Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................23.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6..................27.03.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............03.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ❤️ ZACIĄŻONE ❤️ Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................35......... .................01.05.09 alutek29.................29.................26......... ...............25-06-09 graminis..................25.................23......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................24........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............8............. ........ok 01.11.2009 A u mnie za oknem CZARNO!!! Zaczął padać gęsty śnieg. Ratunku!!!!! 👄 DZIECIACZKI URODZONE 👄 Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliowa super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co to za test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Saro popraw się bo stare tabeleczki wklejasz ;-) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................23.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6..................27.0 3.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............03.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................35......... .................01.05.09 alutek29.................29.................27......... ...............25-06-09 graminis..................25.................23......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................24........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............8....................ok 01.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempka.....
Lilowa GRATULACJE!!!!🌼🌼 Szczesliwej i zdrowej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa gratulacje, no u mnie jeszcze porzadnie moczu do końca nie wkropiłam, a już druga kreska się pojawiała, ale byłoby fajnie, jakby w końcu ktoś przejął po mnie bliźniaki.Teraz dbaj o siebie i dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was wszystkie i pamiętajcie jestem z Wami, a jak mnie nie ma to i tak sercem jestem z wami i czekam, aby wam wszystkim się udało. Moje kochane chłopcy śpią wyjatkowo oboje, bo zazwyczaj jeden śpi a drugi nie, więc idę sprzątać i pilnować obiadku.Muzyczka im przygrywa, a uwielbiają muzykę, więc może pośpią trochę. Buziaki dla wszystkich wytrwałych, bedzie Wam to nagrodzone, zobaczycie, ja jestem najlepszym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfeciu to bardzo szybko wyszly,brakuje cie tu,ale dobrze ze masz choc chwilek,zeby napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfeciu,a ile Wy sie staraliscie?przypomnij mi,bo tutaj jest tyle wszystkiego,ze nie pamietam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraliśmy się 29 cykli, długo ale było warto. Mi równiez Was brakuje, ale teraz z czasem to różnie, czasami mam chwilę, a czasami tylko małymi się zajmuję, albo domem i małymi.Mam jednak kontakt z Misiaczkiem, więc jakby co to jestem w miarę mozliwości na bieżąco, choć nie czytam Was zbyt często, bo nie mam kiedy.Powodzonka Kalpeczku i Tobie się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie umiem już wytrzymać aż mi literki wariują!!! lilka!!!! suuuupeeeerrr!!!!!!!! ❤️ piękny teścik, piękna fotka!!! cudna wiadomość!!! poczułam wiosne kochane!!! tak się cieszę!!! monia trzymaj się! dobrze, że z maluchem ok 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................23.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6..................27.0 3.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............03.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................35......... .................01.05.09 alutek29.................29.................27......... ...............25-06-09 graminis..................25.................24......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................24........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............8............. .......ok 01.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009 no to 24 skończony zaczynamy 25 :-) i to w atmosferze wspaniałych wieści :-) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he- WIEDZIAŁAM!!!!!!! Lilowa- GRATULLLAAACCCJJJEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pamiętaj, że musisz ładnie Mikołajowi podziękować! hi hi No, to teraz strzel sobie zdjęcie w tej nowej kiecce, bo już długo jej nie założysz :P Napisz co na to mężuś??????? A ja wreszcie siadłam na tyłku:-) Zronbiłam pranie,powiesiłam, ugotowałam obiadek, posprzątałam, teraz zapaliłam w kominku i smaże frytki:-) Za chwilę ma do nas wpaść siostra Wieśka z mężem, a jest niezapowiedziana, więc mogę ją jedynie frytkami poczęstować:D Zdecydowałam, że Wam prześlę, to moje zdjęcie Pt: \"Słoń w 9 miesiącu\" he he. Pomyślałam, że to będzie jedyna pamiątka:-) Z Różą nie zrobiłam i potem żałowałam. No- teraz zasłużyłam na obiadek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfeciu ja tez 29 cykli sie staram.. Monia musze obejrzec zdjecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia slicznie wygladasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jaki słonik?????super wloski,w ogóle jestes boska!