Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Smerfecia :Dsuper,ze napisalas choc pare slow!!! Monia trzymaj sie !a ktos nr do Moni???jak ktos ma to podajcie mi ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa no właśnie nie bardzo wchodzę w te same ciuszki bo bioderka trochę szersze ale powoli się schodzą więc za jakiś czas będzie ok. Nie mogę się doczekać tej twojej temperatury!!!! Alutek nie czytaj bzdur, cukrzyca w ciąży jest niebezpieczna jak jest nieleczona a ty panujesz nad sytuacją. Dzidzia będzie zdrowa! Patinka to już sporo 3 kg!!!! Oby tak dalej! Naprawdę schudniesz na tej diecie... kalpek 👄 No Myszka wreszcie się odezwała! Oddałam głos na dziewczynki, a tu macie Patrycję: http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/e431d7f0c8e1a256d7cde20820632d3f ja sobie dodałam te zakładki do ulubionych i codziennie klikam i otwieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez niestety nie mam numeru do Moni ... :( Moze Patinka ma? EfQa🌼 Ty sie nie mozesz doczekac mojej tempki? hehe Mhm... a ja ciagle nie wiem dlaczego zainteresowala Cie ta pod pacha :) do tej pory mierzylam dowcipnie- ze sie tak wyraze :) Mam ja mierzyc po pracy? czy jutro rano? Jak sobie zyczysz? :) ;) Jak myslicie? Kiedy powinnam testowac? Miesiac temu mialam cykl 26, czyli dzis by wypadalo. A wczesniej 27- 28, czyli sobota -niedziela. A moze powinnam czekac az do poniedzialku? Malz namawia mnie zebym do pracy jutro nie szla... podobno czekaja na mnie w domu lody ulubione i jakies filmy na jutro :) Kusi... kusi... Potwor z niego okropny! Jeszcze godzinka i lece do domu...Dzis nie mam kursu... chcialam jednak zaczac robic kartki na Wielkanoc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko uściski i 👄👄👄 dla Ciebie i chłopaków. Monia trzymaj się i daj znać jak tylko będziesz miała taką możliwość ❤️ PaniMisiowa niestety nie oddaję głosów na Twoja Patrycję, bo ta strona szaleje i nie mogę namierzyć Twojej małej-nawet jak włączam sortowanie alfabetycznie, ni i teraz mam wyrzuty sumienia.... Lilowa kobieto zmierz tą temperaturę, albo zrób test, bo się czuję jakbym czytała kryminał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek a co u Ciebie? Mam nadzieję, że wszystko na dobrej drodze 👄 Rusaczek Ty też nas trzymasz w niepewności... in vitro się udało??? Mam nadzieję, że tak 🌼 Olawd odkąd masz synka wcale do nas nie zaglądasz.... wiem, że pewnie masz dużo roboty przy dziecku, ale napisz chociaż raz na jakiś czas 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko uściski i 👄👄👄 dla Ciebie i chłopaków. Monia trzymaj się i daj znać jak tylko będziesz miała taką możliwość ❤️ PaniMisiowa niestety nie oddaję głosów na Twoja Patrycję, bo ta strona szaleje i nie mogę namierzyć Twojej małej-nawet jak włączam sortowanie alfabetycznie, ni i teraz mam wyrzuty sumienia.... Lilowa kobieto zmierz tą temperaturę, albo zrób test, bo się czuję jakbym czytała kryminał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro Slonce- spokojnie, poki co w pracy jestem, wiec przeciez tu nie bede testowac...Efqa tez oczekiwala ode mnie, ze do pracy z termometrem chodze... ale Kochane... opamietajmy sie! - Trzeba Cierpliwie czekac :) No zebym to ja wlasnie musiala towarzystwo uspokajac :) to Wy powinnyscie mowic....,, czekaj spokojnie do niedzieli'' ,, nie nakrecaj sie'' ,, przeciez niemozliwe zebys cos czula, jest za wczesnie'' :) No Kolezanki! Przemowcie mi do rozumu! Przyjde do domu, wloze termometr pod pache i powiecie co dalej. No i spokoj. Tylko on moze mnie uratowac!! Buzka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro u mnie super!!!jakos humorek tez swietny,tylko w pracy jakos nie za wesolo zjedna osoba,ale ... chcialam zadzwonic do moni,ale nie ma nikt numeru no :( Liliowa ja trzymam kciuki !!!mocno!bardzo mocno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz w domku. Tempka zmierzona pod pachą wynosi: 37.10. Kurcze nie czulam, ze mam temperature!! dziwne... EfQa! i co teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa aż się boje już cieszyć ale taka temperatura oznacza że @ się do ciebie na razie nie wybiera wiec... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy dokładnie spodziewasz się @? ja miałam taka tempkę jak @ nie przyszła i byłam w ciąży :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempka.....
Temperatura mierzona wieczorem lub popoludniu nic nie mowi-zawsze wzrasta po aktywnosci i jest nie miarodajna-dlatego do jakichkolwiek wykresow podstawowej temperatury ciala liczy sie tylko pomiar zaraz po przebudzeniu a przed wstaniem z lozka. Powodzenia w tesciku Lilowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapa ze mnie juz przeczytałam że sobota - niedziela.... lilowa jutro na pewno @ nie przyjdzie i chyba w niedziele także nie. mi temperatura pod pachą spadała dwa dni przed @ :D :D :D o rany trzymam za ciebie kciuki!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guzik prawda, jak jest się w ciąży to tempka wieczorem mierzona pod pacha wynosi najczęściej 37,1....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAni TEMPKO pomarańczowa oczywiście zgadzam się z Panią że do wykresów i wszelkich obserwacji nie należy mierzyć temperatury wieczorem :i do tego pod pachą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempka.....
