Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Nikolka może ci kupić i wysłać ten castangus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia biore kwas foliowy uwazam na siebie musi byc dobrze kochana:):):):):) teraz opowiadalam szwagierce ze nie wiem co bym zrobila jakby was nie bylo:):):) chyba troche mi zazdrosci ze mam takie wsparcie:):) 😘 DOBRANOC:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Właśnie kombinuję śniadanko... Efqa- rzeczywiście smutna sytuacja czekać na czyjąś śmierć:-( Madzik- u ciebie to chyba hormony szlają okropnie, skoro mówisz, że pojawiła sie siara? A u mnie mąż chyba porządnie sie przestraszył, bo poważnie myśli o jakimś remonciku, a do tej pory jak go prosiłam, to nic sobie z tego nie robił:p i dzięki Bogu, bo jakbym czasem musiałą wczesniej urodzić, to sam niedałby sobie rady, wszystkie projekty w mojej głowie:-) Teraz mi jż pasuje skompletować wyprawkę, ale jak to zrobić na leżąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Ale tu dzisiaj cisza. Gdzie Was wywialo Kobiety? Ja dzis czuje sie jakos dziwnie poddenerwowana, nieswoja. I na fasolke trace nadzieje, bo tempka drugi dzien pokazuje 36.95. Ciagle powyzej linii pokrywajacej ale jednak chyba za nisko na fasolke. :( Dziwny ten cykl. Monia 🌼 odpoczywaj ... trzymam tu za Ciebie kciukasy Madzik 🌼 na pewno bedzie dobrze. Nie wiem co sie stalo w Twojej pierwszej ciazy, ale ta zapowiada sie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki🌻 Ja niedawno wstalam i ide sobie zrobic sniadanko i kawke.... Wczoraj dzien z bratankiem minal super.....maly artysta , pogadal troche ze mna a tak sie smial ze my wszyscy z jegu smiechu sie smielismy....kochany aniolek:):):) Zycze Wam wszystkim milego dnia i bede zagladac co chwile bo dzis jestem w domu:) Nikolka widzialam ze przez net mozna zamowic castangus!!!!! Gdzies kiedys ktos podawal linka i wiem ze mozna bylo zamowic....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wlasnie wrocilam do domu bylam dzis na becie zaraz sprawdze wynik to wam napisze::):):):):0 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ja sie nie znam, ale zgodnie z normami ktore wkleilas 2 strony wczesniej to chyba dobrze nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik :D:D to juz mozna gratulowac :D:D 👄 oszczedzaj sie :) i fluiudki dawaj:):) ja zaraz do pracy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja betka ładnie podskoczyla wiec mysle ze mozesz sie przeprowadzic pietro niżej;) (w tabelce) no chyab ze nie chcesz zapeszac i wolisz zaczekac na potwierdzenie gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Bardzo dziękuje za pomoc z tabletkami :) Naprawdę kochane jesteście. Na szczęście za półtora tygodnia przylatuje do mnie rodzina więc mi przywiozą :) EfQa narazie nie robiłam żadnych badań poza prolaktyną. W kwietniu lece na 2 tyg do Polski więc postaram się wykorzystać ten czas na wizyty u gin. PS. Wiecie co postanowiłam od środy nie jeść słodyczy aż do Wielkanocy. Nie wiem jak to przeżyję bo uwielbiam czekoladę i codziennie chociaż jednego batonika muszę zjeść - tak z łakomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka!! niezłe postanowienie!!! u nas w pracy tez taka propozycja padla....ale nikt sie nie zdecydował;) wszystkie sie odchudzaja...ale codziennie paczus drozdżówka albo ciasteczko musi byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Madzik ale betka podrosla.....jeszcze raz gratuluje kochaniutka🌻 Prosimy o porcje fluidkow:) A mnie krzyz tak napernicza ze szok....i od wczoraj juz brzuch od czasu do czasu pobolewa, wiec @ sie pewnie skrada ....niech juz przychodzi zebym mogla zaczac nowy starankowy cykl..... A wy jak tam sie macie kobitki kochane?????👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko!! nie wywołuj wilka (@) z lasu!!!! dopóki jej nie ma to ją przepędzaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko mowie do niej ze jak ma mi robic nadzieje na nastepne kilka dni to lepiej niech jutro sie zjawi i bedzie git.....heheheeh pozyjemy zobaczymy:) A co u Ciebie kochana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) No widzę, ze przybywa ciężarówek :D Gratulacje!!!!! a moje strania o kant dupy rozbić.... nie mam czasu na sen, nie mam czasu na sex :O ostatnio szalone tempo... oby do wiosny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silna...a może podczas tej bieganiny jakies małe przytulanko??? a nuz cosik sie z tego wykluje;) myszko, u mnie 28 dc... cykle mam zwykle 30 dniowe wiec jeszcze czas na @ ale od soboty juz mam standardowe plamienia, ktore u mnie zwykle zwiastuja zblizająca sie @.... wiec to raczej nie byl mój miesiac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelkaO już pozamiatane końcówka cyklu, więc ino dla przyjemności i zabicia PMS-u :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ja już 3 raz mam takie wyrzeczenie, z tymże rok temu w połowie wymiękłam. Teraz rezugnuję z rzeczy z czekoladą. Walczę z łakomstwem od wczoraj i