Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Madzik u mnie to ja wiem ze objawy jak najbardziej na @, ale fluidki lapieeeeeeeeee moze sie przydadza.....nie dziekuje za kciuki coby nie zapeszyc:)👄 Witam nowa kolezanke bardzo serdecznie🌻 i zycze szybkiego zafasolkowania:) Buziaki i dobranoc wszystkim😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik Ty jesteś taka drobniutka, że brzuszek będzie chyba nosił Ciebie. W ogóle napewno fajnie będziesz wyglądała za kilka miesięcy :) Jak moja mama była w ciąży to non stop miała ochotę na ostre i kwaśne jedzenie i był CHŁOPAK więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka i Ewelka pewno nie wiecie że przy staraniach o dzidziusia NIE MOŻNA SIĘ drastycznie ODCHUDZAĆ :D :D trzeba jeść Lody bo to podobno dobrze wpływa na płodność. koniecznie przeczytajcie ten artykuł oparty na najnowszych badaniach naukowych \"Dieta na poczęcie \" http://dziecko.onet.pl/4730,4,4,dieta_na_poczecie,1,artykul.html jeszcze znalazłam artykuł \"Czy na niepłodność ma wpływ tryb życia?\" http://www.novomedica.pl/pytania.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik nie mogę się doczekać twojej wizyty u lekarza i pierwszego USG !!!!!! ❤️ ❤️ Asik85 witaj, no to musisz teraz poobserwować swój organizm przez jakiś czas. jak już będziesz wiedziała kiedy mniej więcej jest owulacja to idź koniecznie na monitoring żeby się upewnić czy wszystko działa jak należy. Ale bywa że po odstawieniu hormonów szybciutko się zachodzi w ciążę___czego ci życzę :) Graminis uściski dla was _ dbajcie o siebie! Kup sobie kwasy Omega3 dla kobiet w ciąży, bardzo dobrze robią maleństwu. 👄 👄 Myszko ja miałam dziś piec faworki ale mała strasznie hasała nie wiem czemu i poszła bardzo późno spać więc nici z tego... Pani Misiowa co u Patrycji? Silna no czas na sex to ty znajdź :D Misiaczki przegoń wreszcie tą @ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://dziecko.onet.pl/4730,4,4,dieta_na_poczecie,1,artykul.html Jak mnie to wkurza! Robię kopiuj-wklej i w treści jest dobrze a jak link pojawia sie na forum to w adresie pomiędzy 4730 a ,4 pojawia się spacja!!!!!!!!!! Skopiujcie link wklejcie w wyszukiwarce i zlikwidujcie tą spację a strona się otworzy. Fajny artykuł. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochaniutkie!!! dzięki za rady odnośnie kwasów omega ❤️ to mają być witaminki z kwasami czy witaminki osobno standardowo a kwasy do tego...??? polecicie mi jakiś konkretny preparacik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj i jutro wolne, więc może później do Was zajrzę. Dzisiaj powinnam dostać @, ale na razie jej nie widać (i oby tak zostało-ale to raczej marzenie ściętej głowy) Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara trzymamy mocno kciukasy :-) i.... czekamy na dobre wieści!!! witaj Pani misiowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski!! :) Madzik 🌼 betka slicznie rosnie!! Super! :) Czy jestescie w stanie cos wyczytac z tych tempek i objawow? 1-5 d.c : miesiaczka 6: 36.60 7: 36.80 8: 36.50 9: 36.60- sluz plodny, slaba kreseczka, 10: 36.60 sluz plodny, slaba kreseczka 11: 36.80 sluz plodny , slaba kreseczka 12: 36.70 sluz mniej plodny, wyrazna krecha, 13: 36.85 sluz mniej plodny, slaba krecha 14: 36.70 sluz mniej plodny, slaba krecha, 15: 36.80 -//-,bol jakby jajnika 16: 36.85 -//- 17: 37.00 -//- bol piersi 18: 37.15 -//- 19: 37.10 -//- bol plecow jak przed @, tylko jakos wczesnie 20: 36.95 -//- 21: 36.95 -//- dziwny bol w pachwinach 22: 37.05-//- lekko obolale piersi Co o tym myslicie cykle mam 28- 29 dniowe. Bede wdzieczna za wszelkie sugestie. Kiedy mylicie ze mialam owulacje? Dla mnie to wszystko jest takie rozjechane. I co myslicie o tym spadku temp w 20- 21 dniu cyklu, czy moze on wskazywac na implantacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Dziewczyny ja dzis i chyba