejazdzke. Planujemy Cambridge i Stratford-upon-Avon. :) Chce odpoczac...pobyc razem.Dzis wieczorem parapetowka u znajomych a jutro wieczorem wybieramy sie tez na koncert Lemar\'a . Nie jestem jego wielka fanka, ale zawsze to jakas odskocznia ;) Zapowiada sie wiec ciekawy weekend. Wam rowniez przejemnego zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Lilowa- jak ja Ci zazdroszczę!!!! Marzę o jakimś fajnym weekendzie, albo przynajmniej jakimś wypadzie gdzieś poza dom, a najlepiej samej, lub ze znajomymi:-) Ech... a tu szara rzeczytwistość i jeszcze ten śnieg za oknem pada i pada...... Z mężem znów się nie mogę dogadać... nic tylko uciec gdzieś choć na chwilkę... Ale znów ta kasa, jak to Pani Misiowa pisze- ostatnio wszystko wokół niej się kręci, gdzie się nie ruszyć... Ja niestety nie mam wiele rzeczy po Róży, ubranka na nowo muszę kompletować, większość to typowe dla dziewczynek... a na razie nie kupiłam kompletnie nic. Czekam na \"lepsze czasy\" he he, tylko nie wiem, czy się doczekam... No jak zwykle spadam już kończyć dzięło, bo jutro chyba ostatnia przymiarka:-) Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj lilowa... czyli przygotowania do maksiprzytulanek w toku??? ale tu pustki ostatnio!!! misiaczki, brzusio pogłaskany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×