jest ciężko. Obok mnie leży snickers i bardzo bardzo bardzo kusi. Napwno go nie zjem :) Nie robię tego ze względu na wagę ale dlatego, że naprawde jem bardzo dużo słodyczy i na zdrowie mi to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik wysłałam Ci zaproszenie na nk. Przepraszam że trochę mi się z tym zeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardo ciepło wszystkie starające się o maleństwo! Jestem nowa mam nadzieję, że mnie jakoś przeyjmiecie;-) Może się przedstawie mam na imię Asia jestem szczęśliwą 10 miesięczną męzatką od 2 miesięy staramy się o dzidziusia! W poł grudnia skończyłam antykoncepcję hormonalną i jak na razie miałam już dwa okresy;-( Każdy inny ale były. Staram się obserwowa swój organizm ale u mnie jest jakoś inaczej- mam ciągle białawy śluz choć ogólnie jest dość sucho, liczę dni płodne ale to trudne bo w tym miesiącu miałam okres o 3 dni za wcześnie??? Bardzo proszę o parady jak się mierzy temp. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik- witamy wśród nas!! ja skończyłam z antykoncepcją 5 miesięcy temu!! i szczerze mówiąc każdy cykl jest inny;) tempkę mierze dopiero od 2 miesięcy- i o ile w pierwszym miesiącu wykres był zadziwiająco dobry tak teraz moja tempka robi co chce... i wykres jest do niczego nie podobny;) tak naprawde trzeba trochę sie poobserwowac zeby wiedziec co i jak;) bo organizm kobiety to skomplikowana maszyna;) a co do mierzenia tempki- to ogólne zasady sa takie: mierzy sie rano przed wstaniem z łóżka, najlepiej codziennie o tej samej porze. dane z pomiarów możesz sobie wklepywac np tu http://www.nmpr.bfe.pl/ i po miesiącu zobaczysz co z tego wyjdzie;) powodzenia!! w razie czego służymy radą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki! wpadam na chwilkę... madzik, cudnie rośnie betka 🌻 my dziś byliśmy się oglądać :-) dzidziuś mój kochany drapał się rączką w kolanko, klęczał, fikał... ma piękny kręgosłupek i żeberka i serduszko ślicznie bije... główka rośnie prawidłowo, półkule się pięknie rozwijają... ale ciągle nie znam płci bo jest baaaaaardzo ruchliwy :-) ale to na ten moment nieistotne... jestem taka spokojna i taaaaakaaaa szczęśliwa... uwielbiam podglądać nasze maleństwo... dziś moja męża znów mogła popatrzeć na naszą pociechę... cudne przeżycie :-) przesyłąm fluidków moc... ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja odwozilam szwagierke do domu byla ze swoim synkiem roczek ma urodzil sie 17dni przed moim aniolkiem ❤️ misiaczki NIE dziekuje :):):):):)ja zaraz spac bede szla a ty do pracy 😘 ewelka wole jednak na wizyte u lekarza:):):) 😘 nikolka jeszcze 2 tyg temu slodycze byly jak moje lekarstwo na wszystko musialybyc a teraz [moze na chlopca] ostre aby:):) 😘 myszka NIE dziekuje ja tez sie bardzo ciesze:):):):) a twoje objawy sa bardzo przypominajace fasolke wiec.....trzymam kciuki 😘 silna a moze ta chwila bez czasu cos ci przyniesie przewaznie jest tak ze dziewczyny ktore nie mialy czasu na sex zaczodzily w ciaze :):):) 😘 asik85 witaj u nas :):):) zapraszamy do tabeleczki :) ja nie zauwazalam wcale sluzu plodnego ale nigdy w zyciu nie stosowalam zadnej anty to nie moge ci pomoc w sprawach cykli:):) mierz codziennie temp rano o tej samej porze ja mierzylam:):):) ty jestes dopiero na poczatku staranek to jeszcze nie masz sie co martwic:):):) trzymam kciuki 😘 graminis pewnie cudowne to uczucie widziec jak takie male fika sobie u ciebie w brzuszku:):) ja tez juz tak chce!!!!!!!!! dziewczyny wy wiecie ze jak bym mogla to te fluidki tonami bym zucala aby zeby brzuszki byly lapcie napewno cos z nich bedzie #################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...................12.03.09 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............??.12.08 Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........24.02.09 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.09 dorota822..................26..................23. .. .............??.12.08 misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............??.12.08 Rusaczek....................34.................45....... ..........04.03.09 Sara76.......................32.................56.... .............25.02.09 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20.................. 6.... . .............18.02.09 EwelkaO /Kraków.........27...................5...................27. 02.09 felicity78....................30...................3.... .............22.12.2008 lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................30......... .................01.05.09 alutek29.................29.................22......... ...............25-06-09 graminis..................25.................20......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................20........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek................Tymoteusz.... ........30.01.2009 kkinia30............synek.................Daniel........ ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×