Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

alutek29 - kurcze, to żeś mnie zadziwiła tą jakże odmienną informacją. Dokładnie tak jak piszesz, z reguły jest na odwrót, to faceci się uskarżają, że jak kobieta w ciąży to się już dotknąć nie da, że nie ma już "pinga ponga" ;) Twój mąż to jakiś inny przypadek w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek co do tych twoich urodzinek to byłoby naprawdę coś niesamowitego no i jaka niespodzianka i jaki wspaniały prezent na 30 urodziny :) lepszego wymarzyć sobie nie można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he, no cóż, mąż by mi nie wybaczył, gdybym sobie leżała, a on miałby gotować, tzn teraz, kiedy jest w trakcie roboty. Mała kobitko- dziękuję za uściski ❤️ Alutek- o seksie nie wspominam, bo od początku ciąży mam zabroniony, ale chociaż jakiś geścik przytulenia, albo zwykłe miłe słowa... bardzo mi tego brak... Jak dotąd usłyszałam tylko, że wyglądam jak "MARYNA" co miało oznaczac, że przytyłam:-( Ech, taki już jest, tak naprawdę nie jest zły, ale w tych kwestiach... po prostu jakoś ulotniła się jego dawna romantyczność... to przykre... Nie będę się użalać. Kończę piec ostatnią porcję i jadę po córcię, no miałam leżeć... ale to i tak jest dla mnie mega odpoczynek!!! Kochane buziaczki, może wpadnę jeszcze później👄 A racuszki robiłam szczerze mówiąc pierwszy raz, bo ich nienawidzę, ale wyszły takie puchate i smaczne, że zjadłam 2! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mała kobitko mówię to samo mojemu mężowi że on jest z innej planety he he. Jadę dzis do rodziców i wrócę w niedzielę. Sa taty jutro imieniny, no i msza za dziadka, to już 3 lata minęły, tylko kiedy, czas ucieka przez palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzioewczyny!!!!!! Widze ze dzis gwarno na forum - super!!!! Ja dzis wstalam z bolem glowy i musialam wziasc tabletke i juz mi lepiej.....pewnie przez te pogode bo jest tak cieplo , ale zaczyna wiac silny wiatr i od poludnia ma padac do wieczora...hehe amerykanska pogoda:):):) Teraz biore sie za robienie pierogow....farsz juz mam zrobiony, teraz tylko zrobie ciasto i bede gotowac..... Dziewczyny ktore braly CLO powiedzcie mi kiedy najlepiej brac te tabletki : rano czy wieczorem....mialyscie jakies zle odczucia po tych tabletkach???? Prosze o odpowiedz - z gory dziekuje👄 Zycze Wam milusiego dnia i sciskam Was wszystkie bardzo goraco i przesylam 👄...Postaram sie zagladnac pozniej, a teraz spadam do moich pierogow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewcztyny wczoraj napisalam wam takiego dlugiego posta i sie wykasowal:(:(:9 a wczoraj tak sie wkurwialam ze juz nie chcialo mi sie pisac drugi raz a mianowicie dawid powiedzial ze jestem w ciazy rodzince!!!!swojej normalnie az wylam tak sie wkurwilam 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik- ja bym go normalnie..........przez maszynkę do mięsa!!! A to zdrajca!!!!!!!!!!! I co na to jego rodzinka? Ale się wkurzyłam! Jestem całkowicie padnięta i maluch kopie prosto w żebro, daje popalić, ledwo siedzę, ale dopiero trochę sprzatamy, bo się nie da nigdzie położyć, wszędzie kurz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko co do CLO to ja chyba brałam rano i nie odczułam jakichś skutków ubocznych, wszytko było ok. Co do wakacji to w sumie nie chodziło mi o to, że w ciąży nie można nigdzie jechać tylko siedzieć w domu. Chodziło mi raczej o to, że wtedy trzeba by raczej pojechać w Polskę a nie zagranicę (my jeździmy na wycieczki autokarowe i często gęsto podróżuje się ponad 24 godziny zanim dojedziemy na miejsce). Ja uwielbiam Chorwację, byliśmy kilka razy w różnych rejonach, a w ubiegłym roku zaliczyliśmy ogólnie Bałkany: Albanię, Czarnogórę, Serbię, Bośnię. Ale nie powiem, że nie narobiłyście mi ochoty na tą Kretę, tylko chyba drożej wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik, ale ten Twój Dawid jest pierdoła, a mówią, że to kobiety roznoszą plotki! Mogłaś mu nic nie mówić o ciąży a gdzieś w 4 miesiącu sam by może na to wpadł ha,ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tabelkę: 🌼 STARAJĄCE SIĘ 🌼 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................22.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................23. .. .............????????????? misiaczki....................23.................42... ..............22.02.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................45....... ..........04.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............23.03.2009 kalpek........................22................26 ...................???????????? madzik.......................20.................. 6.... . ..........18.02.2009 EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27. 