Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Madzik i Lilowa ja uwielbiam gry planszowe :) na gwiazdkę któregoś roku mąż mi kupił scrabble które kocham no i mam tez stary poczciwy monopol ale teraz jest taka lepsza wersja monopolu dla dorosłych, bardziej skomplikowana niestety nie wiem jak się nazywa. Jak tylko mała podrośnie to będziemy grały we wszystko co się da. Kakusia wiem że te pchanie łapek nie musi oznaczać ząbków ale u nas w rodzinie i u męża dzieciakom w czwartym miesiącu zaczynały się ząbki dlatego na wszelki wypadek już sie spodziewam :) misiaczki wszystkiego dobrego dla was i dzidziusia jak najszybciej no i udanej rocznicy ! No ale jak będzie specjalna bielizna to na pewno będzie udana... :D Klapku żeby do was na 8 rocznicę już bocian przyleciał... Myszko dużo zdrowia !!!!! Ależ przepiękne życzenia nam przygotowałaś :D 🌻 Monia nie wysłałaś mi zdjęć :( A ja dzisiaj przyszalałam w ciucholandzie :D !!! kupiłam małej przepiękną wiosenną kurteczkę i bezrękawnik na wiosnę - lato. Trzy pary spodenek i sukieneczkę oraz śliczną czapeczkę. Wszystko markowe i nowe albo prawie nowe. Taka jestem zadowolona :D Klapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek wyskoczyłaś mi na końcu ___ jakiś znak czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam juz jescze 10 min :D bielizna jets oczyiscuie czerwona:D:D:D:D EwQa to fajnie ze zakupy sie udaly:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzien:) widze dziewczyny ostro walentynkowaly ze nic nie pisały heheh:)) ja juz od 4 nie śpie ..czekam z kawka i cherbatka na was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wczoraj po nartach juz ie mialam sily zeby napisac:):) ale zima sie u nas zrobila akurat wtedy co sie ferie koncza i do szkoly trzeba isc:P:P wczoraj robilam test owu ktory wskazywal 2 kreske podobno takie testy moga pokazywac wczesna ciaze temp mam 37.4 ostatni cykl mialam 25 czyli jesli teraz liczac 25dc to jutro powinna byc @ nie chce sie nastawiac a potem sie rozczarowac ale wcale bym sie nie obrazila jakby @ uciekla na 9msc:):):) monia suknia sliczna jak ty to robisz ja to nie wiem czy bym sie nie pogubila jakbym miala cos takiego uszyc:):) ewcia jakja uwielbiam monopol tylko ze nie wiem gdzie go mam kiedys grywalam wieczorami w to ale mojemu dziecku napewno kupie zeby nam sie wieczory nie nudzily:):) misiaczki a ty od rana zkawusia latasz:):) co tam u ciebie opoiadaj mnie tu:):):) 😘 dla wszystkich lece do sklepu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki a ty gdzie z ta kawusia:):):0 a reszta dziewczyn jeszcze sie nie obudzilo po wczorajszych amorah:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madzik 👄 trzymam kciuki niech @ sobie pojdzie na 9 msc:D:D:D:D lap kawke:) i paczzka hehe :):) u mnie super.. wyszlam wczoraj po mojego ..wykapal sie a ja w tym czasie czekalam w sypialni na czerwono.. podobalo mu sie ...przytulanki byloy oczywiscie :D a pozniej kolacja ..dlugo rozmawialismy to byla magiczna noc:) ja testuje 22-23..chcialabym zeby sie udalo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki jak wczoraj dalas czadu w czerwonych majteczkach to napewno sie udalo i trzymam kciuki:):):) ja liczac 25 dc tak jak teraz mialam powinnam jutro yestowac:):):) te testy owulacyjne pokazuja 2 kreske moze sie udalo czytalam ze pare dziewczyn tet owu pokazal ciaze w 24 dc:):):0 dzieki za kaffke i paczusia pychota:):0 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik:D trzymam kciuki moccccccccccccccnoooo:D:D:D mnie cos muli chyba sie kimne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem najpierw tabeleczka STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......27................29......... .................01.05.09 alutek29.................29.................21......... ...............25-06-09 graminis..................25.................18......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................16........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek................Tymoteusz.... ........30.01.2009 kkinia30............synek.................Daniel........ ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam Saro, Ewelka, Monia, lilowa, misiaczki, madzik za troskę. Aż mi ulżyło po dobrej wiadomości od lekarza i jestem bardzo szczęśliwa. kkinia moje szczere gratulacje zdrowego synusia. madzik ja do testów podchodziłam bardzo sceptycznie, kiedys je stosowałam ale w tych dniach co niby miałam mieć owulację to zawsze były ujemne, potem jak zaszłam w ciążę to okazało się że to było kilka dni później. dlatego moje maleństwo jest mniejsze o 10 dni, niż by wyliczało się normalnie od czasu miesiączki. A tak w ogóle to zaklinam twoją @ na 9 miesięcy, a kysz zmoro nieczysta ;-P A ja oczywiście dalej jestem chora. W piatek byłam u lekarza i wziełam zwolnienie na tydzień , a jak pójdę do swojego ginesa na kontrol to już wezmę stałe, bo mam dość już . Łażę do tej pracy i ciągle coś załapuję, jakieś infekcje. tym razem to już poważna sprawa bo dostałam antybiotyk, bo mam zapalenie dolnych i górnych dróg oddechowych. W nocy spać nie mogę bo się duszę, coś okropnego. I jeszcze dokucza mi refluks, moje gardło to jedna wielka rana a ból nie do zniesienia. Od ciągłego kaszlu to już całe podbrzusze mnie boli. Wczoraj robiliśmy z mężem przemeblowanie w pokoju, bo niepodobało mu się gdzie postawiliśmy to "nową-starą" szafę. Ale już wszystko stoi na swoim miejscu i nawet mi się podoba. Będę już mgła męża rzeczy przenieść do szafu i przyszykować komodę na ciuszki dla dzieciątka. Teraz jak już jestem na zwolnieniu to pojadę ze szwagierką do jej teściowej to to wezmę z poddasza te ciuszki co dla mnie odłożyła. Już nie mogę się doczekać zakupów, ale mój mąż ciągle twierdzi że za szybko, że jeszcze powinniśmy poczekać. no może kilka tygodni, bo ustaliliśmy że w marcu pojadę do mamy a on pomaluje mieszkanie. Stwierdził że do malowania nie jestem potrzebna, żebym sobie odpoczywała. Widzę że czym bardziej jak rośnie mi brzuch do niego bardziej dociera że nasze zycie juz nigdy nie będzie takie samo. Będzie inne, ale nie narzeka bo bardzo chciał mnieć dziecko już tak dawno. a na koniec moc fluidków ###################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przepraszam że nie pisałam ale u mnie w domu grypa wszystcy jestesmy chorzy Martynka miała dzisiaj tem. ja mam katar i kaszel brzusio rosnie maluda kopie więc wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................22.... .............20.01.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................44....... ..........04.02.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......27................29......... .................01.05.09 alutek29.................29.................21......... ...............25-06-09 graminis..................25.................18......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................18........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek................Tymoteusz.... ........30.01.2009 kkinia30............synek.................Daniel........ ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś puściutko ostatnio, bo żeby aż 3 dni kończyć stronkę to jest coś strasznego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Pewnie wszystkich zasypało, ten śnieg daje popalić Dziękuję Wam za pochwały👄, dziś przyjeżdża panna młoda i mam nadzieję, że nie będzie mieć innego zdania niż Wy :-) EfQa- ja Tobie też wysłałam, a na wszeli wypadek jeszcze raz. Wczoraj nie zaglądałam, bo strasznie mnie bóle podbrzusza męczyły i cały dzionek przeleżałam. Chwalcie mi się tu prezencikami walentynkowymi!!!!!!!!!!!! A ja od ranka ostro sie wzięłam za sprzątanko. Buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kolejny tydzien czas zaczac... :) dzis lekko zaspalam. W pracy bylam na czas, jednak nie lubie w ten sposob zaczynac tygodnia. Weekend mielismy baaardzo udany :) Pozwiedzalismy troche, pospacerowalismy, pobawilismy sie, spedzalismy czas glownie ze soba :) A zamiast kwiatkow ( ceny kwiatow tutaj na Walentynki sa oszalamiajace i po prostu chore) dostalam fajna pomaranczowa sukienke. Polazilismy troche po sklepach w Cambridge i jak ja zobaczylam to sie zakochalam :) Uprosilam wiec Micha, ze kwiatkow na walentynki nie chce a w zamian za to te piekna wiosenna pomaranczowa sukienisie.Cena praktycznie taka sama, a mam cos trwalego :) Monia :) ja rowniez slubnej sukienki, ktora uszylas nie widzialam, a bardzo chcialabym zobaczyc :) Madzik :) to chyba niedlugo mozesz robic testowanko? A ja bawie sie z tymi testami owulacyjnymi po raz pierwszy.W piatek