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam bardzo Dziewczynki!! Jestescie Kochane!! Graminis Sloneczko Moje- Tobie sie literki plataly? Pomysl co ja dzis czuje! :) Monia🌼 przeciez Ty wygladasz przeslicznie!! Test jest firmy first response- podobno b. dobre. Nie wiem jednak czy sa dostepne w Polsce. A Moj Malż chyba lekko zwariowal.... ja obawialam sie, ze mam objawy odchodzenia od rozumu zanim zrobilam ten test, bo to racjonalne nie bylo absolutnie... a teraz chyba powinnam martwic sie o niego... Cieszy ciagle puche i musze przyznac, ze urosl chyba z dwa cm. Taki dumny! ;) W najblizszym czasie planowalismy zmienic samochod wiec stwierdzil, ze trzeba isc do sklepu i sprawdzic jakie duze sa wozki po zlozeniu, zeby potem nie bylo problemu :) No wiec spedzilismy w tym sklepie z dzieciarkowymi rzeczami z dwie godziny i bawilismy sie jak dzieciaki.:) Kupil mi fajna maskote, taka do przyczepienia np na szczebelkach lozeczka- krowa ( zbieram krowy) :) wiec jestem w niej zakochana.... :) Ciesze sie, ze nie poszlam do pracy, w taki dzien nie powinno sie pracowac.... Wieczorkiem idziemy do znajomych... chociaz nie bardzo mamy ochote...Umawialismy sie jednak wczesniej, wiec trzeba dotrzymac slowa. Zastanawiam sie tylko kiedy powiedziec Rodzince... i chyba poczekamy az do 17 maja.... kiedy bedziemy w Polsce... strasznie dlugo, ale wolalabym chyba nie mowic tego przez telefon... a co Wy byscie zrobily??... z jednej strony ta ogromna chec podzielenia sie tym z najblizszymi, a z drugiej strony moze lepiej na razie nikomu nie mowic... wiadomo... te pierwsze miesiace sa dosc trudne... nie zawsze sie udaje... a my jestesmy prawie 2000 km od nich... i tak nie sa w stanie nam pomoc... Nie chce jednak myslec o przykrych sprawach... musi sie udac... wierze, ze wszystko bedzie dobrze :) Dzieki jeszcze raz... Ciesze sie, ze Was poznalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa- Ale obiecaj, że przyślesz zdjęcia w tej kiecce! Ja Ci powiem, że (przy Róży) miałam powiedzieć dopiero na święta, a wówczas był koniec listopada, ale za godzinę zadzwoniłam do mamy i zaraz po tym już wszyscy wiedzieli!!! Tak więc, ja bym nie zwlekała, żałuję, że nie zdążyłam mamie powiedzieć... Dziewczyny- dzięki za komplementy, już ja wiem jak wyglądam... Uciekam, bo goście za progiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliowa,wlasnie te testy sa bardzo czule,wiem,ze Patinka robilam nawet przed okresem i wyszlo jej.. Ja bym sie nawet juz skusila zrobic go,ale szkoda,ze takich w Polsce nie ma :( Liliowa a ja mam Cie na NK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wkurwiona na maxa tzn. mój mąż zmienił komputer a dzisiaj się okazało, że darmowy windows się skończył i nie można w ogóle się zalogować. Całe szczęście, że miałam podłączony stary sprzęt, bo bym go chyba zabiła!!! Nie wspomnę, że piszę pracę i teraz zostałam bez drukarki, z małym monitorem i niewygodnym krzesłem... szkoda gadać, ryczeć mi się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek a co do tabelki to skopiowałam tabelkę Jolanty (wydawało mi się, że to była ostatnia wersja), przepraszam za pomyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello co za wieści!! super!! Lilowa- gratuluję!! ekstra!! wreszcie wiosenny wysyp fasolek się zaczął!! oby następne były niebawem!! monia- niezła z Ciebie laska!! gdzie ty jakiegoś słonia widziałaś to nie wiem bo na pewneo nie w lustrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa- a wybierasz sie teraz do doktorka żeby potwierdzic fasolkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 H 🌻 U 🌻 R 🌻 A 🌻 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lilowa jednak ciąża!!!! Zobaczysz będzie silne zdrowe bobo!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam wieczorowa pora. Efqa dziekuje za emaila moze jutro siade nad tym duza buzka dla ciebie i za pamiec 😘 :) Monia jejku jaka ty sliczna jestes dobrze ze jestem hetero :D bo bym sie zakochala slicznotka z ciebie :) Lilowa w tej sukience musisz zdjecie sobie pstryknac :) a ja chyba wezme sie za sprzedaz rzeczy od mojej niuni bo za duzo ich mam :p sprzedma aparat do sluchania serduszka dziecka jest bardzo dobrej jakosci za polowe ceny bo poki pomysle o 3 cim dzieciatku to zdaza wymyslec lepsze cuda :) aha kupilam sobie dzis to cudo przed chwilka doslownie szkoda ze 14 dni musze czekac 😠 posiada 3 pasy masujace -wibrujace i podobno niezle daje :p http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/Search?storeId=10001&catalogId=1500001501&langId=-1&searchTerms=PRO+FITNESS+MASSAGE+MACHINE&Submit=GO+%3E sara nie zlosc sie kochana 🌻 na pocieszenie :) dobra zmykam wymasowac sie jeszcze i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jak ty śliczna kobieta jesteś!!!!!!!!!! brzusio duży no ale co byś chciała w ósmym miesiącu, no ślicznie wyglądasz ja się wcale nie dziwię że twój stary ma zły humor :p nie może się doczekać żeby się przytulić :) No dziewczynki tabelka zaciążonych nam sie powiększyła super!!! Ale się cieszę!!!! Sara całe szczęście że masz tego grata starego na chodzie bo byś miała przymusowy przestój z robotą. Ja nienawidzę jak mój mąż przeinstalowuje system, wymienia części na nowsze albo ogólnie coś tam grzebie w kompie bo potem wszystko sie pieprzy i nic nie można znaleźć Ewelka i kalpek teraz czekam na dobre wieści od was!!! Widać bociany tej wiosny nie próżnują!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko nie ma za co ja uwielbiam grzebać w kompie i w internecie więc z przyjemnością to zrobiłam. No uciekam do kuchni pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki EfQa, że chociaż Ty mnie rozumiesz... już mi trochę przeszło, nerwy mi puszczają po prostu. W środę jadę do lekarza, który ma ocenić wielkość pęcherzyków i zadecydować co dalej. Trochę się zdziwiłam, bo będąc w 5 dniu cyklu na usg dopochwowym lekarka widziała już pęcherzyki, po jednej stronie 2 a po drugiej 3 (jak chodziłam na monitoring to miałam tylko jeden), może to po tych zastrzykach, które brałam w grudniu... jak teraz znowu się nie uda to chyba zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×