03.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................4... ..............04.03.2009 silnaaa.......................31...................2.... .............03.03.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........15.02.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ❤️ ZACIĄŻONE ❤️ Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................31......... .................01.05.09 alutek29.................29.................23......... ...............25-06-09 graminis..................25.................20......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................20........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 👄 DZIECIACZKI URODZONE 👄 Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki chyba się pomyliłaś pisząc datę spodziewanej @ (chyba myślami jesteś jeszcze w roku 2008)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia --- daj przepis na racuszki !!! prosze madzik ---- kurde ale jak to wyszlo ze powiedzial przeciez sie umawialiscie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wam dziewczyny wszystko pisze najpierw powiedzial swojej siostrze mowie dobra ok ona nam dobrze zyczy to przymknelam oko ale ona sie tak cieszyla ze powiedziala drugiej siostrze a one uznaly ze babcia powinna wiedziec i pytaly dawida czy powiedziec a ten za moimi plecami sie zgodzil :P:P i byla wielka klotnia 😠 i oczywiscie dzis do niej pojechal i juz mu dawala rady do jakiego lekarza mam chodzic i kiedy slub itp mowie moze najpier zareczyny nawet nie powiedziala aby zdrowe bylo 😠 ale ja juz powiedzialam ze nich nie liczy ze ,mna zadzic bedzie jak bym nie wiedziala co mam robic i jakbym matki wlasnej nie miala teraz dlugo tak sie nie okaze z moim brzuniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ja myślałam, że Wy jesteście już po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa jak ty mądrze piszesz kobieto że wiosna idzie i na pewno bociany już lecą :D :D Saro może tym razem ten h** cie nie ominie :D Ale macie dziewczynki cudowne plany na wakacje :) zwiedzajcie i podróżujcie póki jesteście wolne bo z małym brzdącem to juz będzie trudniej :) Ja w ciąży nie chciałam sie ruszać z domu, może dlatego że upały były straszne a ja ledwie oddychałam... Choć nie powiem kombinowałam czy by chociaż na Chorwację nie skoczyć :p ale nie odważyłam się koniec końców... Mała kobitko marzy mi się Grecja..... :( a jakbym mogła zabrać moją mamę ze sobą to juz w ogóle było by cudownie ... Sąsiada mojego już złapali, strzelał do swojej kochanicy, dzisiaj nawet telewizja była i kręcili ujęcia u nas na korytarzu i mój wózeczek będzie w telewizji he he :p A co do owulki to ja też miałam bezobjawową tzn bez żadnych bóli ( a może nie zawsze ją miałam i w tym sęk ? hm...) Kurcze Monia mi przypomniała o racuszkach! Aż mnie skręciło :) jutro lecę po drożdże do piekarni i robię :) ! Madzik nie denerwuj się. Najlepiej będzie jak ty nie będziesz z Francą rozmawiała o ciąży i najlepiej w ogóle unikaj przez jakiś czas jej towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani misiowa ja robię racuchy "na oko" : 1/4 paczki drożdży rozrabiam z ciepłym mlekiem i szczyptą cukru, czekam aż zaczną bąbelkować i dodaję je do miski z 2 jajkami mlekiem i mąką. Ubijam ciasto mikserem, chociaż moja mama robi to ręcznie bo twierdzi że wychodzą lepsze... Ciasto musi być gęstsze niż na naleśniki ale nie takie zbite jak na pączki, po prostu musi się dać nabrać na łyżkę i położyć na gorącej patelni :) Rozrobione ciasto odstawiam w ciepłe miejsce i przykrywam ściereczką i czekam aż podwoi swoją objętość. Mniam mniam ! Dziewczynki jak macie jakiś inny fajny przepis na racuchy to podajcie :) Dla męża robiłam również wersję z boczkiem, cebulką, papryczką a potem polewałam ketchupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa --- jestes genialna, dzisiaj zrobie klasyczne z jablkami a innym razem z boczkiem ale musi byc wypas dzieki madzik ----- kurde wiesz powiem ci ze myslalalam ze wy nie chcecie brac slubu a ty prosze, bardzo sie ciesze 👄 ale sypie śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój przepis jest łatwy i bardzo szybki!!! A racuchy wychodzą jak gąbeczki puchate!!!! Ibez drożdży! 