jutro pracuje wiec mnie nie bedzie na forum:( Saro trzymam kciuki za Ciebie kochana👄 Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego dzionka👄 papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków, ale już mnie brzuch zaczął pobolewać więc pewnie skończy się jak zawsze... Jestem co prawda w domu, ale muszę skomponować II rozdział pracy (zostały mi 2 dni!!!), brakuje mi dwóch podrozdziałów, jestem na połowie i właśnie ogarnęła mnie niemoc twórcza...więc dlatego się nie odzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków, ale już mnie brzuch zaczął pobolewać więc pewnie skończy się jak zawsze... Jestem co prawda w domu, ale muszę skomponować II rozdział pracy (zostały mi 2 dni!!!), brakuje mi dwóch podrozdziałów, jestem na połowie i właśnie ogarnęła mnie niemoc twórcza...więc dlatego się nie odzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panimisiowa! sprawdź pocztę i czekam na zaproszonko i namiary na inne dziewuszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewuszki Mysia, czekam na wieści podgladam was buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa niestety nie pomogę ci bo ja jestem w tym zielona, nigdy u siebie nie mogłam się dowiedziec kiedy mam owulacje, śliuz sobie a temperatura sobie. Byłam dziś w poradni diabetologicznej izoatałam przeszkolona przez diabetyczkę w sparwie diety, dostałam glukometr na czas ciąży, i byłam jeszcze u diabetologa. Koszmar tyle informacji na raz. Dobrze że ciężarne są przyjmowane tam bez kolejki, bo tyle ludzi tam było. Mam notować co jadłam i badać sobie glukometem krew 4 razy dziennie, najpierw na czczo a potem po głównych posiłkach. Muszę dbac o swoje maleństwo, bo kocham je i zrobię dla niego wszystko. Niektórzy w tym i moja mama twierdzi że przesadzam że tak dmucham na nie, ale przeciez wie jak długo się staraliśmy o nie więć nie rozumiem takiego myslenia. W ogóle to jak jej powiedziałam że idę na zwolnienie to spytała co ja będę w domu robić, a co mi się to spokuj może nie należy. Kocham ją ale czasami to mnie wkurza tym gadaniem. Twierdzi że jak tata ma cukrzycę i nie przesadza z dieta i żyje, ale musiałam ją uświadomić że tata nie jest w ciąży. A jak moja siostra była w ciązy i miała cukrzycę to wogóle to zadniedbała, całe szczęście że dzieci się urodziły zdrowe. Nikomu nic powiedziec nie można , bo zaraz słyszę że każda w ciąży to ma. Boże czy ja jestem każda?? Ale się wkurzyłam, nie lubię takiego gadania, przecież każda z nas przeżywa tą ciąże bardzo indywidualnie i chciałaby żeby ja trakować nie jak każdą tylko podejść do niej jak do matki która oczekuje na jakiś cud i zrozumieć. Tylko zrozumiec czy wysłuchać ale nie oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik kiedy masz wizytę u lekarza? Monia myslę że się oszczędzasz, wypoczywaj kobito i trzymaj się. Sara zaklinam twoją @ żeby poszła precz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek29 masz rację, że dbasz o siebie i nie słuchaj głupiego gadania. Prawda jest taka, że niektóre dziewczyny zachodzą w ciążę na pstryknięcie palcem a potem w ogóle nie dbają o dziecko, które noszą i to ma być sprawiedliwość??? A mama niech nie przesadza, bo jak ona rodziła dzieci to bezpłodność nie była chorobą cywilizacyjną tak jak jest teraz, więc masz prawo się cieszyć ze stanu błogosławionego, bo to cud i jak się okazuje nie każda go doświadczy. Przesyłam Ci 👄👄, ale mi się ciśnienie podniosło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek29 masz rację, że dbasz o siebie i nie słuchaj głupiego gadania. Prawda jest taka, że niektóre dziewczyny zachodzą w ciążę na pstryknięcie palcem a potem w ogóle nie dbają o dziecko, które noszą i to ma być sprawiedliwość??? A mama niech nie przesadza, bo jak ona rodziła dzieci to bezpłodność nie była chorobą cywilizacyjną tak jak jest teraz, więc masz prawo się cieszyć ze