A jak ma sie 37.2 st to juz sie nie jest????Poziom temperatury jest indywidualna sprawa i nie ma tak ze 37.1 to ciaza. Niezaleznie jednak od tego trzymam kciuki za pozytyw dla kazdej starajacej sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tempki
Do Tempki Do prawdopodobnych objawów ciąży (oprócz baraku miesiączki) należy przede wszystkim podwyższona podstawowa temperatura ciała (ponad 37°C), utrzymująca się przez minimum 2-3 tygodnie po owulacji. Jest to związane z tym, iż zwiększa się ilość progesteronu odpowiedzialnego za podtrzymanie ciąży w pierwszych tygodniach. Potem tę funkcję przejmuje łożysko. polecam pierwsze lepsze forum medyczne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wykresiku zawsze biore temp. z rana. Mierzona dzis rano, przed wstaniem z lozka wynosila 37.20- ta nie byla jednak mierzona pod pacha ;) Od owulacji jest caly czas powyzej 37.00, tylko 3 dni po niej spadla mi do 36.90, ale juz kolejnego dnia wrocila do 37.10... wiecie co, jedno mnie tylko zastanawia... nie bola mnie cycochy a gdziekolwiek czytalam o pierwszych objawach ciazy to ten byl pewnikiem ;) Maz mnie namowil zebym jutro zostala w domu. Powiedzialam mu ze mam podwzszona temperature a on, ze to moze poczatek przeziebienia. Do niego chyba nie dociera, ze to moze byc nasza Fasola :) a ja juz sie zastanawiam jakbym o tym jemu i swiatu calemu powiedziala :) Dzieki Wam bardzo za Wasze kiuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempka.....
Dzieki za rade ale ja wcale nie twierdze ze taka temperatura to nie ciaza.Kazde jednak forum medyczne potwierdzi ze podstawowa temperatura ciala to ta mierzona rano przed wstaniem z lozka o jednakowej godzinie.Wiec jesli ta tempka rano jest 37 to tylko sie trzeba cieszyc,natomiast mierzona wieczorem po calym dniu aktywnosci nie daje zadnej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempka.....
Lilowa mam nadzieje ze Twoja intuicja Cie nie zawiedzie i Wasze dziecko juz jest w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu zaglądam. Dzidzia wykapana i uśpiona :) nauczyła się robić prut prut ustami, więc wypluwa ślinę i pierdzi - prześmiesznie to wygląda :D widzę że dyskusja o temperaturkach nie ustaje :) lilowa mam nadzieję że to nie grypa tylko fasolka... Ja, Asiunia i Olawd miałysmy właśnie podwyższone temperaturki w dniu spodziewanej @ i bingo! ale pamiętam że któraś z dziewczynek tez miała a jednak @ przyszła :( Patinka niezły ten artykuł !!! To ja już babcią powinnam być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczylam wcinac pyszne lody i ogladac film ,, Sliding doors''. Polecam! Koncowka lat 90-tych, czyli nie zadna nowosc ale calkiem przyjemnie sie oglada. :) Zastanawiam sie troszke kiedy ten test zrobic.Kupilam ,, first response''. Mam nadzieje, ze jest ok.Moze i powinnam czekac do niedzieli ale jutro tez powinien byc miarodajny.... Efqa🌼 to musi byc cudowne uczucie, kiedy dzidzia juz czysciutka w lozeczku spika... w domku robi sie cichutko... nie moge sie doczekac tych chwil kiedy bede mogla w takiej ciszy i oddechu slodkiego szczescia patrzec na buzke naszego aniolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa dzisiaj same do siebie piszemy :D bo pustki na forum. ja bym zaryzykowała i zrobiła jutro rano ten test. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dzieczynki czytam was codziennie ale jakos niema o czym pisac u mnie 30 dc, oznak @ żadnych...ale ona ostatnio przychodzi bezobjawowo...nie łudzę się za bardzo, bo w tym cyklu cały czas mam niską tempkę, żadnego skoku. wiec raczej nici z tego. raczej spodziewam się że znów jakas cysta mi urosła... 6 kwietnia do gina zobaczymy Monia ma moją komorkę, wiec mam nadzieje ze sie odezwie jakby co... ja nie mam do niej tel;( lilowa- ja bym na Twoim miejscu czekała do poniedziałku z testem... ale czuję że skoro już masz go w domu to nie wytrzymasz;) co do tempki to u mnie ostatnio spadła dopiero pod koniec @ = ale moim zwariowanym organizmem sie nie sugeruj;) trzymam kciuki!! a do pracy na Twoim miejscu chyba bym poszła;) bo jestem pracoholik!! a pozatym mniej czasu było by na nakręcanie się w temacie \"fasolki\";) jeszcze dzien, dwa i wszystko będzie jasne!! trzymam kciuki!! wierze że ci sie udało!! jeśli możecie to przyslijcie mi pokoiki Moni bo nie dostałam a tez jestem ciekawa. buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez jestem paskudny pracoholik... nie pamietam kiedy mialam dwa dni wolnego- czyli normalny weekend.... i tak mi Malz moj uswiadomil, ze to nie jest normalne... Czasami trzeba odpoczac... zwlaszcza ze w tym tygodniu wracalam do domu dopiero po 12 godzinach ( praca+ kurs) Z tym testem stwierdzilam, ze zrobie tak: Raniutko zmierze tempke... i jesli spadnie troszke, to poczekam do niedzieli, moze i nawet poniedzialku. Jesli natomiast ciagle bedzie wysoka to zrobie jutro, bo nie ma na co czekac. Lepiej wczesniej wiedziec, ze trzeba troche przystopowac. Jesli wynik bedzie negatywny, to odczekam kilka dni... :) Taki moj plan jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×