0,5 l. mleka; 2 jaja; mąka; łyżeczka cukru; szczypta soli; 0,5 łyżeczki sody; jabłka 1-3, w zależności, czy sie chce mieć ich wyrazisty smak Białka oddzielić od żółtek i ubić na sztywną pianę. Mleko, żółtka, mąkę, cukier i sól zmiksować na gładką dość gęstą masę. Dodać sodę i jabłko utarte na grubych oczkach. Na końcu delikatnie wymieszać z ubitymi białkami. Smażyć na oleju, posypać cukrem pudrem. Mniam!!! już uciekam, bo tym razem Róza na mojej głowie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny no nie jestesmy po slubie :P:P w tamtym roku chcialam to przeciez jego siostra sie kajtala to juz on mamusi nie bedzie pompowal tylko my o wiele wiecej bylismy razem niz ta jego siostra z mezem ale dobra teraz chcialam slub to mowi jak matka bedzie miala pieniadze ateraz jak juz moze miec to ona sie pyta kiedy slub a w dupie ja mam na weselu nawet bawic bym sie bala ze cos sie stanie a ona teraz sobie pomyslala ze slub trzeba robic dopiero jak dziecko bedzie bo wczesniej moze liczyla ze jeszcze sie rozstaniemy a zareczyny chce w kwietniu .my mamy swoje pieniadze ale dlaczego mamy brac z naszego budzetu a ja na zlosc jej zrobie dopiero powiem ze chce slub np jak sie dzidzius urodzi ewcia masz racje ja ja bede omijc szerokim kolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia te twoje to prawdziwe racuchy a ten mój przepis to raczej na takie pampuchy drożdżowe. Moja mam robi takie jak ty podałaś z jabłkiem. Ja szleję na punkcie drożdżowych :) UWAGA: Pani Misiowa tą łyżkę którą będziesz nakładała placki na patelnie maczaj za każdym razem w kubeczku z zimną wodą żeby się kolejne placuszki do łyżki nie kleiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pusto!!! No tak, drożdże robią swoje, bo moje placuszki, to się po prostu nalewa:-) Co porabiacie kobitki??? ja mężusia z córcią wysłałam w odwiedzinki do jego sióstr i zabrałam się za prasowanie powolutku, a przy okazji zapisuję jakich mi ubranek brakuje:-) Mam nadzieję, że któraś zajrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem dziewczyny!!!!! Ja siedze z kawka i zjadlam dopiero sniadanie:) Wczoraj kochane zrobilam 140 pierogi - 100 to ruskie , a 40 to zrobilam z serem na slodko:) Wrzucilam do zamrazalki i teraz w poscie sie przydadza jak niewiem co - szczegolnie w piatek:) Saro dziekuje za odpowiedz odnosnie Clo - tez bede brala rano po jednej tabletce , zobaczymy jaki bedzie efekt - czy testy pokaza owulke czy nie:) Kurcze ide cos zrobic na obiad, bo pozniej musze troche sprzatnac i poprasowac, bo na nocke do pracy buuuuuuuu:(:(:( Bede zagladac , wiec piszcie....milego dzionka ...buzzzzzzzkiiiiiiiiii👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :) Ale tu dzisiaj racuszkowo - zapachy rozeszły się po całym 3-mieście. Myszka 24 - uwielbiam pierogi, jeszcze jakiś czas w zamrażalniku można było u mnie znaleźć zapas ruskich, z mięsem, kapustą i grzybami oraz twarogiem i truskawkami (choć te ostatnie wyszły najgorzej ;) madzik255 - twoją drugą połowę to chyba trzeba wziąć na drugą stronę i porządnie go \"przetrzepać\" by następnym razem takie numery nawet mu do głowy nie przyszły - ech :/ a niby plotkarstwo to domena kobiet.... Monia671 - maluszek kopie bo pewnie chciałby by mamusia troszkę odpoczęła ;) EfQa - marzenia się spełniają :) Jej a co chodzi z tym sąsiadem?? To jakaś scena do filmu/serialu? A z tym wózkiem to rzeczywiście śmiechowo wyszło :) Pozdrowionka - ale tu ciszą zawiewa... no ale nie ma się co dziwić - w końcu sobota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko prześlij choć kilka pierożków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja robię placuszki z gotowanych ziemniaków, zrobiłam już pure z ziemniaczane z odrobina mleka, dodam mąkę, jedno jajko, uformuje placuszki i będę smażyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała kobitko do mojego sąsiada z naprzeciwka w zeszły piątek wyważała drzwi brygada antyterrorystyczna. Szukała go policja bo skatował kobietę i strzelił jej w głowę. No ale już został złapany. prędko go teraz nie zobaczymy.... no uciekam do placuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane 🖐️ 😘 Monia super ze juz dobrze z toba ale widze ze w miejscu nie usiedzisz :p Myszka o kurcze to zes nalepila sobie tych pierogow :D madzik kurcze za uszy powies swojego :) oby tesciowa tylko przykrosci wam nie robila a szczegolnie tobie wiec tak jak dziewczyny pisza odwiedzaj ja jak musisz :D ja dzis troszke posprztalam w domku ale i tak to jest kropla w morzu majac malego brzdaca i tak wielki dom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko kochana buziaki dla was !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa a obtaczasz pozniej te placuszki w bulce tertej czy tak bez niczego smazysz na oleju masle?? kiedys ktos podawal przepis na placuszki wlasnie jak zostana z poprzedniego dnia ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :):):) omijam ja dalekim lukiem:P:P jutro mam zaszczyt sie z nia spotkac bo mamy zaproszenie do szwagierki ale odrazu powiedzialam ze jak ona jedzie to ja nie i niech se mysli co chce ona i bedzie miala czas na obgadanie mnie heh jedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×