stanu błogosławionego, bo to cud i jak się okazuje nie każda go doświadczy. Przesyłam Ci 👄👄, ale mi się ciśnienie podniosło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa ja się absolutnie nie odchudzam :) ale miesiąc bez czekolady napewno wyjdzie mi na zdrowie (chociażby na zęby). Dopiero 3 dzień a mnie widok batoników kusi, że hoho. Najbardziej brakuje mi ptasiego mleczka :) Buziaki Kochane Dziewczynki Ide coś przegryźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka efqa;) ja tez sie absolutnie nie odchudzam;) zaraz zabieram sie za czytanie twoich artykułów...chociaz mialam pisac prace!! lilowa...rzeczywiscie twoje tempki troche szalone...ale gdybym wkleila moje z tego miesiaca to tez wygladaja beznadziejnie.... moze ten miesiac byl zły na mierzenie;) - tak sobie tlumacze madzik kiedy bedziesz u gina?????????????? alutek- dbaj o siebie i głupie gadanie innych niech cie nie obchodzi!! to ty walczylas o ciaze wiec ty ja docen!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis mialam ciezko dzien w szkole :):):) ale tu cichutko :):0 dawid chce juz powiedziec francy ze bedziemy mieli dzidzie ale ja jakos przestroge mam do niej myszko oby ta @ nie przyszla do ciebie a kysz:):) nikolka no mnie troche odcioagnelo od slodyczy teraz nawet bardzo:):) licze na chlopca alee aby zdrowe:):) no a z tym brzuszkiem to dawid mowi jak ja mu dziecko urodze jak taka chuda jestem eheh ale jeszcze zobaczy jak przytyje:):) ewcia ja tez juz sie nie moge doczekac odrazu biore daiwda to poczuje to co czuje matka widzac swoje malenstwo na usg:):):) graminis ja tez chyba cie nie mam na nk:):):0 sarciu czaruje i przeganiam od ciebie @ juz czas najwyzszy zeby cie nie opuscila teraz masz wolne to strozuj na kaffe:):):) liliowa twoja temp strasznie szaleje moj wykres troche inaczej wygladal:):):) ale oby ta temp wcale nie spadala alutek wybieram sie w srode do lekarza:):):) ale boje sie ze nie wiem isc i idz za glosem serca i nie sluchaj glupiego gadania:):) ewelka jak juz wspomnialam ide do gina najprawdopodobniej w srode:):) mysle ze to odpowiedni czas aby sie wybrac pani misiowa 😘 😘 😘 😘 dla wszystkich DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie! Niestety ja dopiero wróciłamz pracy jest prawie 3.00 ale jakoś nie jestem śpiąca. Pragnę podzielić sie z wami moimi początkowymi doświadczeniami ;-) Otóż, wczoraj tj. 12dc zaczęłam mierzyć temp. miałam 36,6 pod językiem i 36,9 w pochwie, dziś 36,5 pod językiem i 36,6 w pochwie (zawsze jest taka rozbierzność???) cały czas upławy białe może bardzo delikatnie żółte ale właściwe to białe, dziś wyjątkowo o bardzo silnym kwaśnym zapachu jak nigdy!!!Bolą mnie brodawki;-( Biorę kwas foliowy, wiesiołka już nie (bo pisałyście, że do owulacji). Co myślicie o tym wszystkim??? Wg mnie dni płodne zaczęły mi się 21.02 lub 24.02!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ troszke was zaniedbuje mam nadzieje ze mi wybaczycie 😘 myszka sara jednak trzymam kciuki za was bardzo mocno. madzik polej zimna woda dawida poczekajccie ciut troszke jeszcze,nie cchce abys potem znow plakala i sie smucila twoja fasolka musi czuc mamusie wesola i szczesliwa. witam nowa kolezanke niestety ja nie pomoge w twej kwesti bo dla mnie miezrzenie tempki bylo czarna magia ja ratowalam sie testami owolacjnymi :) monia mam nadzieje ze u ciebie wszystko ok glaskanko dla brzusia :) graminis nie wiem czy u was sa ale u nas sa specjalne preparaty witaminowe dla kobiet ciezarnych z omega 3 te tabletki sa w osobnym listku tego samego pudelka i Efqa dobrze ci doradzila naprawde dobrze robia na rozwijajacy sie mozg dziecka :) lilowa podziwam cie z ta wytrwaloscia mierzenia tempki :) a jak testy probowalas juz?? izula zerknij do nas czasem i napisz jak sie czujesz?? pozdrawiam was wszystkie i duze buziole 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×