Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Hej Monita:) jak się czujesz,widzisz już jakieś oznaki @ lub ciąży? Do mnie właśnie dziś zawitała ta wstrętna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! chciałam zapytać doświadczonych Pań w tym temacie o bóle podbrzusza.jestem 2,5 tygodnia od stosunku w którym mogło dojść do zapłodnienia, od kilku dni czuję ból w podbrzuszu, kłucie prawego jajnika. po jakim czasie od stosunku zagnieżdża się zarodek. czy to mogą być bóle z tym związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! chciałam zapytać doświadczonych Pań w tym temacie o bóle podbrzusza.jestem 2,5 tygodnia od stosunku w którym mogło dojść do zapłodnienia, od kilku dni czuję ból w podbrzuszu, kłucie prawego jajnika. po jakim czasie od stosunku zagnieżdża się zarodek. czy to mogą być bóle z tym związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitko ja nie stosowałam clo :-( przykro mi nie pomogę... ja brałam końskie dawki antybiotyków ze względu na cystę... nic poza tym... a jak zniknęła to od razu myk i Lucy :-) u nas problemy z zajściem były właśnie przez cystę... trzymam kciuki i przesyłam fluidki: ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita to dla Ciebie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼[ kwiatek]🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼[ kwiatek]🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼[ kwiatek]🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼[ kwiatek]🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼[ kwiatek]🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼[ kwiatek]🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼[ kwiatek]🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼[ kwiatek]~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ madziara🌼 dziekuje za pamiec... a czuje sie dosc paskudnie... dokucza mi glownie ten katar!Lubie swoja prace, ale dzis nie moge sie doczekac domku, lozeczka, syropku z miodku... :) Olik.BB 🌼 nie jestem jakas super doswiadczona, ale implantacja zarodka wystepuje zazwyczaj miedzy 5 a 10 dniem po stosunku...przyjmuje sie tez lekkie odchylenia. Objawia sie ale nie musi: lekkim bolem brzucha jak i obnizeniem podstawowej temperatury ciala. Skoro moglo dojsc do zaplodnienia 2.5 tygodnia temu, to rozumiem ze zbliza sie lub juz jest termin Twojej miesiaczki... moze wiec test ciazowy rozwieje Twoje watpliwosci... Efqa🌼 co u Ciebie? Jak sobie radzisz z ta jedza w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi te kwiatki wyszly :) uhuhu To przez to przeziebienie!! Normalnie bardziej zdolna jestem :) :P Dostaniesz wiec ode mnie podwojna porcje ;) 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję kochane buziaczki dla was👄👄 postaram złapać jak najwięcej jutro dam znać :):):):):)co u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja juz wrocilam udalo sie zalatwic paszport niestety musze jechac znow z mezem by go odebrac :( bo ccha widziec moj paszport ehmm nie znosze podrozy ale jestem happy paszport do odbioru 24 czerwca :) waga stoi non stop w miejscu juz nie gubie tak szybko jak n poczatku i dlatego mam dola 😭 jestem zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj patinko nie martw sie grunt to że waga stoi w miejscu:):):):) tez bym tak chciała:):):) super że udało ci się sprawy załatwić ,a jak tam testowanko twoje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj robilam test wyszedl negatywnie dzis mam termin @ wiec czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz nie ma sie co martwic ja miałam miec wczoraj,ale chyba dziś dostane i znów wszystko od nowa będziemy działać ,ale jeszcze mam nadzieję :):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko🌼 masz dola z powody zbyt wolnego zrzucania wagi??!!! Kobieto!! Nie szalej!! Ty zgubilas juz 18 kg!!! Mam pytanie odnosnie zalatwiania paszportu dla dzidzisia.... umawialas sie wczesniej na spotkanie? Dlugo to wszystko trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba sie umawiac na spotkanie. potrzebne paszporty obojga rodzicow akt malzenstwa pelny akt urodzenia polski lub ang. 2 zdjecia dzidziusia. no i proponuje zjawiac sie godzine ponad wczesniej bo pozniej kolejki ogromne,ta ambasada nie podoba mi sie obsluga w wiekszosci nie mila opryskliwa jak maja odpowiedziec na jakies dodtakowe pytanie to robia glupie miny wyzszy akcent ah szkoda mowic od razu wiadomo ze Polska.Matki karmia piersia przy zwyklym WC bo nie ma wogole warunkow,a chodza tam i mezczyzni :O dzis byl nawet ladny odnosnik Pani karmi piersia a pan widac 'menel'' zobacz jakie ma fajne jedrne zycyki tez bym sobie pocignal i smiech'' zenada brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za paszportem czeka sie max 7 tygodni ja dzis zlozylam i 24 mam jechac po odbior , czerwca oczywiscie :) wiem ze sporo zrzucilm ale jak czlowiek widzi ze wagatak ladnie leciala a teraz tak dlugo stoi to sie denerwuje :( nawet mam pas wibrujacy ale chyba w wiekszosci chodzi o jakis porzadny wysielek fizyczny niech no mama przyjedzie za 2 tyg to bedzie rower basen :) i bieganie mam nadzieje ze dostane @ wczoraj wyleciala ze mnie kluska wygladala identycznie jak czop do porodu oblepiona cala krwia wielkosci malej sliwki i do tej pory czysto mam a co to bylo pojecia nie mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki👄 Co tam slychac u Was???? Poczytalam Was co naskrobalyscie jak mnie nie bylo.....Ja dzis jestem w domku, ale robie pranie,musze ugotowac zupke pomidorowa, a o 2 jedziemy z bratowka na sklepy, bo Ona jeszcze nie ma sukienki na Komunie na niedziele......ufffffffffff dobrze ze ja juz mam sukienke, ale chce sobie zobaczyc jakas elegancka sukienke na Chrzest, wiec moze cos wypatrze i kupie....zobaczymy:) A tak pozatym to nic niema......jutro pewnie pojde do pracy i w piatek po poludniu tez....a w sobote czeka mnie pracowity dzien....musze popiec ciasta, jechac do fryzjera i na paznokcie - niewiem jak sie wyrobie ze wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka🌼 faktycznie zenujaco to wyglada... parodia- przeciez to glowna ambasada Polski w Anglii!!Ja tez niestety mialam z tym miejscem przykre doswiadczenia... Mianowicie krotko po moim przyjezdzie tutaj okradziono mnie i pozbylam sie m.in dowodu osobistego, nie wspominajac o pieniazkach i innych cennych dla mnie przedmiotach jak i samym niemilym przezyciu...W paszporcie za kilka tygodni konczyla sie data waznosci ... Szukalam wiec pomocy w tej ambasadzie. No bo gdzie indziej- od tego przeciez sa- do jasnej- ciasnej!! Jednak zadnej pomocy nie otrzymalam. Po kilku godzinach stania w kolejce okazalo sie, ze Pani w okienku nie jest mi w stanie absolutnie pomoc.Musialam gnac do Polski aby zlozyc wniosek o dokumenty a potem jeszcze osobiscie je odebrac! I jak to wyglada- centrum Londynu a przed ambasada polska tlumy ludzi z malymi dziecmi godzinami koczujacy na przyjecie przez szanownych urzedasow, ktorzy maja gleboko w tylkach pomoc swoim obywatelom. Sorry, ale w takich momentach mysle, ze Polsce jeszcze ciagle daleko do Europy!! Kurcze- az sie wkurzylam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka🌼 mam nadzieje, ze wszystko ok... a moze Ci sie troszke odmienilo i chcialabys Dzidziusia... w takim przypadku bede trzymac kciukasy za dwie kreseczki- jak tradycja na tym forum nakazuje ;) A wiesz, ze uslyszelismy juz serdusio? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowano wlasnie szara rzeczywistosc :( tragedia powinni sie wstydzic. tak sie zastanawiam czy istnieje ktos nad nimi i tak to zglosic?? jak bylam w turcji w ambasadzie polskiej wladali nie dosc ze kilkoma jezykami to obluga bardzo uprzejma szybka i konkretna na kazde pytanie uzyskalam full informacje z usmiechem na twarzy. dzis pani w Londynie taki tesk do mnie '' oddaje dokumenty z wypelnionym wnioskiem po chwili pani podaje mi identyczny wniosek i prosi bym teraz ja go wypelnila wiec ja z lekkim nie zrozumiem sprawy mowie Pani ze wypelnilam juz taki wniosek i co uslyuszalam --jak powiedzialam ze ma pani wypelnic to ma pani to zrobic i kropka :O a mogla spokojnie powiedziec dlaczego potrzebuje 2 raz cos takiego tym bardziej ze bledu w 1 szym wniosku nie bylo. bardzo sie ciesze z kazdym tygodniem bedziecie slyszec wiecej czyli pepowina przemieszczajaco sie nie pomylcie tetniacej pepowiny z sercem bo mozna sie pomylic ja zawsze liczylam do 15 sekund udezrezbnia serca i mnozylam przez 4 aby wyszla pelna minuta :) co do dzidzisia oczywiscie gdyby sie pojawila teraz to yyy szczerze nie wiem :D ale po czasie bym sie na pewno cieszyla bardzo po prostu dla mnie to za szybko moj organizm jest wycienczony ja czuje sie slaba zyje tu sama i jestem zdana tylko na siebie i nie wyobrazam sobie dziecko ktore chodzi po domu i noworodka ale jesli bedzie to oswoje sie ztym i bedzie dobrze :) wybaczcie ze namieszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i czytam pierwsza czesc naszego topiku starego jestem na styczniu 2008 monita bylas wtedy z nami 👄 tylko kurde