Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Rusaczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczek miałam przeczucie, że Ci się uda. SUUUUUUPER!!!! G❤️R❤️A[serce}T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy udzielicie mi instrukcji o co chodzi z tym "tajnym" forum? Mój e-mail się wyświetla przy imieniu, w razie czego wrzućcie mi namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczek mow nam tu jak to było,ile Ci sie spoznial okres?jakies przeczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek ja wczoraj miałam zastrzyk z puregonu, drugi jutro a w środę jadę do lekarza i zobaczymy co powie. Martwię się tylko czy plemniki mojego męża dadzą radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z drugiej strony wiosna idzie więc trzeba się nastawić optymistycznie do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro ja trzymam kciuki,a co za zastrzyk? A z tym c pytałas,to chodzi o to,zeby tam na poczcie dawac sobie nr tel i jakies prepsiy,zeby nikt tego nie pisał na kafe i zeby nie bylo to widoczne,zebysmy tylko my wiedziały!!!takie tajne gniazdko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczek GRATULACJE 🌼 zrób jeszcze raz betę za tydzień dla pewności czy dzidzi sie dobrze rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko napisałam na twoją pocztę proszę o kontakt i dane do nowej skrzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczek ---- GRATULACJE🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄 ----- jejku jak sie ciesze:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D - to jest dowod ze wszystkim nam sie uda:) Ja sie troche obrobilam , ale jeszcze musze sprzatnac , a teraz zrobilam sobie przerwe na kawe i ciasto i na kafeee oczywiscie..... Moje namiary na poczcie juz sa..... W sobote z mezem jade do Urologa - umowilam go na wizyte . a w przyszly poniedzialek chyba pojedziemy do labolatorium oddac sperme do badania....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczek ---- GRATULACJE🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄 ----- jejku jak sie ciesze:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D - to jest dowod ze wszystkim nam sie uda:) Ja sie troche obrobilam , ale jeszcze musze sprzatnac , a teraz zrobilam sobie przerwe na kawe i ciasto i na kafeee oczywiscie..... Moje namiary na poczcie juz sa..... W sobote z mezem jade do Urologa - umowilam go na wizyte . a w przyszly poniedzialek chyba pojedziemy do labolatorium oddac sperme do badania....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i 2 razy mi sie wyslalao - przepraszam;) Ja mam fajny przepis na kokosanki - dzis ich pieklam pierwszy raz - sa pyszne i bardzo latwe do zrobienia....wrzuce przepis na poczte....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja też prozę namiary na wspólną pocztę: ewelkac@yahoo.com rusaczek- super!! gratulacje!! bocian zaszalał!! już druga fasolka w tym miesiącu;) a ja nadal czekam... dzis 33 dc @ brak , test negatywny ;( boję się że znów tam mi się cosik złego porobiło!! ale wczesniej nawet jak miałam torbiele to @ się tak nie spóźniała... nie wiem co o tym myślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wysłałam swoje dane;) oczywiście na początku jakos się zagapiłam i nie widziałam Waszych maili;) myślałam że bede pierwsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusaczek Gratuluje z calego serducha :) ale super :) poczta powoli sie zapelnia. ja doszlam do strony 40 szukajac przepisy na dzis wiecej rady juz nie dam . no i widze ze jest opcja z galeria wiec mysle ze super bedzie jak powklejamy sobie fotki tam :) jakos sie trzymam dzis ale ciagnie mnie do jedzenia o malo nie zjadlam orzeszkow ktore maz podsunol mi pod usta mowiac kochanie jakie pyszne mowie ci sprobuj on chce abym sie poddala. A ja nie :D nie dam sie Oby tak dalej Buzki kokosanki mniam mniam :P musze poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko!! podziwiam Cię!! a swoją drogą nie mogłabyś poprosic męża i dziecka żeby cie wspierali w tym "maratonie"?? zamiast Ci podsuwac smakołyki, jak nie hamburgery to orzeszki itd??!!ja juz dawno bym sie skusiła!! Myszko- u mnie znów jakieś akcje- piałam pare linijek wyżej, 33dc, @ brak, test z jedna wstrętną grubą krechą;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za gratulacje! Kalpek - ja miałam ICSI. Wyhodowałam 14 komórek - zapłodniły się wszystkie. Po pięciu dniach podali mi 1 blastocystę, a aż 8 jest zamrożonych. W niedzielę miałam zrobić betę, a że to niedziela to przesunęłam na dzisiaj. Testu sikanego nie robiłam, bo lekarz mówił, żeby nie robić tylko od razu betę. Ale tak się bałam, że zamiast jechać po pracy od razu po wyniki, to najpierw pojechaliśmy do mamy potem do teściowej..... a mi aż w brzuchu rosło z nerwów. Dopiero ok 19 pojechaliśmy do szpitala. Ja nie poszłam. Wysłałam męża i powiedziałam, że jak będzie niski wynik, to żeby nie wracał. :) Wrócił............. z tekstem odczytując wynik - 4 TYDZIEŃ CIĄŻY!!!!!!!!!! Wpatrywała się w kartkę i nic nie widziałam, a potem się rozryczałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka to rzeczywiscie nie dobrze ze test pokazal I kreche a @ niema....trzymam kciuki:) Patinko rowniez Cie podziwiam👄 glos oddany na mala perelke:) Ja wrzucial swoje 2 fotki na poczte a teraz czekam na reszte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczek, aż mi się gęsia skórka zrobiła jak przeczytałam Twojego posta!! naprawde super!! dbaj teraz o siebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jeden test w zanadrzu (innej firmy), zrobię jutro rano - zobaczymy w razie czego wizyte u ginka mam w nastepny poniedziałek...mam nadzieję że wtedy @ się nie obudzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie juz poszly spac, wiec ja sie biore za sprzatanie:) Zagladne jeszcze pozniej a jak nikogo nie bedzie to do uslyszenia jutro....Dobrej nocki kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×