wynik mialam negatywny. Wczoraj jednak kreseczki byly praktycznie takie same. :) Dziwne to jednak bo wg obliczen owulke powinnam miec 18.02. Moze jednak cos sie przesunelo o 1 -2 dni . Cieszylam sie jednak jak dzieciak- pierwszy raz w zyciu na jakimkolwiek tescie wyszly mi dwie kreseczki. :) ;) Szkoda, ze to nie ciazowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ale ciężko ogarnąć dom i bawić dzidzie jednocześnie :) ufff mam wrażenie że wszystko mi brudem zarasta :p Odkrywamy z Emilką coraz to nowe zabawy, a tatuś kupił jej w zeszłym tygodniu nową zabawkę http://www.allegro.pl/item549137248_nowy_little_tikes_160f_muzyczny_ocean_2009_bonus.html#gallery Juz niedługo wiosna, nie mogę się doczekać.!!!!!!!!!!!!!!! Lilowa marzę o wiosennych zakupach, tylko muszę jeszcze doprowadzić brzuszek do porządku bo niestety nie wyglądam rewelacyjnie. Mam nadzieję że uda mi się do wiosny. Nie można karmić piersią i sie odchudzać więc po prostu staram sie nie obżerać. A obżarstwo nachodzi mnie szczególnie wieczorem :p Niestety moja babcia bardzo źle sie czuje i prawie juz nie wstaje z łóżka, moja mama ma urwanie głowy więc nie może mnie odwiedzić. Może my w marcu się wybierzemy do niej zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa- dziwne, bo Tobie też wysłałam, tyle , ze na ten wcześniejszy adres, ale przed chwilką przesłałam na ten przy nicku, sprawdź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia cos nie tak z tym wysyłaniem bo do mnie tez nie doszły a zawsze maile od ciebie przychodziły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz sama nie wiem czemu, do Ciebie 2 razy posłałam, spróbuje jeszcze raz. Dziewczyny pisały, że doszły, a do wszystkich jednocześnie pisałam. Najwyżej Ci przyjdą 3 takie same :p A zabaweczka sliczna, widziałam taką u koleżanki, to nawet jak dziecko jest większe to zabawi. Tatuś rozpieszcza:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wypatrzyłam ta zabawkę na allegro i pokazałam tatusiowi a on nie zastanawiając się natychmiast kupił___ nawet nie zdążyłam zapytać co o tym myśli. Ale zabaweczka praktyczna bo położę malucha i będzie się bawić i odkrywać tym bardziej że ona teraz jest na etapie trzymania w rączkach rożnych rzeczy i obserwowania migajacych światełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dostalam fotki. Suknia bardzo ladna! Przypomina mi moja slubna sukienke. Tez mialam kwiatka z boku, taki fartuszek na wierzchu i drapowanie w talii. Mozesz zobaczyc na naszej klasie. Moja jednak byla nieco szersza dolem, ale delikatnie.A pod ta tez ida haleczki? Monia!! Kobieto!! Ale Ty masz talent!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa fajna ta zabaweczka i trzeba przyznac ze nie taka droga. Warto bylo na pewno kupic. Oby Mala ciekawila :) Mowisz, ze marza Ci sie wiosnne zakupy... chyba nieco wiekszy brzuszek w nich nie przeszkadza ;) A tak w ogole to ile przytylas w czasie ciazy i ile Ci z tego zostalo jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przerwie bylam na spacerze. Prawidziwa wiosna!! Cudnie jest!! Kupilam do domu piekny bukiet kwiatow. I dzis pewnie 5 razy taniej niz w Walentynki :) a sukienka w szafie i tak wisi ;) Chyba dzis samiutenka okupuje ta kafeterie albo po prostu nikt nie ma ochoty na pogoduchy ze mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa-bardzo dziekuję! Pod spodem są jeszcze 2 warstwy tiulu, tak, że ona jest troszkę szersza dołem, tylko do zdjęcia tak nie ułożyłam:p A poza tym, to suknia jest z całości. Jejku, jak ja Ci zazdroszczę tej pogody, MARZĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ o wiośnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A u nas sypie i sypie, na mojej ulicy są tylko 2 domki, droga nie wyjeżżona, więc ciężka do przejazdu, pługi nie odśnieżają... Uciakam już, bo córcia mi nie pozwoli siedzieć przed kompem, włączyłam jej bajkę, ale musze razem z nią oglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa ja przytyłam w czasie ciąży około 13kg. Teraz ważę dokładnie tyle co przed ciążą czyli 68kg ale nie podobam się sobie i muszę coś z tym zrobić bo wszystko mi jakoś tak wisi i czuje się obłożona tłuszczem :p idę obudzić małą bo długo mi śpi a potem nie chce się położyć wieczorem tylko hasa do 10 tej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×