Anula się nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane🌻 ja dziś straszny ranny ptak jestem:):) i oczywiście mam złe wieści @ wredna w nocy przyszła i już po wszystkim !!!!!a taka maiłam nadzieję że w końcu sie udało :(:(:( ale w sumie nie moge znów liczyć że to się stanie tak od razu więc od 3 dc.znów zaczynam brać CLO i zobaczymy w 15 dc mam dostać pregnyl to wtedy wiadomo będzie że te pęcherzyki pękną .....no cóż.................... a co u Was kochane jak tam starania:):):) brzuszki :):):) i dzieciaczki całuski dla wszystkich 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tez niestety ranny ptaszek i smutny:(:(:(pamietacie kiedys wam pisalam ze moja szwagierka troche pusta urodzila wczesniaka i wszystko bylo ok niby i zylo tylko miesiac:(:( winilam za to szpital bo wiem ze oni do tego tez sie przyczynil i mowilam wam ze w grudniu znow zaszla w ciaze i dzis w nocy znow urodzila wczesniaka nawet nie moge wam powiedziec w ktorym tygodniu bo ona sama nie wie:(:(:(:(:( naszczescie dziecko lezy w przyzwoitym szpitalu PANI Misiowa bedzie wiedziala gdzie na krasnickiej w lublinie:(:( tak mi smutno boje sie strasznie nie dlugo pojade do dziecka jeszcze nic nie wiem dawid abymu powiedzialam odrazu prez sen pyta sie czy biore kwas foliowy czy wyniki sa napewno dobre strasznie sie przestraszyl bo najpierw pochowalismy nasze dziecko potem brata i tez my zajmowalismy sie dziewczynka brata jezdzilismy itp i teraz znow taka tragedia dziewczyny pomodlcie sie ze mna zeby wszystko bylo w porzadku z dzidziusiem moj brat jest w wojsku w eblagu to straszie daleko nie wiem jak on tam zwytrzyma bedzie sie bil z myslami a oni slubu nie maja nie wiem czy mu dadza przyjechac:(:(:( dodam jeszcze ze szwagierka miala skierowanie do szpitala tydzien temu i nie poszla dlatego nazwalam ja pustak bo jedno dziecko stracila tez prez swoja glupote i teraz drugie urodzila za wczesnie z moich obliczen to byl 6 mieisac tak jak wtedy tez tak urodzila ale moj brat sadzi ze to byl 7 termin niby miala na lipca albo pocztaek sierpinia::(:(:( ide dziewczyny sie umyc i nie dlugo wyruszam:(:(:( trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia :9 Madzik napewno sie pomodle!!!!a Ty kochana nie stresuj sie tylko,wiem ze przykra sytuacja,ale chyba tak musialo byc,jesli dobry szpital to uratuja dzieciatko!!!!!jejku tak mi smutno jak nie wiem :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko złapałas rozbojnikow ???? Ja jade do pracy,milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooj madzik az mnie ciarki przeszły,trzymam kciuki , a ty sie kochana bardzo nie stresuj bo musisz tez myśleć o sobie ,całuski dla Was wszystkich👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) monita... ciklo mi :-( ale dawaj dalej z nadzieją do przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zmieniam tabelkę bo @ przyszła:(:(:(:( 🌻🌻 STARAJĄCE SIĘ 🌻🌻 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................58.... .............13.05.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ............04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... .........07.05.2009 lulkusia....................24....................13.... ..............23.05.2009 ❤️❤️ ZACIĄŻONE ❤️❤️ Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................31.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................30........ ................17-07-09 gab2901....................34..............26........... .......... ..12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30............. .8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............15........... .......... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............11........... . ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............9........ ............ .06.12.2009 👄 DZIECIACZKI URODZONE 👄 Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ..............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... .........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ...........10.02.2009 alutek29..............synek............Pawełek.......... .........27.04.2009 Monia671Kraków......synek........Adaś......... ...............27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłam na pocztę zdjęcie Pawełka :-) macie newsy od cioci gramki :-) pawełek coraz lepiej -ordynator jest zadowolony z jego wyników :-), alutek gorzej, jest dobita psychicznie ale bardzo dzielna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×